FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Profesjonalne usuwanie rozstępów
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> rozrywka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
hrappek7

PostWysłany: Pią Cze 03, 2016 10:15 pm    Temat postu: Profesjonalne usuwanie rozstępów Odpowiedz z cytatem

Rozstępy na ciele nie wyglądają zbyt dobrze, dlatego wiele ludzi chce poddać się zabiegowi usuwania rozstępów. W obecnych czasach, gdzie medycyna jest nieźle rozbudowana, usuwanie rozstępów lublin wykonuje się zupełnie bezboleśnie świetnym sprzętem medycznym !
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kajtek89

PostWysłany: Wto Sie 30, 2016 9:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja dziewczyna twierdzi , że usuwanie rozstępów to bardzo bolesny zabieg. Miała rozstępy usuwane w gabinecie medycyny estetycznej, bo to jest najbezpieczniejsze. Możesz wejść na stronę http://www.biogenica.pl/medycyna-estetyczna/chirurgia-plastyczna/ i zasięgnąć informacji.
Powrót do góry
lala

PostWysłany: Wto Sie 30, 2016 11:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobrze że mnie to nie dotyczy Smile
Powrót do góry
kalicki12

PostWysłany: Wto Wrz 06, 2016 3:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Usuwanie rozstępów laserem jest bolesne ale można znieczulić skórę maścią Emla, pomaga. A laser daje najlepsze efekty, czasami już po pierwszym zabiegu jest ogromna poprawa. W salonie Vici Clinic dysponują laserem ResurFx, to najbardziej skuteczny laser gwarantujący bezpieczeństwo i rewelacyjne efekty. Na pierwszy zabieg można uzyskać 50% rabat.
Powrót do góry
robercik

PostWysłany: Czw Sty 19, 2017 7:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja żona od jakiegoś czasu poważnie myśli nad zabiegiem usuwania rozstępów, których po ciążach ma sporo i bardzo źle się z tym czuje. Ja obecnie mam zupełnie inny problem, mianowicie zęby. Szukałem w sieci, gdzie mogę uzyskać fachową pomoc i zdecydowałem się na http://www.freshmed.com.pl/
Powrót do góry
gregsonix1

PostWysłany: Pon Mar 20, 2017 10:18 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może być to dobry pomysł na prezent dla Żony - jak myślicie? Istnieje również możliwość, że może się obrazić, więc nie wiem czy ryzykować Very Happy
Powrót do góry
karinos83

PostWysłany: Wto Kwi 18, 2017 6:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli faktycznie rozstępy są dla niej problemem i wiesz o tym - to wydaje mi się, że prezent w postaci profesjonalnego zabiegu medycyny estetycznej nie będzie niczym złym. Popatrz np. tutaj http://joannagesicka.pl/medycyna-estetyczna/ - medycyna estetyczna ma wiele do zaoferowania jeśli chodzi o likwidację cellulitu i rozstępów. Ja bym się nie obraziła za taki prezent Wink
Powrót do góry
Andofela

PostWysłany: Sob Kwi 29, 2017 4:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny, gorąco polecam Wam klinikę Beauty Skin w Warszawie. Mają tam zabieg z iPixel, który pozwoli Wam na uzyskanie piękne i gładkiej skóry. Jako jedyni w Polsce posiadają platformę Alma Harmony XL Pro.
Powrót do góry
Bożena

PostWysłany: Pią Maj 12, 2017 10:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warszawa, Wrocław, Katowice, Gliwice... A nie znacie jakiejś dobrej kliniki z Krakowa?
Powrót do góry
Reginka_T

PostWysłany: Pon Maj 15, 2017 7:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A nie patrzyłaś tutaj na medycynę estetyczną? Zerknij, moim zdaniem sprawa warta świeczki Smile
jjusti18

PostWysłany: Wto Maj 23, 2017 2:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najskuteczniejszym rozwiązaniem będzie zabieg z medycyny estetycznej, polecam zajrzeć Ci na stronę - http://drjakubjakubowski.pl . Z tego co wiem, to doskonały specjalista i wykonuje zabiegi z efektem natychmiastowym i długotrwałym, ceny też ma bardzo korzystne. Myślę więc, że warto...
Powrót do góry
pejka

PostWysłany: Czw Lip 27, 2017 12:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W przypadku rozstępów nie ma innego wyjścia, ratuje tylko medycyna estetyczna. Moja siostra po ciąży miała straszne problemy z rozstępami na brzuchu i pośladkach, popadła przez to w duże kompleksy Sad Znalazłam dla niej specjalistyczną klinikę zajmującą się redukcją rozstępów,Linea Medica, do której jeździła 2 razy w tygodniu na zabiegi karboksyterapii. Takie wprowadzanie dwutlenku węgla spowodowało przyspieszenie regeneracji skóry i rozstępy w dużym stopniu uległy redukcji, praktycznie są teraz niewidoczne. Siostra jest z tego powodu wniebowzięta Smile
Powrót do góry
marcela.k

PostWysłany: Czw Lip 27, 2017 9:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ile taki zabieg kosztuje > jak on wygląda?
pejka

PostWysłany: Sob Lip 29, 2017 1:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Karboksyterapia polega na podawaniu podskórnie dwutlenku węgla, który rozszerza małe naczynia krwionośne, umożliwiając w ten sposób lepsze odżywienie tkanek i ich regeneracje. Stosuje się ten zabieg przy cellulicie, a także łuszczycy, owrzodzeniu podudzi, redukuje też cienie pod oczami. Cena uzależniona jest od ilości zabiegów, w zależności od przypadku wykonuje się ich od 7 do 15 w przeciągu kilku tygodni
Powrót do góry
elabarbara

PostWysłany: Wto Sie 29, 2017 9:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja korzystałam z okazji i zapisałam się do gabinetu medycyny estetycznej- http://esteticmedic.pl/ na usuwanie rozstępów itd. Jestem zadowolona z kliniki i opieki lekarskiej. Zabieg prowadził specjalista z dużym doświadczeniem, mam zamiar mamę zapisać na wypełnienie zmarszczek.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> rozrywka Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 1 z 6

Skocz do: