FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Budowa domu
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> O obiektach:
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
KamisK

PostWysłany: Sob Lis 17, 2018 8:18 pm    Temat postu: Budowa domu Odpowiedz z cytatem

Tematy odnośnie budowy domu czy różnych firm, które są nam niezbędne przy takiej budowie pojawiają się dosyć często. Ja chętnie pomogę Wam , jeśli chodzi o wybór firmy, która zamontuje zbiornik na szambo betonowe. Tutaj znajdziecie wszystkie namiary www.szczelneszambabetonowe.com.pl . Według mnie największą zaletą firmy jest to, że oferują darmowy montaż i zapewniają cała niezbędną dokumentację, czyli sami tak na prawdę nie musimy się o nic martwić poza dograniem odpowiedniego terminu na taki montaż.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
merida21

PostWysłany: Nie Lis 18, 2018 5:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie przy budowie takiego domu ważny jest projekt instalacji elektrycznej. Sama konstrukcja jest kluczowa, ale wiele rozwiązań energooszczędnych ma bezpośredni związek z odpowiednim zarządzaniem energią elektryczną. Jeśli chcesz mieć pewność, że instalacja będzie niezawodna i w pełni funkcjonalna zleć jej projektowanie jakieś profesjonalnej firmie zajmującej się elektryką.
Powrót do góry
maycek

PostWysłany: Nie Lis 18, 2018 10:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie lepiej kupić gotowy dom?
___
https://najlepsza-apteka.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
netefix

PostWysłany: Sro Lis 21, 2018 2:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O kanalizacji warto myśleć na każdym etapie budowy domu Wink Również gdy zostanie on wybudowany, wtedy warto dbać o regularne przeglądy kanalizacji, o utrzymanie jej w dobrym stanie - http://lesgaz.com. To znacznie prostsze i tańsze niż naprawa Wink
Powrót do góry
monikabert90

PostWysłany: Sob Lis 24, 2018 9:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

netefix napisał:
O kanalizacji warto myśleć na każdym etapie budowy domu Wink Również gdy zostanie on wybudowany, wtedy warto dbać o regularne przeglądy kanalizacji, o utrzymanie jej w dobrym stanie

Zgadzam się z Tobą, warto przede wszystkim raz na jakiś czas decydować się na profesjonalne czyszczenie kanalizacji. My we Wrocławiu korzystamy z oferty firmy https://jotka-hydraulik.pl/czyszczenie-kanalizacji-wroclaw/, jeśli jednak jesteście z innych okolic, to na pewno też ktoś dobrzy się u Was znajdzie Smile
Powrót do góry
joannamelc

PostWysłany: Pon Lis 26, 2018 10:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy znacie dobre firmy, które montują dźwigi dla niepełnosprawnych? Potrzebuję zewnętrzną windę w domu jednorodzinnym, który planuję Smile Proszę o info w wiadomości prywatnej.
Powrót do góry
nawicia

PostWysłany: Wto Lis 27, 2018 12:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podstawą w budowie domu jest powstanie idealnego planu budowy.
Powrót do góry
ziutka

PostWysłany: Nie Sty 20, 2019 5:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie to za dużo roboty :p Dlatego z mężem zgłosiliśmy się do biura nieruchomości abc dom które wyszukało nam świetne oferty Smile
Powrót do góry
MonikaRab

PostWysłany: Pon Sty 21, 2019 12:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cześć,
jeśli szukacie kalkulatora, który pomoże obliczyć Wam koszty budowy domu to polecam zajrzeć na https://new-house.com.pl/. Mnie udało się postawić dom niewielkim kosztem, zastosowałam ekologiczne rozwiązania i jestem bardzo zadowolona.
Powrót do góry
jjusti18

PostWysłany: Czw Sty 24, 2019 12:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że również przyda wam się namiar na firmę, która oferuje m.in. turbowent https://www.wentylatorysklep.pl/nasada_turbowent_tulipan_1.html . U firmy wnetylatorsklep.pl znajdziesz wszystko co niezbędne do stworzenie niezawodnej, solidnej wentylacji całego domu.
Powrót do góry
lenak9

PostWysłany: Wto Sty 29, 2019 11:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W swoim domu mozemy miec najnowsze rozwiazania.
Powrót do góry
Sonof4

PostWysłany: Czw Sty 31, 2019 11:07 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chcielibyśmy zaniedługo się zabrać za budowę naszego domu <3 dzięki za wszystkie informacje Smile
Powrót do góry
Telus

PostWysłany: Czw Sty 31, 2019 9:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też planuję budowę domu na wiosnę na niedawno kupionej działce. W związku z tym mam do was pytanie, jaki wykorzystywaliście u siebie beton na strop? Może będziecie w stanie podpowiedzieć mi gdzie najlepiej go kupić?
Powrót do góry
Benioo

PostWysłany: Wto Lut 19, 2019 9:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio znalazłem fajny artykuł na temat przygotowania gruntu pod fundamenty i jego zabezpieczaniu. Jeśli ktoś interesuje się taką tematyką, to polecam sprawdzić tę stronę http://aarsleff.strikingly.com/blog/zabezpieczenie-wykopow-przed-postawieniem-fundamentow. Można dowiedzieć się wielu ciekawych informacji.
Powrót do góry
Ajlar

PostWysłany: Czw Mar 21, 2019 12:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli przygotowujecie się do budowy domu to nie zapomnijcie o zorganizowaniu odpowiedniego sprzętu. W tradycyjnym budownictwie zawsze wykorzystuje się szalunki (do wykonania stropów i ścian). Wszystkie akcesoria szalunkowe znajdziecie tutaj. Sklep oferuje także poszczególne elementy szalunków takie jak dźwigary, blaty, elementy tracone a także gotowe zestawy szalunkowe.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> O obiektach: Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Skocz do: