FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Zdrowy Catering.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> catering
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kolieros

PostWysłany: Pon Sty 14, 2019 11:19 am    Temat postu: Zdrowy Catering. Odpowiedz z cytatem

Cześć, chciałbym poznać waszą opinię na temat zdrowych cateringów, ostatnio czytałem fajny artykuł na ten temat tutaj: http://madragloweczka.pl/dlaczego-warto-uzywac-naturalnych-przetworow/ no i zastanawiam się czy nie przejść na taki fit catering pudełkowy, co możecie powiedzieć na ten temat? Warto według was w takie coś zainwestować? Jeśli tak to gdzie wybrać? Z góry dzięki za pomoc:)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kamyl87

PostWysłany: Pon Sty 14, 2019 1:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem za zdrowymi cateringami, ale w tych czasach żeby wiedzieć czy coś jest faktycznie zdrowe trzeba się trochę natrudzić. Warto poddać takie jedzenie analizie https://hamilton.com.pl/oferta/badania-zywnosci-i-pasz/analiza-zywnosci/ . nie zawsze produkty, które spożywamy są zdrowe, mają często w sobie masę metali ciężkich i innych szkodliwych substancji.
Powrót do góry
mariuszc

PostWysłany: Sro Sty 16, 2019 1:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zdrowe jedzenie opiera się na ograniczaniu węglowodanów złożonych, a jedzeniu w większej ilości węglowodanów prostych, owoców i warzyw pamiętając również o białku i małej ilości tłuszczy.
paytioutahe69

PostWysłany: Pią Sty 18, 2019 5:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a jak sobota to tylko... do lidla, do lidla, do lidla... Very HappyVery HappyVery Happy

jak catering to tylko w torbie cateringowej z papieru
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Biznesowa_Monia

PostWysłany: Pią Sty 18, 2019 2:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zorganizowałam w swoim życiu już bardzo wiele konferencji, które odbywały się najczęściej na terenie Poznania. Myślę więc, że o cateringu wiem już wszystko. Jeśli zależy Wam na tym by wasi goście byli zadowoleni z dostarczonych na konferencję potraw to radzę postawić Wam na jak największe urozmaicenie. Ja od lat zamawiam dobry catering z Poznania, który oferuje mi pyszne, zdrowe przekąski w atrakcyjnych cenach.
Powrót do góry
galeon

PostWysłany: Sro Maj 29, 2019 9:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No ja to dla siebie zamawiam posiłki od https://healthypack.pl/ . Jedzenie mają smakowite, porcje ogromne, zawsze świeże. Nie ma tego problemu co u innych dostawców pudełek, że posiłki są albo za suche, przegotowane albo niedogotowane. Taki catering to super sprawa dla tych, którzy nie mają czasu na gotowanie, a chcą schudnąć efektywnie.
Powrót do góry
terlesia

PostWysłany: Wto Cze 04, 2019 11:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja kilka razy korzystałam z cateringu Figaro (Ząbki pod Warszawą) i mogę go szczerze polecić. Zawsze wszystko świeże, ładnie przyrządzone i smaczne. Do tego estetycznie przygotowane.
Powrót do góry
Alex-Kowalski

PostWysłany: Sro Cze 05, 2019 12:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

paytioutahe69 napisał:
a jak sobota to tylko... do lidla, do lidla, do lidla... Very HappyVery HappyVery Happy

jak catering to tylko w torbie cateringowej z papieru

po litra* Laughing Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
SOPHIE

PostWysłany: Czw Cze 20, 2019 1:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każdy z nas, który chce być zdrowy i pod każdym względem pełnoprawnym człowiekiem przez całe życie, musi zrozumieć, że nie można tego osiągnąć, ignorując podstawowe zasady zdrowego odżywiania. To odżywianie zapewnia procesy wzrostu i rozwoju człowieka, jego aktywność fizyczną i umysłową, nastrój i, ostatecznie, jakość życia.
Powrót do góry
sera33

PostWysłany: Pon Lip 01, 2019 1:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja polecam gorąco plenerowe imprezy catering. Jest to połączenie dobrej zabawy na świeżym powietrzu wraz ze smacznym jedzeniem.
Powrót do góry
kamyl87

PostWysłany: Pon Lip 01, 2019 7:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kiedys bylam na pokazie zdrowego cateringu w świetnym miejscu https://samocentrum.com/eventy/ , wyobrazcie sobie ,ze mozna tam z przetrzenia zrobic prawie wsyzstko. Wchodizcie i wynajmujecie salę dla siebie, minalem szkole tanca, wizazu, pokaz mody, urodziny 30 Very Happy Switene miejca!
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> catering Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: