FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Problemy z kolanami a sport
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> bazar
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
toyat

PostWysłany: Wto Paź 16, 2018 6:06 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój mąż ma problem z kolanem. Niestety wynika on trochę z jego zaniedbania, bo miał za krótką rehabilitacje po operacji. Chcę go zapisać do dobrego rehabilitanta na co najmniej jeden zabieg w tygodniu. Aktualnie szukam dobrej oferty. Przejrzałam już sporo i spośród tych, które przegladałam oferta dostępna pod tym adresem https://rehab-gdansk.pl/prady-interferencyjne/
wydaje mi się byc najbardziej interesująca. A Wy co sądzicie?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
drim33

PostWysłany: Nie Paź 21, 2018 12:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

warto skonsultować sie z lekarzem medycyny sportowej, polecam https://all-med.pl/gabinety/medycyna-sportowa/ z Łodzi
marta4000

PostWysłany: Pią Paź 26, 2018 6:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najgorsze jest właśnie to, kiedy sportowca dopada taki problem. Tak jak mój syn, świetny koszykarz, a tu coś z kolanem zaczęło się dziać. Ale szybko działaliśmy i poszedł do ortopeda Warszawa i zostało rozpoczęte szybkie leczenie, a obecnie syn dalej trenuje. Smile
Anita24

PostWysłany: Pią Paź 26, 2018 6:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie ma co uprawiać sportu nie będąc zdrowym
Powrót do góry
zakrr

PostWysłany: Pią Lis 02, 2018 4:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Świetne efekty przynosi zażywanie olejku cbd, wspiera walkę z bólem, działa przeciwzapalnie i wspiera pracę całego organizmu cbddirect.pl
Powrót do góry
ViKi92

PostWysłany: Pią Lis 02, 2018 9:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kolana potrafią dać w kość
Powrót do góry
rybitwa

PostWysłany: Sob Lis 03, 2018 10:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli wyczynowo lub hobbistycznie uprawiasz intensywnie sport nie możesz lekceważyć problemów z kolanami. Sama takie miałam gdy ćwiczyłam po godzinie codziennie z ciężarami. Ostatecznie kupiłam sobie opaskę elastyczną, którą znalazłam na doz.pl https://www.doz.pl/apteka/p5122-Pani_Teresa_Opaska_elastyczna_stawu_kolanowego_rozmiar_L i nawet coś pomogła z dodatkiem masaży i maści.
Powrót do góry
monikabert90

PostWysłany: Pią Lis 09, 2018 6:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sportowcy niestety bardzo często mają problemy z kolanami. Słyszałam, że bardzo pomocna może się okazać terapia manualna i może on zniwelować ból kolana Poznań oferuje taką terapie w REHAMOBILE - Gabinecie Terapii Manualnej i Masażu Jeśli jesteście z tamtych okolic, to sądzę, że warto się tam zgłosić, jeśli macie jakiekolwiek problemy z Waszymi kolanami.
Powrót do góry
bert

PostWysłany: Pon Gru 03, 2018 11:07 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja cześto chodze na siłownię wiec moje stawy również są zagrożone. Suplementuje od jakiegoś czasu Artroser i już się nie martwie o nie Smile
Ajlar

PostWysłany: Pon Gru 10, 2018 12:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety jeśli raz miało się kontuzje kolana to takie urazy często się odnawiają. Intensywnie ćwicząc jest się bardziej podatnym na kontuzje. Jeśli często odnawiają Wam się urazy kolana to spytajcie ortopedy o zabiegi laseroterapii. Lasery wysokoenergetyczne znajdują się w najlepszych gabinetach rehabilitacyjnych. Warto udać się własnie do takiego gabinetu aby móc skorzystać z tego rodzaju leczenia.
Zabiegi laseroterapii sa bezpieczne i szybko przynoszą bardzo dobre efekty - między innymi zmniejszają ból i obrzęk.

Ostatnio zmieniony przez Ajlar dnia Czw Gru 20, 2018 11:08 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
panfu

PostWysłany: Pon Gru 10, 2018 8:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A wiecie co ja właśnie nie dawno odkryłam? Fale uderzeniowe. Normalnie jestem pod wrażeniem tego, jak to super działa. Kolega mi doradził, bo również mam problem z kolanem. Tak więc umówiłem się na taki zabieg w https://fala-uderzeniowa.com/leczenie-bolu-kolana-warszawa i po 4 zabiegach, które zresztą trwają jakieś 15 minut, ból kolana ustąpił!
Powrót do góry
SebastianRo

PostWysłany: Sro Gru 12, 2018 10:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem pływanie to bardzo dobry sport na stawy. Ostatnio czytałem o tym artykuł https://www.hyalutidin.pl/plywanie-doskonaly-sport-na-stawy i wydaje mi się to dobrym pomysłem. Ja problemów z kolanami nie mam, ale mam problemy z kręgosłupem i często chodzę pływać co pomaga mi z kręgosłupem.
Powrót do góry
Henry

PostWysłany: Pią Gru 21, 2018 11:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może niektóre ze wspomnianych aktywności fizycznych są w stanie pomóc w przypadku problemów ze stawami, jednak zanim zacznie ktoś na sobie eksperymentować powinien koniecznie skontaktować się z ortopedą i dokładnie się przebadać. Dla mnie pomocny okazał się ortopeda Poznań Adrian Stępiński. W przypadku niektórych problemów bez profesjonalnego wsparcia nie sposób się obyć.
olaff1

PostWysłany: Pią Gru 21, 2018 1:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie ten problem rozwiązała wizyta u fizjoterapeuty
Powrót do góry
Antoni21

PostWysłany: Pią Gru 28, 2018 1:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale przecież w Polsce mamy wiele dobrych miejsc, w których można szybko pozbyć się takich problemów. Dobrym przykładem jest chociażby https://wsrmed.pl/ Wybierzcie się tam na wizytę, a przekonacie się, że bólu można się pozbyć na stałe.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> bazar Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 4 z 6

Skocz do: