FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Zdrowy Catering.
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> catering
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kolieros

PostWysłany: Pon Sty 14, 2019 11:19 am    Temat postu: Zdrowy Catering. Odpowiedz z cytatem

Cześć, chciałbym poznać waszą opinię na temat zdrowych cateringów, ostatnio czytałem fajny artykuł na ten temat tutaj: http://madragloweczka.pl/dlaczego-warto-uzywac-naturalnych-przetworow/ no i zastanawiam się czy nie przejść na taki fit catering pudełkowy, co możecie powiedzieć na ten temat? Warto według was w takie coś zainwestować? Jeśli tak to gdzie wybrać? Z góry dzięki za pomoc:)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kamyl87

PostWysłany: Pon Sty 14, 2019 1:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem za zdrowymi cateringami, ale w tych czasach żeby wiedzieć czy coś jest faktycznie zdrowe trzeba się trochę natrudzić. Warto poddać takie jedzenie analizie https://hamilton.com.pl/oferta/badania-zywnosci-i-pasz/analiza-zywnosci/ . nie zawsze produkty, które spożywamy są zdrowe, mają często w sobie masę metali ciężkich i innych szkodliwych substancji.
Powrót do góry
mariuszc

PostWysłany: Sro Sty 16, 2019 1:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zdrowe jedzenie opiera się na ograniczaniu węglowodanów złożonych, a jedzeniu w większej ilości węglowodanów prostych, owoców i warzyw pamiętając również o białku i małej ilości tłuszczy.
paytioutahe69

PostWysłany: Pią Sty 18, 2019 5:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a jak sobota to tylko... do lidla, do lidla, do lidla... Very HappyVery HappyVery Happy

jak catering to tylko w torbie cateringowej z papieru
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Biznesowa_Monia

PostWysłany: Pią Sty 18, 2019 2:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zorganizowałam w swoim życiu już bardzo wiele konferencji, które odbywały się najczęściej na terenie Poznania. Myślę więc, że o cateringu wiem już wszystko. Jeśli zależy Wam na tym by wasi goście byli zadowoleni z dostarczonych na konferencję potraw to radzę postawić Wam na jak największe urozmaicenie. Ja od lat zamawiam dobry catering z Poznania, który oferuje mi pyszne, zdrowe przekąski w atrakcyjnych cenach.
Powrót do góry
galeon

PostWysłany: Sro Maj 29, 2019 9:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No ja to dla siebie zamawiam posiłki od https://healthypack.pl/ . Jedzenie mają smakowite, porcje ogromne, zawsze świeże. Nie ma tego problemu co u innych dostawców pudełek, że posiłki są albo za suche, przegotowane albo niedogotowane. Taki catering to super sprawa dla tych, którzy nie mają czasu na gotowanie, a chcą schudnąć efektywnie.
Powrót do góry
terlesia

PostWysłany: Wto Cze 04, 2019 11:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja kilka razy korzystałam z cateringu Figaro (Ząbki pod Warszawą) i mogę go szczerze polecić. Zawsze wszystko świeże, ładnie przyrządzone i smaczne. Do tego estetycznie przygotowane.
Powrót do góry
Alex-Kowalski

PostWysłany: Sro Cze 05, 2019 12:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

paytioutahe69 napisał:
a jak sobota to tylko... do lidla, do lidla, do lidla... Very HappyVery HappyVery Happy

jak catering to tylko w torbie cateringowej z papieru

po litra* Laughing Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
SOPHIE

PostWysłany: Czw Cze 20, 2019 1:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każdy z nas, który chce być zdrowy i pod każdym względem pełnoprawnym człowiekiem przez całe życie, musi zrozumieć, że nie można tego osiągnąć, ignorując podstawowe zasady zdrowego odżywiania. To odżywianie zapewnia procesy wzrostu i rozwoju człowieka, jego aktywność fizyczną i umysłową, nastrój i, ostatecznie, jakość życia.
Powrót do góry
sera33

PostWysłany: Pon Lip 01, 2019 1:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja polecam gorąco plenerowe imprezy catering. Jest to połączenie dobrej zabawy na świeżym powietrzu wraz ze smacznym jedzeniem.
Powrót do góry
kamyl87

PostWysłany: Pon Lip 01, 2019 7:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kiedys bylam na pokazie zdrowego cateringu w świetnym miejscu https://samocentrum.com/eventy/ , wyobrazcie sobie ,ze mozna tam z przetrzenia zrobic prawie wsyzstko. Wchodizcie i wynajmujecie salę dla siebie, minalem szkole tanca, wizazu, pokaz mody, urodziny 30 Very Happy Switene miejca!
Powrót do góry
MagdaM

PostWysłany: Sob Lip 27, 2019 9:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znajomy zajmuje się produkcją dań typu convenience, czyli dania do odgrzania i gotowe do spożycia - zupy, lunch boxy, sałatki, również w wersji fit i powiem, że one się cieszą dużym zainteresowaniem a są tańsze niż typowy catering. A równie smaczne tak naprawdę i świeże. Bo mają ograniczony czas kiedy się nadają oczywiście do spożycia. Rynek zbytu naprawdę ma, szczególnie że stawia tylko na sprawdzone i dobre jakościowo produkty i dostawców. Warzywa i gotowe pasty warzywne dostarcza mu ta firma http://rogowski.net.pl/. Najlepsze warzywa świeżo krojone, pasty-wsady warzywne i warzywa marynowane. Dostawy zawsze na czas, zgodnie z wymaganiami, nawet tymi najbardziej wygórowanymi. Dzięki temu między innymi gotowe dania cieszą się taką popularnością.
Powrót do góry
Milidia

PostWysłany: Pon Lip 29, 2019 2:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Taki zdrowy catering to naprawdę ciekawa opcja.
Powrót do góry
nesstka

PostWysłany: Sob Sie 03, 2019 2:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja polecam i jestem za. Teraz jest naprawdę bardzo duży wybór tych firm cateringowych. Jeśli nie wiesz na co się zdecydować to możesz wziąć dzień próbny za małe pieniądze i spróbować czy jedzenie Ci smakuje.
Powrót do góry
pepok

PostWysłany: Pią Sie 09, 2019 6:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ostatnio kupiłem z oferty https://zlotywidelec.pl/elektryczna-szatkownica-do-warzyw-krajalnica-spiralna-temperowka-wmf-kult-x szatkownicę elektryczną do warzyw i teraz przyrządzanie zdrowych smakołyków jest dla mnie o wiele prostsze i wygodniejsze także polecam każdemu takie rozwiązanie Smile
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> catering Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Skocz do: