FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Wizytówki

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> Wieści z branży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Marysia_89

PostWysłany: Sob Gru 15, 2018 8:14 pm    Temat postu: Wizytówki Odpowiedz z cytatem

Cześć Smile

Czy ktoś z was wyrabiał sobie może ostatnio wizytówki firmowe?
Ja właśnie się do tego przygotowuję i tworzę projekt.
Potrzebuję tylko namiar na drukarnia cyfrowa wroclaw.
Czy znacie może jakieś? Szczególnie zależy mi na jakości druku, chciałabym, aby moje wizytówki wyróżniały się na tle innych ... Szczególnie u mojej konkurencji Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
rybitwa

PostWysłany: Wto Sty 15, 2019 2:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej moim zdaniem skorzystać z usług drukarni internetowej. Dzięki takim drukarniom można wszystko załatwić bez wychodzenia z domu. Jedną z takich drukarni jest https://abc-druk.pl/, polecam sprawdzić ofertę.
Powrót do góry
tadeusz321123

PostWysłany: Sro Sty 16, 2019 7:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi ostatnio z wizytówkami bardzo pomógł kuzyn.Jakby nie on to nie wiem jakby to było.
Grolsch

PostWysłany: Wto Lut 19, 2019 11:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak, ja ostatnio zamawiałam wizytówki Smile Na https://stempleks.pl/produkty/wizytowki/kreator-wizytowek/ masz bardzo prosty i fajny kreator wizytówek, dzięki któremu szybko i sprawnie zaprojektujesz i zamówisz wizytówki Smile Ja właśnie z tego kreatora korzystałem i jestem bardzo zadowolony. Wizytówki wyglądają świetnie i są naprawdę dobrej jakości.
Powrót do góry
jjusti18

PostWysłany: Pią Lut 22, 2019 11:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja siostra, która niedawno otwarła swoją firmę mówiła coś o drukarni https://web-to-print.pl , że tam będzie zamawiać wizytówki, ponieważ mają atrakcyjne ceny. No i z tego co wiem to drukują oni nawet wciągu 24 godzin. Także powiedziałabym, że realizują oni zlecenia ekspresowo.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> Wieści z branży Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: