FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Jak naprawić tapcierkę samochodową?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> transport i logistyka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
martkkg6

PostWysłany: Pią Cze 03, 2016 11:02 pm    Temat postu: Jak naprawić tapcierkę samochodową? Odpowiedz z cytatem

Czy można samemu naprawić tapicerkę samochodową ? Ostatnimi czasy miałem dość duży problem ze swoją tapicerkę samochodową i się zastanawiałem czy samemu coś działać czy oddać ją fachowcom. Mój szwagier mnie namówił na naprawa tapicerki samochodowej i to był strzał w 10-tkę!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Santii

PostWysłany: Wto Cze 21, 2016 2:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli tapicerka nie jest mocno zniszczona, a jedynie brudna można spróbować ją umyć w profesjonalnej myjni samochodowej. Taka kompleksowa kosmetyka samochodowa może wiele zdziałać.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Telus

PostWysłany: Nie Lip 22, 2018 1:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też mi sie wydaje, że jeśli nie chodzi tutaj o spore zniszczenia to warto jest skontaktować się z tego typu firmą http://czyszczenie-murawski.pl/oferta/czyszczenie-tapicerki-samochodowej/ i zamówić u nich usługę czyszczenia tej tapicerki. Może taki zabieg w zupełności wystarczy
Powrót do góry
adam55

PostWysłany: Sro Lip 25, 2018 8:24 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak raz miałem zalaną tapicerkę samochodową to oddałem ją do profesjonalnej firmy. Ta firm mi ją naprawiła raz dwa.
rybitwa

PostWysłany: Sro Kwi 03, 2019 10:49 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiele rzeczy można przecież zrobić na własną rękę. Można na przykład zaopatrzyć się w materiały obiciowe w hurtowni Akces: https://hurtownia-akces.pl/materialy-obiciowe i samemu naprawić tapicerkę. Satysfkacja gwarantowana Smile
Powrót do góry
kalicki12

PostWysłany: Sro Kwi 03, 2019 11:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest też druga opcja czyli oddanie jej do specjalisty. U tapicera zazwyczaj robi się to profesjonalnie. Zapoznajcie się z ofertą tapicera z Warszawy: http://tapicer.warszawa.pl/oferta/tapicerstwo-samochodowe/, myślę, że on Wam pomoże w tej kwestii.
Powrót do góry
kasik06

PostWysłany: Wto Kwi 30, 2019 1:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Samemu raczej ciężko coś takiego zrobić :/ Renowacja tapicerki to coś, co najlepiej powierzyć jakimś specjalistom z tej dziedziny. Mi fotele w samochodzie też naprawiali fachowcy i jestem zadowolona Very Happy
Peksa90

PostWysłany: Sro Sie 14, 2019 12:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja po prostu kupuję nowe obicia tapicerskie - dla mnie tak jest wygodniej i szybciej Razz
Powrót do góry
ibiza23

PostWysłany: Wto Sie 20, 2019 1:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może lepiej poszukać nowej?
Powrót do góry
olekk_5

PostWysłany: Pią Wrz 06, 2019 8:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chcesz zadbać o swoje auto dla przyjemności z jazdy? Firma https://qsscardetailing.pl zajmuje się kompleksową kosmetyką samochodową. Przywracają autom nie tylko sprawność, ale także salonowy wygląd i blask. Wykonują usługi takie jak pranie tapicerki samochodowej oraz usuwanie rys z lakieru.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> transport i logistyka Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: