FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Sale konferencyjne Łódź
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> obiekty
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
luizzaa33

PostWysłany: Czw Cze 02, 2016 10:02 pm    Temat postu: Sale konferencyjne Łódź Odpowiedz z cytatem

Szukacie idealnej sali konferencyjnej w Łodzi lub okolicach ? Koniecznie zobaczcie na sale konferencyjne łódź a przekonacie się o wyśmienitej sali konferencyjnej którą można wynająć od zaraz, świetna sala w ekskluzywnym hotelu w Łodzi !
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nowacz123

PostWysłany: Sro Cze 29, 2016 8:14 am    Temat postu: Łódź Odpowiedz z cytatem

Często podróżuję w celach biznesowych i muszę korzystać z noclegów. Niejednokrotnie szukam opinii w necie lub wchodzę na "chybił-trafił". A takie sprawdzone miejsca zapisuję sobie w laptopie oraz swoim notesie, aby ponownie jak będę w danym mieście, skorzystać ze sprawdzonego miejsca. W Łodzi takim jest dla mnie Hotel Reymont http://www.hotelewam.pl/653-hotel-reymont-lodz.html
A trafiłem do tego hotelu, bo mieliśmy tam szkolenie. Sale godne polecenia.
Powrót do góry
inorek

PostWysłany: Pon Lip 11, 2016 12:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy ceny są dużo niższe niż w Warszawie ?
Powrót do góry
Ferdek89

PostWysłany: Pon Lip 25, 2016 10:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Łodzi to niestety nie wiem ale za to mogę polecić coś w Warszawie. Wydaje mi się że to o wiele lepsze miejsce na organizację konferencji a po za tym nie jest tak daleko z Łodzi do Warszawy. Zalecam zajrzeć na stronę http://www.officemap.pl/search/list/?city=warszawa Gdzie mamy dużo powierzchni biurowych i sal konferencyjnych. Sądzę że na pewno znajdziecie tutaj coś dla siebie.
Powrót do góry
Oliwa

PostWysłany: Sro Lip 27, 2016 10:24 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Łodzi byliśmy raz na pewnej konferencji, która utkwiła mi na długo w pamięci ponieważ zaatakowały nasz szczury! Smile No może nie nas tylko łazienkę, ale i tak było strasznie. Na szczęście firma http://uslugi-karaczan.pl/ szybko uporała się problemem. Najgorzej miały się kobiety :/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Andrzej66

PostWysłany: Pią Paź 28, 2016 4:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja znam sale konferencyjne w hotelu Campoverde w Łodzi. Powiem Wam, że byłem tam raz i jest mega! Fajny wystrój, miła atmosfera, cicho. Łódź od zawsze mnie przyciągała, więc może dzięki temu jeszcze bardziej polubiłem to miejsce Smile
Powrót do góry
Beneq

PostWysłany: Nie Lis 06, 2016 6:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jesli chodzi o sale konferencyjne łódź to moze Centrum Konferencyjno-Rekreacyjne MOLO bedzie dobrym pomyslem? Znajduje sie okolo 60km od Lodzi, wiec naprawde niedaleko. Caly obiekt polozony jest nad Jeziorem Sulejowskim - piekna, cicha okolica, dostep do jeziora, do plazy. Mozliwosc wynajmu sprzetu wodnego i rekreacyjnego. Sale - duze, przestronne, wyposazone naprawde w sprzet dobrej klasy - zarowno audio jak i wideo.
Powrót do góry
mice

PostWysłany: Czw Lis 10, 2016 12:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Byłem parę razy na konferencjach w Łodzi i w temacie sale konferencyjne łódź hotel Molo najbardziej mi się podobał. Fajna okolica i piękny widok na jezioro. Serdecznie polecam.
Powrót do góry
Norbert131

PostWysłany: Czw Lis 10, 2016 3:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No naprawde ten hotel jest swietny.
darria

PostWysłany: Wto Lis 15, 2016 2:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli szukasz wyjątkowego miejsca do zorganizowania szkolenia lub konferencji - Sale konferencyjne łódź może Cię zainteresować swoją ofertą biznesową.
Powrót do góry
apogeemang

PostWysłany: Pon Gru 26, 2016 9:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

podbijam temat, poszukuje dobrej sali, takiej na 100 osób, ktoś coś?
Kaś89

PostWysłany: Pon Sty 09, 2017 10:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sprawdźcie tutaj motel łódź tanio , poza miejscami noclegowymi mają właśnie salę konferencyjną, bardzo fajne warunki i jak za taką lokalizację, bo w samym centrum, to cena naprawdę nie jest wygórowana, a po wszystkie szczegóły warto po prostu do nich przedzwonić.
Powrót do góry
Ajlar

PostWysłany: Wto Sty 17, 2017 6:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Łodzi i okolicach jest sporo fajnych miejsc na konferencje. Jesli nie musi byc w samej Łodzi to fajne sale szkoleniowe oferuje hotel Magellan nad Zalewem Sulejowskim. Mają dobre wyposażenie, smaczne wyżywienie oraz noclegi dla uczestników. Dodatkowo okolica jest ładna, można skorzystać z atrakcji zalewu.
Powrót do góry
wiralka

PostWysłany: Wto Sty 17, 2017 10:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiesz co w Łodzi miejsca Ci nie polecę natomiast pod Warszawą znajdziesz willę Zagórze. http://www.willazagorze.pl/pl/konferencje-i-szkolenia-okolice-warszawy.html Na ich stronie można zobaczyć zdjęcia sali konferencyjnej. Są one oczywiście dostosowane do potrzeb szkoleniowców. Znajduje się w nich klimatyzacja a sam hotel oferuje również cateringi za dodatkową opłatą. Urokliwe miejsce, koniecznie je poznaj Smile
Powrót do góry
Kajtek89

PostWysłany: Pon Lut 06, 2017 1:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może jednak z dala od stolicy? Ja polecam Kraków - miejsce z kliamtem i charakterem Smile Sale świetnie wyposażone https://www.salerezerwacje.pl/miasto/krakow. Warto rozważyć szkolenie wyjazdowe.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> obiekty Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Skocz do: