FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Rozwód

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> czego unikać
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Pani_K

PostWysłany: Czw Paź 17, 2019 1:17 pm    Temat postu: Rozwód Odpowiedz z cytatem

Witam, czy ktoś może przechodzi przez rozwód, szukam wsparcia. Od jakiegoś czasu miałam podejrzenia i okazały się prawdziwe... Zwróciłam się do detektyw Skrzypek i niestety potwierdziła moje obawy... Zebrała na szczęście dowody o winie więc mam arsenał na sprawę rozwodową
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
humberto12

PostWysłany: Wto Paź 22, 2019 7:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem sprawę rozwodową najlepiej wesprzeć dowodami. Ja tak zrobiłam. Użyłam odpowiedniego sprzętu detektywistycznego. Kamer i gps.
Robol

PostWysłany: Czw Paź 24, 2019 1:38 pm    Temat postu: reee Odpowiedz z cytatem

Jak dla mnie to podstawą jest odpowiednia dokumentacja. Dobry adwokat też się przyda.
Wanderer

PostWysłany: Czw Lis 07, 2019 2:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokładnie, przede wszystkim trzeba znaleźć dobrego adwokata, który pomoże Ci we wszystkim, co związane z ta sprawą. Skontaktuj się z kancelarią adwokacką Monika Soszka https://www.adwokat-soszka.pl/prawo-rodzinne/, która specjalizuje się w takich sprawach. Na pewno da Ci wsparcie prawne w tej sytuacji, tak żeby zostało to załatwione najlepiej. Zbierze i odpowiednio przygotuje te wszystkie niezbędne dokumenty, bo czasami najmniejsze szczegóły mogą mieć znaczenie.
Powrót do góry
Jokerr

PostWysłany: Wto Lis 12, 2019 9:34 am    Temat postu: reeeee Odpowiedz z cytatem

Dobry adwokat zawsze musi kosztować. Z drugiej strony zawsze można poszukać jakiegoś adwokata, który oferuje sucess free. To może być wspaniała sprawa!
Greysowa

PostWysłany: Sob Lis 16, 2019 4:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rozwody bardzo róznie wygladają, niektórzy potrafią się dogadać, innymi kompletnie nie... Według mnie w takich przypadkach warto udać się po pomoc do adwokata. W takich miejscach jak http://adwokat-nawojski.pl na pewno świetnie wam pomogą. Zainteresujcie się pomocą kancelarii adwokata Przemysława Nawojskiego.
Powrót do góry
effertz.rolando

PostWysłany: Wto Lis 19, 2019 3:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pamiętaj również o swoim dziecku podczas rozwodu. Nie tylko dla Ciebie jest to ciężka sytuacja.
Powrót do góry
Jokerr

PostWysłany: Sro Lis 20, 2019 3:51 pm    Temat postu: reeee Odpowiedz z cytatem

Dlatego zawsze trzeba podpisać na dzieńdobry intercyzę. Inaczej jest prawdziwa wojna o pieniądze.
Krezus

PostWysłany: Pią Lis 22, 2019 2:29 pm    Temat postu: reeeeee Odpowiedz z cytatem

Rozwód jest rzeczą niezbędną, zwłaszcza gdy małżeństwo robi się udręką. Nikt nie chce skończyć jak Whitney Houston.
Madi

PostWysłany: Sro Gru 11, 2019 1:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli szukasz dobrego adwokata od rozwodów to zgłoś się do Pawła Odoleckiego - http://adwokatodolecki.elk.pl/ . Nie patrz na to, że kancelarię ma w Ełku, bo prowadzi spraw w całej Polsce. Specjalizuje się w prawie rodzinnym. Co istotne nie tylko jest rzetelnie przygotowany do prowadzanie takich spraw, ale tez wykazuje dużo empatii i zwyczajnej troski o dobro klienta. Na bieżąco informuje o całym przebiegu postępowania, więc masz pełną kontrolę nad tym co się dzieje.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> czego unikać Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: