FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Mieszkacie w domu pod miastem czy w mieście? Jak z dojazdami

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> Wieści z branży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Makswspanialy

PostWysłany: Sob Maj 28, 2016 9:57 am    Temat postu: Mieszkacie w domu pod miastem czy w mieście? Jak z dojazdami Odpowiedz z cytatem

Mieszkacie w domu pod miastem czy w mieście? Jak z dojazdami do pracy?
Zastanawiamy się nad kupnem mieszkania pod Wawą, ale trochę obaw jest o korki, opóźnienia itd.

Da radę jakos to zorganizować sensownie?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Psztyczek

PostWysłany: Sob Maj 28, 2016 7:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No wiesz, ryzyko korków to jest wszedzie, czy dojeżdżasz spod miasta, czy z centrum, dorzuć ze 2 strajki i już tak czy inaczej masz dłużej.
Wydaje mi się że jak się trafi na ofertę typu tanie domy Warszawa i cena jest ok, to już potem kwestia paliwa i dojazdów tak nie boli.
A własny dom, to własny dom i już.
Powrót do góry
silver

PostWysłany: Pią Cze 10, 2016 1:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Korki i dojazdy potrafią umęczyć ale powiem że jednak jestem za domem na przedmieściach, przestrzeń i zieleń np na osiedlu Villa Campina jest niesamowita, tego wrażenia nie da się opisać Very Happy
Powrót do góry
Dawid89

PostWysłany: Sro Paź 02, 2019 10:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Korki to zmora w większych miastach na świecie, ale nic z tym nie zrobisz. Niestety ja mieszkam w mieście i tak zawsze wracając z pracy stoję w korkach. Jeżeli miałbym wybierać wołałbym mieszkać w domu z ogródkiem na przedmieściach. Może trochę dalej, ale przynajmniej po pracy mógłbym się zrelaksować w ciszy, a teraz za oknem co chwile samochody jeżdżą. Jak chcesz kupić dom to mogę Ci zaproponować usługi bardzo dobrego biura nieruchomości ABA - https://www.abanieruchomosci.pl/e2/domy-na-sprzedaz.html . Mojemu bratu znaleźli świetny dom 15km od Warszawy za bardzo atrakcyjną cenę. Mam nadzieję, że za parę lat uzbieram też pewną sumkę żeby uciec gdzieś na przedmieścia.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> Wieści z branży Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: