FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Profesjonalne usuwanie rozstępów
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> rozrywka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
hrappek7

PostWysłany: Pią Cze 03, 2016 10:15 pm    Temat postu: Profesjonalne usuwanie rozstępów Odpowiedz z cytatem

Rozstępy na ciele nie wyglądają zbyt dobrze, dlatego wiele ludzi chce poddać się zabiegowi usuwania rozstępów. W obecnych czasach, gdzie medycyna jest nieźle rozbudowana, usuwanie rozstępów lublin wykonuje się zupełnie bezboleśnie świetnym sprzętem medycznym !
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kajtek89

PostWysłany: Wto Sie 30, 2016 9:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja dziewczyna twierdzi , że usuwanie rozstępów to bardzo bolesny zabieg. Miała rozstępy usuwane w gabinecie medycyny estetycznej, bo to jest najbezpieczniejsze. Możesz wejść na stronę http://www.biogenica.pl/medycyna-estetyczna/chirurgia-plastyczna/ i zasięgnąć informacji.
Powrót do góry
lala

PostWysłany: Wto Sie 30, 2016 11:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobrze że mnie to nie dotyczy Smile
Powrót do góry
kalicki12

PostWysłany: Wto Wrz 06, 2016 3:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Usuwanie rozstępów laserem jest bolesne ale można znieczulić skórę maścią Emla, pomaga. A laser daje najlepsze efekty, czasami już po pierwszym zabiegu jest ogromna poprawa. W salonie Vici Clinic dysponują laserem ResurFx, to najbardziej skuteczny laser gwarantujący bezpieczeństwo i rewelacyjne efekty. Na pierwszy zabieg można uzyskać 50% rabat.
Powrót do góry
robercik

PostWysłany: Czw Sty 19, 2017 7:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja żona od jakiegoś czasu poważnie myśli nad zabiegiem usuwania rozstępów, których po ciążach ma sporo i bardzo źle się z tym czuje. Ja obecnie mam zupełnie inny problem, mianowicie zęby. Szukałem w sieci, gdzie mogę uzyskać fachową pomoc i zdecydowałem się na http://www.freshmed.com.pl/
Powrót do góry
gregsonix1

PostWysłany: Pon Mar 20, 2017 10:18 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może być to dobry pomysł na prezent dla Żony - jak myślicie? Istnieje również możliwość, że może się obrazić, więc nie wiem czy ryzykować Very Happy
Powrót do góry
karinos83

PostWysłany: Wto Kwi 18, 2017 6:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli faktycznie rozstępy są dla niej problemem i wiesz o tym - to wydaje mi się, że prezent w postaci profesjonalnego zabiegu medycyny estetycznej nie będzie niczym złym. Popatrz np. tutaj http://joannagesicka.pl/medycyna-estetyczna/ - medycyna estetyczna ma wiele do zaoferowania jeśli chodzi o likwidację cellulitu i rozstępów. Ja bym się nie obraziła za taki prezent Wink
Powrót do góry
Andofela

PostWysłany: Sob Kwi 29, 2017 4:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny, gorąco polecam Wam klinikę Beauty Skin w Warszawie. Mają tam zabieg z iPixel, który pozwoli Wam na uzyskanie piękne i gładkiej skóry. Jako jedyni w Polsce posiadają platformę Alma Harmony XL Pro.
Powrót do góry
Bożena

PostWysłany: Pią Maj 12, 2017 10:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warszawa, Wrocław, Katowice, Gliwice... A nie znacie jakiejś dobrej kliniki z Krakowa?
Powrót do góry
Reginka_T

PostWysłany: Pon Maj 15, 2017 7:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A nie patrzyłaś tutaj na medycynę estetyczną? Zerknij, moim zdaniem sprawa warta świeczki Smile
jjusti18

PostWysłany: Wto Maj 23, 2017 2:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najskuteczniejszym rozwiązaniem będzie zabieg z medycyny estetycznej, polecam zajrzeć Ci na stronę - http://drjakubjakubowski.pl . Z tego co wiem, to doskonały specjalista i wykonuje zabiegi z efektem natychmiastowym i długotrwałym, ceny też ma bardzo korzystne. Myślę więc, że warto...
Powrót do góry
pejka

PostWysłany: Czw Lip 27, 2017 12:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W przypadku rozstępów nie ma innego wyjścia, ratuje tylko medycyna estetyczna. Moja siostra po ciąży miała straszne problemy z rozstępami na brzuchu i pośladkach, popadła przez to w duże kompleksy Sad Znalazłam dla niej specjalistyczną klinikę zajmującą się redukcją rozstępów,Linea Medica, do której jeździła 2 razy w tygodniu na zabiegi karboksyterapii. Takie wprowadzanie dwutlenku węgla spowodowało przyspieszenie regeneracji skóry i rozstępy w dużym stopniu uległy redukcji, praktycznie są teraz niewidoczne. Siostra jest z tego powodu wniebowzięta Smile
Powrót do góry
marcela.k

PostWysłany: Czw Lip 27, 2017 9:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ile taki zabieg kosztuje > jak on wygląda?
pejka

PostWysłany: Sob Lip 29, 2017 1:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Karboksyterapia polega na podawaniu podskórnie dwutlenku węgla, który rozszerza małe naczynia krwionośne, umożliwiając w ten sposób lepsze odżywienie tkanek i ich regeneracje. Stosuje się ten zabieg przy cellulicie, a także łuszczycy, owrzodzeniu podudzi, redukuje też cienie pod oczami. Cena uzależniona jest od ilości zabiegów, w zależności od przypadku wykonuje się ich od 7 do 15 w przeciągu kilku tygodni
Powrót do góry
elabarbara

PostWysłany: Wto Sie 29, 2017 9:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja korzystałam z okazji i zapisałam się do gabinetu medycyny estetycznej- http://esteticmedic.pl/ na usuwanie rozstępów itd. Jestem zadowolona z kliniki i opieki lekarskiej. Zabieg prowadził specjalista z dużym doświadczeniem, mam zamiar mamę zapisać na wypełnienie zmarszczek.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> rozrywka Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 1 z 5

Skocz do: