FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Budowa domu

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> O obiektach:
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
KamisK

PostWysłany: Sob Lis 17, 2018 8:18 pm    Temat postu: Budowa domu Odpowiedz z cytatem

Tematy odnośnie budowy domu czy różnych firm, które są nam niezbędne przy takiej budowie pojawiają się dosyć często. Ja chętnie pomogę Wam , jeśli chodzi o wybór firmy, która zamontuje zbiornik na szambo betonowe. Tutaj znajdziecie wszystkie namiary www.szczelneszambabetonowe.com.pl . Według mnie największą zaletą firmy jest to, że oferują darmowy montaż i zapewniają cała niezbędną dokumentację, czyli sami tak na prawdę nie musimy się o nic martwić poza dograniem odpowiedniego terminu na taki montaż.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
merida21

PostWysłany: Nie Lis 18, 2018 5:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie przy budowie takiego domu ważny jest projekt instalacji elektrycznej. Sama konstrukcja jest kluczowa, ale wiele rozwiązań energooszczędnych ma bezpośredni związek z odpowiednim zarządzaniem energią elektryczną. Jeśli chcesz mieć pewność, że instalacja będzie niezawodna i w pełni funkcjonalna zleć jej projektowanie jakieś profesjonalnej firmie zajmującej się elektryką.
Powrót do góry
maycek

PostWysłany: Nie Lis 18, 2018 10:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie lepiej kupić gotowy dom?
___
https://najlepsza-apteka.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
netefix

PostWysłany: Sro Lis 21, 2018 2:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O kanalizacji warto myśleć na każdym etapie budowy domu Wink Również gdy zostanie on wybudowany, wtedy warto dbać o regularne przeglądy kanalizacji, o utrzymanie jej w dobrym stanie - http://lesgaz.com. To znacznie prostsze i tańsze niż naprawa Wink
Powrót do góry
monikabert90

PostWysłany: Sob Lis 24, 2018 9:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

netefix napisał:
O kanalizacji warto myśleć na każdym etapie budowy domu Wink Również gdy zostanie on wybudowany, wtedy warto dbać o regularne przeglądy kanalizacji, o utrzymanie jej w dobrym stanie

Zgadzam się z Tobą, warto przede wszystkim raz na jakiś czas decydować się na profesjonalne czyszczenie kanalizacji. My we Wrocławiu korzystamy z oferty firmy https://jotka-hydraulik.pl/czyszczenie-kanalizacji-wroclaw/, jeśli jednak jesteście z innych okolic, to na pewno też ktoś dobrzy się u Was znajdzie Smile
Powrót do góry
joannamelc

PostWysłany: Pon Lis 26, 2018 10:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy znacie dobre firmy, które montują dźwigi dla niepełnosprawnych? Potrzebuję zewnętrzną windę w domu jednorodzinnym, który planuję Smile Proszę o info w wiadomości prywatnej.
Powrót do góry
nawicia

PostWysłany: Wto Lis 27, 2018 12:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podstawą w budowie domu jest powstanie idealnego planu budowy.
Powrót do góry
ziutka

PostWysłany: Nie Sty 20, 2019 5:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie to za dużo roboty :p Dlatego z mężem zgłosiliśmy się do biura nieruchomości abc dom które wyszukało nam świetne oferty Smile
Powrót do góry
MonikaRab

PostWysłany: Pon Sty 21, 2019 12:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cześć,
jeśli szukacie kalkulatora, który pomoże obliczyć Wam koszty budowy domu to polecam zajrzeć na https://new-house.com.pl/. Mnie udało się postawić dom niewielkim kosztem, zastosowałam ekologiczne rozwiązania i jestem bardzo zadowolona.
Powrót do góry
jjusti18

PostWysłany: Czw Sty 24, 2019 12:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że również przyda wam się namiar na firmę, która oferuje m.in. turbowent https://www.wentylatorysklep.pl/nasada_turbowent_tulipan_1.html . U firmy wnetylatorsklep.pl znajdziesz wszystko co niezbędne do stworzenie niezawodnej, solidnej wentylacji całego domu.
Powrót do góry
lenak9

PostWysłany: Wto Sty 29, 2019 11:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W swoim domu mozemy miec najnowsze rozwiazania.
Powrót do góry
Sonof4

PostWysłany: Czw Sty 31, 2019 11:07 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chcielibyśmy zaniedługo się zabrać za budowę naszego domu <3 dzięki za wszystkie informacje Smile
Powrót do góry
Telus

PostWysłany: Czw Sty 31, 2019 9:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też planuję budowę domu na wiosnę na niedawno kupionej działce. W związku z tym mam do was pytanie, jaki wykorzystywaliście u siebie beton na strop? Może będziecie w stanie podpowiedzieć mi gdzie najlepiej go kupić?
Powrót do góry
Benioo

PostWysłany: Wto Lut 19, 2019 9:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio znalazłem fajny artykuł na temat przygotowania gruntu pod fundamenty i jego zabezpieczaniu. Jeśli ktoś interesuje się taką tematyką, to polecam sprawdzić tę stronę http://aarsleff.strikingly.com/blog/zabezpieczenie-wykopow-przed-postawieniem-fundamentow. Można dowiedzieć się wielu ciekawych informacji.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> O obiektach: Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: