FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Skup łożysk cennik

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> wspomnienia z imprez, niecodzienne historie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
marek443676

PostWysłany: Sro Sty 02, 2019 1:11 pm    Temat postu: Skup łożysk cennik Odpowiedz z cytatem

Jeśli ktoś chce po dobrej cenie sprzedać łożyska to ze swojej strony polecam skup łożysk cennik .Od bardzo dawna sprzedaje tam swoje łożyska i za każdym razem wszystko bardzo dobrze wychodzi.Kumplowi nawet to polecam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Eldorado21

PostWysłany: Czw Lut 21, 2019 9:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o wszelki skup metali to ja ze swojej strony mogę podrzucić Wam stronkę https://www.kolmet-radomsko.pl/ . Mój znajomy posiadał stare transformatory i załatwiał z nimi rozbiórkę, a z tego co opowiadał już po wszystkim bardzo sobie chwalił współpracę. Myślę, że warto sobie zajrzeć na ich stronę w podobnych problemach Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> wspomnienia z imprez, niecodzienne historie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: