FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Namioty imprezowe

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> niestandardowe rozwiązania i pomysły
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kasiunia1

PostWysłany: Wto Sty 08, 2019 3:30 pm    Temat postu: Namioty imprezowe Odpowiedz z cytatem

W okresie jeszcze pięknej pogody (jesienią) mieliśmy zorganizowaną imprezę integracyjną.Było bardzo dużo ludzi bo była to impreza z całymi rodzinami.Potrzebne więc było też wiele pomieszczeń... w każdym coś innego się działo.Rozwiązaniem okazały się namioty imprezowe z bardzo dobrą wentylacją a jednocześnie chroniące skutecznie przed warunkami atmosferycznymi.Nocą w cale nie było zimno, choć organizatorzy na tą okoliczność też byli przygotowani.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kofi88

PostWysłany: Pią Mar 01, 2019 1:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdyby ktoś z was jeszcze szukał namiotu, to udało mi się znaleźć namioty ekspresowe wrocław . Przejrzałam wstępnie ofertę i muszę wam powiedzieć, ze jest bardzo atrakcyjna. Takie namioty na wynajem świetnie się sprawdzają, ponieważ bardzo szybko się je montuje.
Powrót do góry
Girlka

PostWysłany: Sob Mar 02, 2019 10:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi się, że taki namiot najlepiej jest po prostu wynająć
Powrót do góry
alicjanowic

PostWysłany: Wto Mar 05, 2019 3:56 pm    Temat postu: namiot Odpowiedz z cytatem

taki namiot na jedna impreze to najlepiej wynając będzie dużo tanej i mniej zachodu Arrow
madera

PostWysłany: Wto Sie 27, 2019 5:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o organizowanie jakiś imprez w plenerze to faktycznie namioty bardzo się przydają. Sama miałam okazję kiedyś uczestniczyć w takiej imprezie i bardzo miło ją wspominam. Wiem, ze wtedy namiot dostarczyła firma https://www.vitabri.pl/ - możecie sprawdzić ich ofertę.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> niestandardowe rozwiązania i pomysły Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: