FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Pozyczka
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> GAFY - WPADKI
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
justa

PostWysłany: Sro Gru 12, 2018 9:42 am    Temat postu: Pozyczka Odpowiedz z cytatem

Musiałam skorzystać ostatnio z bardzo dobrej pożyczki a mianowicie http://baltcredit.pl/prywatne-pozyczki-pozabankowe-pod-hipoteke-nieruchomosci-pod-zastaw-bez-bik/, usługi bardzo profesjonalne polecam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
listek5

PostWysłany: Sro Gru 12, 2018 11:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wlasnie czasami jest nieuniknione wziecie pozyczki. Trzeba wtedy sprawdzic, jakie mamy na rynku i gdzie najszybciej uda sie nam dostac gotowke. Musieliscie brac takie www.pozyczki-pozabankowe.pl szybkie pieniadze?
Powrót do góry
Lolita34

PostWysłany: Wto Lut 19, 2019 7:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tymi pożyczkami trzeba być naprawdę bardzo ostrożnym, żeby nie wkąpać się w pętlę zadłużenia przez kilka bardzo niekorzystnych chwilówek. Lepiej jest od razu wziąć większą, ale tylko jedną pożyczkę w sprawdzonym miejscu (np. AASA). Dzięki temu dostaniecie potrzebne pieniądze na korzystnych warunkach, które Was nie zrujnują i nie wpędzą w kłopoty.
Powrót do góry
martazima

PostWysłany: Sro Lut 20, 2019 7:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pożyczki można teraz wziąć też online, ale zawsze warto sobie zajrzeć na https://rankingi-pozyczek.pl/ żeby zobaczyć jak wygląda teraz ranking. To pomoże wybrać najlepszą pożyczkę Smile
Powrót do góry
bejbissa

PostWysłany: Czw Lut 21, 2019 10:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szukając dobrej pożyczki warto zerknąć na https://knprk.edu.pl/ , bo mają tam dużo wpisów i porad na ten temat Smile I w ogóle można się dowiedzieć wiele ciekawych rzeczy o finansach, to zdecydowanie mój ulubiony blog.
Powrót do góry
kingor

PostWysłany: Wto Lut 26, 2019 10:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

fajne są te pożyczki które są darmowe
Powrót do góry
Grolsch

PostWysłany: Sob Mar 09, 2019 11:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pożyczka online wielu osobom kojarzy się raczej negatywnie, jednak w moich oczach to wcale nie jest takie złe rozwiązanie jak się Wam wydaje Wink Sam korzystałem jakiś czas temu z takiej opcji i wcale tego nie żałuje, ale być może dlatego, że przed podjęciem decyzji zagłębiłem się w porady zamieszczone na blogu https://www.onlinefinanse24.pl/ . Okazało się to dla mnie naprawdę bardzo fajnym rozwiązaniem, bo strona porusza problemy w tym zakresie, na które trzeba uważać przy podpisywaniu umowy
Powrót do góry
pola35

PostWysłany: Nie Mar 10, 2019 10:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W większości firm pożyczkowych pierwsza pożyczka jest darmowa. Na krótki czas dają i oddaje się całość ale czasami są takie sytuacje że na chwilę potrzebujemy zastrzyku gotówki. To można korzystać. Z tych na dłuższy czas sprawdzałam w Kredyt OK jak to działa. Powiem, że źle nie jest, jakoś gorzej sobie to wyobrażałam i większą kasę do oddania. Odsetki mają niskie, z prowizją gorzej ale wiadomo że oni muszą zarobić też. A dają bez problemów, nie wiem jakiego sprawdzania czy znoszenia dokumentów. Jak się spłaca na czas to serio ok jest.
Powrót do góry
Owa_zoza

PostWysłany: Sro Mar 13, 2019 2:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

też brałam u nich pożyczkę, dużego procentu nie ma Wink
Powrót do góry
jjusti18

PostWysłany: Sob Mar 23, 2019 5:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio właśnie ze znajomą rozmawiałam na temat kredytów, ponieważ chciałabym w najbliższym czasie kupić nowy samochód. W sumie dobrze wyszło, ponieważ mówiła mi, że warto skorzystać z pożyczki na zakup samochodu. Ponoć wszystko można załatwić bezpiecznie i bezproblemowo u firmy zastawsamochodu.pl . Czy to prawda?
Powrót do góry
kasztaniak

PostWysłany: Nie Mar 24, 2019 2:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o kredyty warto zajrzeć na www.totalmoney.pl/kredyty_hipoteczne - mają bardzo dużą ofertę, ich porównywarka świetnie się sprawdza, w dogodny i prosty sposób można obliczyć wszystkie koszty związane z kredytem. A to wszystko bez wychodzenia z domu.
Powrót do góry
Tosinka

PostWysłany: Sro Mar 27, 2019 4:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiele lat udawało mi się nie brać kredytów, myślałam, że tak juz będzie zawsze. Niestety ja swoje, a życie swoje. Tym sposobem zaczęłam brać pożyczki i krótko mówiąc wpakowałam się w kłopoty. Wyszłam już z nich ale z mega przebojami. Gdyby wtedy było coś takiego jak konsolidacja chwilówek to dużo łatwiej wychodziłoby się z zadłużenia.
Powrót do góry
kofi88

PostWysłany: Sro Mar 27, 2019 6:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli pieniądze potrzebne od zaraz, to zdecydowanie strona www.aasapolska.pl Tam znajdziecie wszystko to, czego potrzebujecie. Nie musicie obawiać się wysokich rat i oddania większej częsci sumy dodatkowo. Mają tutaj super warunki, którymi każdy powinien się zainteresować.
Powrót do góry
Krnabrny555

PostWysłany: Nie Mar 31, 2019 6:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie najlepszą ofertę mają https://sprintcash.pl/ . Działają na rynku od lat, więc wiedzą czego oczekuje klient.
gregsonix1

PostWysłany: Pon Kwi 08, 2019 12:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A wiedzieliście, że pierwsza pożyczka jest całkowicie za darmo? Z tego co czytałem na stronie https://www.latwykredyt.pl/blog/chwilowka-pierwsza-za-darmo-jak-pozyczyc-bez-dodatkowych-kosztow to pierwsza pożyczka możliwa jest bez dodatkowych kosztów. Trzeba ją tylko spłacić w terminie i dzięki temu nie zapłacimy jakichkolwiek odsetek. Myślę, że to całkiem spoko opcja.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> GAFY - WPADKI Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Skocz do: