FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Jakie ogrzewanie domu?
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> bazar
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Jenks

PostWysłany: Pią Kwi 19, 2019 8:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam u siebie powietrzną pompę ciepła od firmy Fonko i sprawdza się ona bardzo dobrze. Jeśli więc szukacie sprawdzonego sposobu na ogrzanie domu to warto wziąć pod uwagę taką opcję. Przez kilka lat użytkowania nie miałem z nią żadnych problemów.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
shankes

PostWysłany: Pią Kwi 19, 2019 5:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My mamy od początku centralne, ale zbyt dużo za nie płacimy. Coś chyba jest nie tak z tymi regulatorami na kaloryferach. Albo jest coś poprzestawiane w nich, albo już są takie stare, że nie można dobrze ich ustawić. W każdym razie trzeba kupić nowe na Ceneo https://www.ceneo.pl/Glowice_termostatyczne/p:Comap.htm . Też może wymienialiście u siebie w grzejnikach takie głowice termostatyczne?
Powrót do góry
develon

PostWysłany: Sob Lis 09, 2019 11:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście wybór ogrzewania jest zależny od wielu czynników. Ja polecam Wam zajrzeć na stronę: https://www.najtanszeogrzewanie.pl/oferta.html znajdziecie na niej informacje o ofercie firmy, która ma bardzo duże doświadczenie jeżeli chodzi o nowoczesne ogrzewanie. Za ich poradą zdecydowałem się na ogrzewanie na podczerwień, które rewelacyjnie mi się sprawdza.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> bazar Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do: