FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Szybka pożyczka czasem potrzebna
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> bazar
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
halo24

PostWysłany: Wto Gru 20, 2016 5:40 pm    Temat postu: Szybka pożyczka czasem potrzebna Odpowiedz z cytatem

Czasem w życiu bywa tak, że pieniądze nagle nam są potrzebne a my na już ich nie mamy. w takich chwilach powinno się skorzystać chociażby z dobrej oferty szybkiego kredytu, bądź chwilówki, bo ją łatwiej zaciągnąć. Jeśli potrzebujecie pieniędzy i rozważacie chwilówkę, koniecznie najpierw zajrzyjcie na ten ranking http://banki-online.org/ i wybierzcie najbezpieczniejszą i najbardziej korzystną dla siebie ofertę. To pomoże Wam uniknąć wielu problemów Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
marcelinia188

PostWysłany: Czw Gru 22, 2016 9:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jednak na chwilówki koniecznie trzeba uważać, zwłaszcza jak nie mamy później jak spłacić w terminie. To jest dość spory problem.
kima

PostWysłany: Wto Sty 03, 2017 6:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

teraz bardzo modne są różnego rodzaju pożyczki pod zastaw, coś jak lombard. W większości korzystają z nich jednak firmy ale zapewne i sporo osób prywatnych. To z tego co wiem całkiem opłacalne opcje, szybkie bez zbędnych formalności itd. Zresztą jak sobie chcecie doczytać to tu macie ekredyty.com/pozyczka-pod-zastaw-lombard Smile
Powrót do góry
jankos

PostWysłany: Czw Sty 12, 2017 11:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

od chwilówek i innych tego typu pożyczek lepiej się trzymać z daleka. Jeśli już to tylko w banku.
Powrót do góry
Lemi

PostWysłany: Nie Mar 26, 2017 6:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Są takie chwile w życiu, że taki kredyt może nas poratować. Ale ważne jest też to, żeby nie brać pierwszego lepszego kredytu. Ostatnio przeglądając kredyty natrafiłam na tą firmę: https://kredyt123.pl/kredyt-gotowkowy , ich oferta jest bardzo atrakcyjna. Więc jeśli ktoś szuka kredytu gotówkowego, to warto się zainteresować ich ofertą.
Powrót do góry
kiptor

PostWysłany: Pon Mar 27, 2017 1:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja jestem przeciwna pożyczkom, niestety większość nas wciąga się po nich w jeszcze większe długi Smile
Powrót do góry
jankos

PostWysłany: Pon Mar 27, 2017 11:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

po taką pożyczkę lepiej iść do banku, to jednak jest pewniejsze źródło.
Powrót do góry
magda86

PostWysłany: Pon Mar 27, 2017 7:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też nie mam zaufanie do zaufania do firm oferujących szybkie pożyczki gotówkowe. Wg mnie lepszym pomysłem jest postaranie się o kredyt konsumencki w którymś z banków działających na polskim rynku. Każdy z banków ma trochę inną politykę i zasady przyznawania kredytów.
Jeśli ktoś zastanawia się jakimi zasadami powinny kierować się firmy mające w ofercie kredyty konsumencie polecam poniższy artykuł: https://kapitalni.org/pl/artykuly/czym-jest-kredyt-konsumencki-wszystko-co-musisz-wiedziec-o-kredycie-konsumenckim,73,209
Ja znalazłam tu dużo cennych informacji o których wcześniej nie miałam pojęcia. Nie wiedziałam na przykład, że po podpisaniu umowy mam w ciągu 14 dni prawo do odstąpienia od umowy o kredyt konsumencki bez podania przyczyny, wystarczy tylko, że prześlę organowi udzielającego pożyczki stosowne oświadczenie.
Decydując się na skorzystanie z oferty firm oferujących tzw chwilówki warto dowiedzieć się jakie oprocentowanie będzie miała nasza pożyczka. Bardzo ważna jest RRSO (Rzeczywista roczna stopa oprocentowania) bo na jej podstawie oceniamy ile tak naprawdę będzie kosztowała nas pożyczka. Wg najnowszych przepisów firmy udzielające pożyczki mają obowiązek podania w swoich ulotkach czy reklamach w/w RRSO."
Powrót do góry
justyna1994

PostWysłany: Sro Mar 29, 2017 9:07 am    Temat postu: warto Odpowiedz z cytatem

Zamiast pożyczki warto odkładać co miesiąc część gotówki. A jeszcze lepiej założyć konto oszczędnościowe , na które co miesiąc odłożyć część sumy pieniędzy. Warto poszukać banku , który oferuję takie konto za darmo . Może warto przeglądnąć oferty banku BGŻOptima.
Powrót do góry
Szoka5

PostWysłany: Czw Mar 30, 2017 11:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przed podpisaniem jakiejkolwiek umowy lepiej zapoznać się z wszelkimi radami prawno-finansowymi. Polecam w tym celu zapoznać się z tą stroną. Smile http://www.finansowoprawny.pl/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
jankos

PostWysłany: Czw Mar 30, 2017 12:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jeśli mnie by była potrzebna, to poszłabym do poszłabym do banku. To jednak pewniejsze i bezpieczniejsze źródło.
Powrót do góry
margolcia

PostWysłany: Wto Maj 16, 2017 4:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To prawda, czasem są takie sytuacje, że pożyczka jest konieczna. Ale jest też inna opcja niż bank czy chwilówki. Są jeszcze tzw. pożyczki społecznościowe https://kokos.pl . Warto poczytać, jeśli ktoś potrzebuje dodatkowej gotówki.
Powrót do góry
kanady

PostWysłany: Czw Maj 18, 2017 12:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pożyczka niekiedy może uratować życie, chociaż trzeba mieć w tym wypadku pewność, że będziemy mieć z czego spłacać raty. Przed podpisaniem umowy z pożyczkodawcą, warto upewnić się, czy firma faktycznie jest wiarygodna i działa legalnie, na rynku niestety w dalszym ciągu można spotkać sporo oszustów. Sprawdźcie sobie chwilówki na portalu lowcachwilowek.pl, znajdziecie tam wskazówki dotyczące tego, jak wybrać najlepszą ofertę, można zapoznać się z aktualnym rankingiem pożyczek oraz opiniami klientów o danych pożyczkodawcach.
Powrót do góry
monimm82

PostWysłany: Czw Wrz 21, 2017 9:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Normalna rzecz, że czasem jesteśmy w takiej potrzebie i jest nam niezbędna pożyczka. Chwilowki to nic złego jezeli nie bierzecie ich systematycznie oczywiście. Raz na jakiś czas każdemu moze się zdarzyc, trzeba tylko wybrać najlepszą ofertę i nie płacić za dużo za pożyczkę
Powrót do góry
jankos

PostWysłany: Pią Wrz 22, 2017 2:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ale trzeba przy tym przede wszystkim myśleć bo można sobie poważnych problemów narobić.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> bazar Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4

Skocz do: