FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Organizacja wesela

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> organizatorzy imprez
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Trabvibert

PostWysłany: Pon Sty 07, 2019 3:12 pm    Temat postu: Organizacja wesela Odpowiedz z cytatem

Cześć mam pytanie jak dobrze zaplanować wesele czytam na http://dorozwiazania.pl/jak-zaplanowac-wesele-w-ogrodzie/ że przede wszystkim trzeba wszystko zaaranżować jest dużo firm które w tym pomoagają ale chcielibyśmy sami sobie zorganizować po swojemu i nie wiemy za co się zabrać.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kamyl87

PostWysłany: Pią Sty 11, 2019 10:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zanim zaczniesz, warto porozmawiać z kimś kto już taką organizację ma za sobą. Mi bardzo pomogła siostra, która miała wcześniej wesele. Oczywiście wszelkiego rodzaju poradniki są dużą pomocą. My mieliśmy duży problem z wyboru miejsca, moja żona jest z Suwałk ja z Olsztyna, padło na środek czyli Giżycko. Podsyłam super hotel https://www.hotelstbruno.pl/przyjecia/wesela klimatycznie i wyjątkowo, a przecież ten dzień powinien być tym wyjątkowym Smile
Powrót do góry
szymoneska

PostWysłany: Wto Sty 15, 2019 2:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A to racja, rady innych są bardzo przydatne.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> organizatorzy imprez Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: