FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Dieta idealna
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> catering
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pola35

PostWysłany: Wto Lut 26, 2019 7:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie dobra dieta to taka w której korzystamy z najmniejszej ilości przetworzonych produktów i przygotowujemy sobie wszystko w domu. Ja tak robię, nie smażę tylko gotuję i piekę. Wystarczy tylko trochę odpowiedniego sprzętu agd jak https://duka.com/pl/agd/tostery garnki patelnie i odrobina czasu i chęci.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
MiniMini

PostWysłany: Sro Lip 03, 2019 1:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam tego dietetyka z Śląska http://gpsd.pl/
Gabient najlepszy w okolicy
Powrót do góry
kler

PostWysłany: Sro Lip 03, 2019 4:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że lepiej ćwiczy się w większym gronie. Jeden drugiego może zmotywować, np. kiedy osiąga dobre wyniki. Zwykłe rozmowy o sposobach odchudzania też bywają skuteczne. Samemu czasem przychodzi to ciężko...
Powrót do góry
pizmowiec

PostWysłany: Pon Lip 08, 2019 12:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie ma czegoś takiego jak dieta idealna. A juz na pewno nie uniwersalna dieta idealna. Dla każdego coś innego jest dobre i każdy powinien słuchać swojego organizmu.
Aga05

PostWysłany: Czw Wrz 12, 2019 1:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No pewnie - dieta idealna dla jednej osoby nie będzie idealną dla kogoś innego. Nie można przykładać jednej miary do wszystkich bo każdy jest inny, ma inny styl życia, możliwe przeciwwskazania zdrowotne i wiele, wiele innych. Niestety są ludzie tego nie są w stanie zrozumieć i korzystają z różnych diet cud.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Herman

PostWysłany: Nie Wrz 29, 2019 6:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dieta lub dieta - zbiór zasad dotyczących jedzenia żywności przez ludzi lub inne zwierzęta. Dieta może charakteryzować się takimi czynnikami, jak skład chemiczny, właściwości fizyczne, kulinarne przetwarzanie żywności, a także czas i przerwy w przyjmowaniu pokarmu. Diety różnych kultur mogą mieć znaczące różnice i obejmować lub wykluczać określone pokarmy. Preferencje dietetyczne i wybory dietetyczne wpływają na zdrowie człowieka.
Powrót do góry
karbito

PostWysłany: Sro Paź 16, 2019 3:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam wejść na tego bloga, w którym dowiesz sie więcej o tej sprawie Smile https://1but.pl/buty/nike
Powrót do góry
jjusti18

PostWysłany: Czw Paź 17, 2019 8:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno idealna będzie dieta pudełkowa. Każdego dnia otrzymacie świeże, wartościowe i przede wszystkim zdrowe posiłki. A dzięki nim możecie sporo zyskać. Nie tylko schudnąć, ale i też wzmocnić swój organizm dostarczając mu cenne składniki. Ja chce skorzystać z oferty https://dietly.pl/catering-dietetyczny-firma/dietostrefa . Wydaje się najlepsza.
Powrót do góry
jjq

PostWysłany: Pon Sty 06, 2020 5:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja patrzę na dietę jako na sposób odżywiania, a że odżywiamy się codziennie po kilka razy to można zacząć małymi kroczkami sprowadzać nowe produkty. Myślę, że wiele osób podchodzi do tego tematu zbyt restrykcyjnie. Chcesz jeść mniej słodyczy? na deser zamiast czekolady zrób sobie koktajl. Dużo inspiracji znajdziesz na stronie Kcalmar
Powrót do góry
piotr_8

PostWysłany: Pon Sty 13, 2020 9:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Doradztwo dietetyczne oparte na wiedzy i doświadczeniu to zaleta konsultacji u https://healthinnmed.pl gdzie głównym celem jest osiągnięcie celu czyli spadku masy ciała.
Powrót do góry
camio

PostWysłany: Pon Sty 27, 2020 8:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Organizuę catering na rózne wydarzenia. Ostatnio wpadła mi w ręce maszynka do tarcia ziemniaków. Uważacie, że puree dobrze sprawdzi się przy lunchu?
Powrót do góry
xtoy

PostWysłany: Sro Sty 29, 2020 9:49 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest coś takiego jak dieta idealna?
Powrót do góry
elabarbara

PostWysłany: Czw Sty 30, 2020 9:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trzeba dobrze wybrać tą dietę idealną, jesli będzie źle dopasowana, to efektów brak. Ja przymierzam się do odchudzania ale sporo wpierw czytam informacji o suplementach diety, odchudzaniu https://medical-library.org/ chcę się przygotować na to że dieta powinna być skuteczna.
Powrót do góry
izabela84

PostWysłany: Czw Sty 30, 2020 3:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dieta idealna to przede wszystkim zbilansowana dieta. Ale trzeba też pamiętać o wodzie i odpowiednim nawodnieniu w tym celu warto kupić butelka na wodę z filtrem i cieszyć się odpowiednim nawodnieniem.
Powrót do góry
czacza

PostWysłany: Wto Mar 10, 2020 4:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pewnie, ze skutecznie wplywa na diete regularne jedzenie, ale wazne jest tez, by posilki byly dobrze zbilansowane, dlatego bardzo dobrze sie sprawdza konsultacja z https://medicoverdieta.pl/ gdzie dobiora Ci odpowiednio do twojego organizmu plan zywienia i treningow Smile
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> catering Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

Skocz do: