FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
lampa

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> bazar
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Allan59

PostWysłany: Czw Sty 24, 2019 10:44 am    Temat postu: lampa Odpowiedz z cytatem

W oko wpadła mi lampa Azzardo. Wygląda elegancko, nowocześnie, a ceny nie są wygórowane. Tylko jak jest z jakością takich lamp? Może ktoś z Was posiada i może mi powiedzieć coś więcej na ich temat?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kadoel

PostWysłany: Czw Sty 24, 2019 7:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lampa musi świecić, żeby było jasno
Powrót do góry
Lighting12

PostWysłany: Czw Mar 14, 2019 3:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U siebie wybrałem w domu zamontowałem taki model lampa romeo. Spodobał mi się wygląd i ten efekt rozproszonego światła jest świetny.
Powrót do góry
mefiu34

PostWysłany: Wto Mar 19, 2019 11:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cześć,
Również zastanawiałem się nad zakupem lampy, do momentu kiedy znalazłem świetny żyrandol na pchlim targu. Wygląda świetnie i jest elegancki i klasyczny. Jedyny problem jest taki, że przydała by mu się lekka renowacja. Znacie może kogoś kto zajmuje się naprawa żyrandoli ?
Powrót do góry
okon

PostWysłany: Wto Mar 19, 2019 11:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A patrzyliście już tutaj https://lampy.it ? Warto się rozglądać w sieci przed podjęciem ostatecznej decyzji. Ważne jest bowiem to, aby kupić lampy, które spełnią nasze oczekiwania i przede wszystkim będą pasowały do konkretnego miejsca. Jest to bardzo istotne, aby w sposób odpowiedni oświetlić pomieszczenie. Można w ten sposób podkreślić jego walory.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> bazar Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: