FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Reklama dla firmy

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> impreza dobrze zorganizowana
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Orlowska

PostWysłany: Czw Lis 29, 2018 11:19 am    Temat postu: Reklama dla firmy Odpowiedz z cytatem

Inwestowanie w gadżety reklamowe to bardzo dobry pomysł, dlatego jak już masz się na coś zdecydować to warto mieć wiele opcji. W ten sposób na pewno trafisz tutaj https://taniegadzety.pl/. Podarowanie takiego gadżetu klientowi sprawi, ze dużo przychylniej on na Ciebie spojrzy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
EdytaS

PostWysłany: Pią Gru 07, 2018 3:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się, gadżety zawsze świetnie się sprawdzają. Klienci lubią dostawać tego typu "prezenty". Poza tym wraz z gadżetem nasza reklama wędruje i zauważa ją wiele osób.l
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
queenofstyle

PostWysłany: Pią Gru 07, 2018 6:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz bardzo modne są spoty reklamowe Smile Moim zdaniem to świetna forma reklamy! Tym bardziej w dobie internetu, gdzie można je umieszczać praktycznie wszędzie Very Happy
Powrót do góry
jowit.a

PostWysłany: Sob Gru 08, 2018 11:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sposobów na reklamę mamy teraz naprawdę wiele. Niestety nie zawsze opłaca się inwestować akurat w gadżety reklamowe.
Powrót do góry
Nikosia

PostWysłany: Pon Gru 10, 2018 2:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto jest mieć gadgety reklamowe.
Powrót do góry
Daria66

PostWysłany: Czw Gru 13, 2018 7:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja szukam czegoś nowego do mojej firmy. Ostatnio natrafiłam na ekologiczne rozwiązania reklamowe i wydaje się to być strzałem w dziesiątkę! Takie torby są teraz naprawdę bardzo modne i dużo ludzi chętnie ich używa. Myślę, że będzie to też dobry pomysł na upominek dla klientów.
Powrót do góry
Federka

PostWysłany: Nie Sty 06, 2019 4:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może po prostu zainwestujcie w dobrą stronę internetową, dzięki której będziecie łapać klientów, a nie ich straszyć. Oczywiście na początek musicie trafić na firmę, która wam taką stronę profesjonalnie wykona. Ze swojej strony polecam https://doneta.pl/ , profesjonalne podejście, konkurencyjne ceny i przede wszystkim długoletnie doświadczenie.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> impreza dobrze zorganizowana Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: