FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Ulubione jedzenie

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> czego unikać
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Orlowska

PostWysłany: Sob Gru 22, 2018 5:00 pm    Temat postu: Ulubione jedzenie Odpowiedz z cytatem

Sama mam wiele ulubionych dań, jednak zazwyczaj wracam do tego co bardzo popularne i jest to pizza. Wiele osób już się nią przejadło, ja jednak zawsze mam na nią ochotę. gdy imprezujemy ze znajomymi z pomocą przychodzi nam http://pizzerianocna.pl/ . Tam wielm, że zawsze w nocy mogę zadzwonić i otrzymam pyszna, ciepłą pizze z dostawą do domu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ferdek89

PostWysłany: Pią Lut 01, 2019 11:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To mogę Ci przybić piątkę, bo także jestem ogromnym fanem pizzy Smile. Często nawet w pracy, jeżeli sobie dzień wcześniej nie zdążę przygotować jakiegoś pudełeczka, to umawiam się z paroma znajomymi z biura i razem sobie jakąś wielgachną pizzę zamawiamy. Mamy już nawet ulubiony lokal, mianowicie https://www.pizzadominium.pl/lokale/katowice. Wybraliśmy go, bo kiedyś tam po pracy wypadliśmy towarzysko i strasznie nam ich menu zasmakowało – a do tego należy jeszcze dorzucić fakt, że ich promocje są z kategorii „zbyt, dobre, by było prawdziwe – a jednak!” Smile. Nigdy nie ma też żadnego problemu z dowozem ani nic takiego – zatem to bardzo pewna opcja, a niestety przerobiliśmy już kilka takich pizzerii, które notorycznie się z dostawą spóźniały albo coś było nie tak. Natomiast z Dominium zawsze wszystko się zgadza Smile.
Powrót do góry
Grolsch

PostWysłany: Sob Lut 02, 2019 4:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie najlepsza jest kuchnia włoska - makarony i pizza! To jest to!
Powrót do góry
KatieMajestic

PostWysłany: Nie Lut 03, 2019 8:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podoba mi się wypowiedź poprzedniego użytkownika. Pizza również jest moim ulubionym daniem, jeśli można je tak nazwać Wink
marianwisn

PostWysłany: Pon Lut 04, 2019 11:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja tam jestem burger fanem, ale w nocy ciężko o dobrego wtedy zdradzam go i zamawiam pizze też haha
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> czego unikać Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: