FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Szkolenia BHP
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> Wieści z branży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Eustachiusz4

PostWysłany: Czw Gru 13, 2018 10:30 am    Temat postu: Szkolenia BHP Odpowiedz z cytatem

Nie wiem gdzie są Szkolenia BHP Warszawa. Może ktoś z Was orientuje sie w tym temacie i może mi powiedzieć więcej na temat szkoleń w tym mieście? Będę naprawdę wdzięczny za pomoc.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
madera

PostWysłany: Czw Gru 20, 2018 11:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odnośnie szkoleń BHP, to wiedzieliście że niektórzy pracownicy administracyjno-biurowi są zwolnieni ze szkoleń bhp? Nie wiedziałabym o tym, gdyby nie artykuł https://www.bhp-center.com.pl/pracownicy-administracyjno-biurowi-zwolnieni-ze-szkolen-bhp/ , na którego trafiłam calkiem przypadkiem. Jestem ciekawa, jak wy się do tego odniesiecie i co o tym sądzicie?
Powrót do góry
Kryspin42

PostWysłany: Czw Gru 20, 2018 3:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto chodzi na takie szkolenia, ponieważ wszystko może nam się przydać w przyszłości.
____
nowoczesne obrusy na stół do salonu
Powrót do góry
Jagoda29

PostWysłany: Czw Sty 17, 2019 11:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tego rodzaju szkolenia to podstawa w każdym miejscu pracy. Przy czym jednocześnie nie możemy zapominać, że w żadnym zakładzie nie może zabraknąć apteczki. Możemy ją szybko i wygodnie zamówić na https://www.narzedziak24.pl/ochrona-bezpieczenstwo/apteczki-pierwszej-pomocy.html , przy czym warto podkreślić, że ceny w tym przypadku są nader konkurencyjne.
Powrót do góry
Rafał44

PostWysłany: Sro Sty 23, 2019 12:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szkolenia BHP prowadzi również Cosinus tak samo jak kierunek technika w szkole policealnej, także polecam sprawdzić ich ofertę na https://www.cosinus.pl bo na jakości prowadzenia zajęć, podejścia prowadzącego oraz przygotowanych materiałów jestem pewny, że się nie zawiedziesz
Powrót do góry
Antoni21

PostWysłany: Pią Sty 25, 2019 11:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się, to ważna sprawa. W końcu dzisiaj kwestie BHP są bardzo ściśle kontrolowane przez różne jednostki. Właśnie dlatego powinniście korzystać ze wsparcia takich firm jak http://www.glowpol.pl/uslugi-bhp/szkolenie-bhp-pracownikow/ i zadbać o to, by w Waszej firmie wszystko funkcjonowało zgodnie z prawem.
Powrót do góry
anemlee

PostWysłany: Sob Sty 26, 2019 10:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli szukacie szkoleń z zakresu BHP koniecznie sprawdźcie tutaj https://adconnect.pl/pomiary-konsultacje-i-badania-bhp. Myślę, że coś znajdziecie ciekawego.
Powrót do góry
riczard

PostWysłany: Wto Lut 12, 2019 2:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My współpracujemy z Metro - szkolenie BHP, ocena ryzyka, szkolenia wstępne i okresowe. Polecam sprawdzić, lider szkoleń BHP w Bydgoszczy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
rowerowaholandia

PostWysłany: Pią Lut 22, 2019 10:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W mojej firmie szkolenia BHP przeprowadzane są w formie online. Jest to wygodne rozwiązanie dla każdego pracownika.
Powrót do góry
gregsonix1

PostWysłany: Sro Lut 27, 2019 2:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Takie szkolenia BHP online są na pewno wygodne, ale nie każdy może sobie na takie szkolenie pozwolić. Mówię tutaj głównie o stanowiskach robotniczych, których charakter pracy jest niebezpieczny, gdyż takie szkolenia wykonywać trzeba na miejscu pracy. U nas na szczęście szkolenia BHP Białystok prowadzi firma, która przyjeżdża do naszego zakładu.
Powrót do góry
DariaTomasz

PostWysłany: Czw Mar 28, 2019 10:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas w firmie było naprawdę fajne szkolenie BHP Very Happy I ciekawe i wartościowe.
Majkel12

PostWysłany: Pią Mar 29, 2019 12:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej, ja mogę polecić firmę Liderap, która organizuje masę różnych szkoleń. Sam byłem na trzech, i jestem zapisany na dwa kolejne. Byłem już na szkolenia intrastat, szkolenia incoterms oraz szkolenia PIP. Masa merytorycznej wiedzy. Polecam.
Powrót do góry
kamyl87

PostWysłany: Wto Kwi 02, 2019 8:03 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zastanawiam się nad systemami BHP. Jak sądzicie, w co warto zainwestować? Chętnie poznam Wasze opinie na temat tego https://baukrane.pl/kategorie-oferty/systemy-bhp/ warto?
Powrót do góry
MonikaRab

PostWysłany: Pią Kwi 19, 2019 1:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szukam kogoś kto przeprowadzi szkolenia bhp płock w mojej firmie. Są jakieś specjalne firmy, które się tym zajmują? Od niedawna mam własną działalność i nie znam się jeszcze dokładnie na zasadach przeprowadzania takich szkoleń, może mi coś doradzicie?
Powrót do góry
Grolsch

PostWysłany: Nie Kwi 21, 2019 1:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie takie szkolenie jest bardzo ważne w firmie i od tego powinno się zacząć przygodę z nowym pracownikiem
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> Wieści z branży Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Skocz do: