FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
tłumaczenia marketingowe

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> niestandardowe rozwiązania i pomysły
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
victoria

PostWysłany: Czw Sty 24, 2019 12:40 pm    Temat postu: tłumaczenia marketingowe Odpowiedz z cytatem

Słyszeliście o biurze tłumaczeń Lingua Lab a konkretniej o tłumaczeniach marketingowych ? Słyszałam że w sztabie swoich tłumaczy mają świetnego marketingowca, i jeśli przekładać reklamy to tylko tam! Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Branus

PostWysłany: Pon Sty 28, 2019 7:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak dla mnie przereklamowane miejsce, już lepiej wykupić sobie reklamę w takim serwisie http://multitematyczny.pl/ niż bawić się w przekładanie zagranicznych pomysłów Wink
Powrót do góry
Erimir

PostWysłany: Pon Sty 28, 2019 7:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie takie miejsca to bardziej porady i ciekawostki niż konkretna i przydatna wiedza. A reklamę lepiej zostawiać profesjonalistom od a do z. Pozdrawiam Wink
Powrót do góry
Iwo

PostWysłany: Wto Lut 19, 2019 9:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też nie bardzo widzę sens w tłumaczeniach marketingowych, skoro zajmuje się tym sztab specjalistów. No chyba, że ktoś to wszystko sam ogarnia. A taka firma jak https://echomarketing.pl/ na pewno radzi sobie sama z tłumaczeniami. Do kampanii Google, czy SEO marketingu pewnie język angielski się przydaje, ale agencja, która ma takie efekty z pewnością sobie z tym radzi. Podobnie jak z osiągnięciem wysokiej pozycji w rankingu google i przyciągnięciu klientów.

Ostatnio zmieniony przez Iwo dnia Czw Mar 07, 2019 6:58 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Eldorado21

PostWysłany: Czw Lut 21, 2019 8:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja pierwsze słyszę o takiej usłudze...
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> niestandardowe rozwiązania i pomysły Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: