FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Dobre szkolenia
Idź do strony 1, 2, 3  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> czego unikać
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Orlowska

PostWysłany: Pon Paź 29, 2018 6:12 pm    Temat postu: Dobre szkolenia Odpowiedz z cytatem

Jak wy zapatrujecie sie na nowe szkolenia i ciągły rozwój? Wydaje mi się, ze warto inwestować w siebie i chodzić na różnego rodzaju szkolenia. Jezeli zależy Ci na taki rozwoju to na pewno takie szkolenia jak te https://manka-academy.com/szkolenia-zamkniete/ , Cię zainteresuje. Czytalam , że ich forma jest interesująco poprowadzona i może wiele z takich szkoleń wynieść.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ibiza23

PostWysłany: Wto Paź 30, 2018 7:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sama wybrałabym się na jakieś szkolenie.
Powrót do góry
IrenaKoza

PostWysłany: Pon Lis 05, 2018 1:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co dokładnie Cię interesuje? Jeśli strefa beauty to polecam Beauty Lashes. Firma organizuje kurs 1:1, 2 do 1 i prowadzi szkolenia także z innych metod przedłużania i zagęszczania rzęs. Siedzibę mają w Zabrzu.
Powrót do góry
mikella

PostWysłany: Pon Lis 05, 2018 1:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każde szkolenia związane z naszymi zainteresowaniami są dobrą inwestycją w rozwój osobisty.
Powrót do góry
kamyl87

PostWysłany: Sro Lis 07, 2018 12:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zawsze warto inwestować w siebie i swoich pracowników. Podnosić kwalifikacje, zdobywać doświadczenia i pogłębiać wiedzę. Często sam biorę udział w różnych szkoleniach. Ostatnio bardzo interesuje mnie temat zarządzania projektami i znalazłem taki link https://leadership-center.pl/fundament-zarzadzania-projektami/
Powrót do góry
monikabert90

PostWysłany: Pią Lis 09, 2018 5:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem jak najbardziej warto jest brać udział w różnego rodzaju szkoleniach i kursach doszkalających. Firma Edumedical organizuje na przykład w różnych miastach w Polsce profesjonalne kursy dla lekarzy medycyny estetycznej. Jak wiadomo, medycyna estetyczna cały czas się rozwija i idzie do przodu, dlatego też sądzę, że warto w takim szkoleniu wziąć udział Wink
Powrót do góry
izabela48

PostWysłany: Sob Lis 10, 2018 7:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja uwielbiam chodzic na szkolenia.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
bohumilajag

PostWysłany: Czw Lis 22, 2018 10:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobre czyli jakie? Czego warto się uczyć?
Powrót do góry
Ajlar

PostWysłany: Pią Lis 23, 2018 9:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiesz co ciężko powiedzieć czego warto się uczyć. Przede wszystkim warto robić takie szkolenia, które pomogą nam w pracy, poszerzą naszą wiedzę i z których będziemy czerpać jakieś korzyści. Jeśli interesujecie się finansami i podatkami to zerknij na szkolenia oferowane przez Taxpress https://taxpress.pl/ . Oni organizują profesjonalne szkolenia, zajmują się także wydaniem fachowej literatury z której można się dokształcać.
Powrót do góry
sanqi

PostWysłany: Pią Lis 23, 2018 12:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto iść w branżę kosmetyczną,można potem mieć też działalność dojazdową. Polecam na początek szkolenie z przedłużania włosów albo rzęs - temat bardzo na topie.
Powrót do góry
patrycja09

PostWysłany: Pon Lis 26, 2018 8:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja cały czas chodzę na jakieś dodatkowe kursy i szkolenia, jest to dla mnie bardzo satysfakcjonujące, że uczę się coraz więcej. Szkolenia w których biorę udział są z zakresu medycyny estetycznej. Ostatnio brałam udział w takich szkoleniach w http://www.facebook.com/Anti-Age-Academy-560113084423810/ i mam zamiar jeszcze w kilku brać tam udział. Są na najwyższym poziomie, z którym na żadnych w innych ośrodkach szkoleniowych się nie spotkałam.
Powrót do góry
diamentowa

PostWysłany: Wto Lis 27, 2018 3:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Osobiście jestem zdania, że wszystkie szkolenia, które w jakikolwiek sposób rozwijają nasze zainteresowania są godne uwagi.
monkas

PostWysłany: Nie Gru 02, 2018 6:03 pm    Temat postu: Re: Dobre szkolenia Odpowiedz z cytatem

Orlowska napisał:
Jak wy zapatrujecie sie na nowe szkolenia i ciągły rozwój? Wydaje mi się, ze warto inwestować w siebie i chodzić na różnego rodzaju szkolenia. Jezeli zależy Ci na taki rozwoju to na pewno takie szkolenia jak te https://manka-academy.com/szkolenia-zamkniete/ , Cię zainteresuje. Czytalam , że ich forma jest interesująco poprowadzona i może wiele z takich szkoleń wynieść.

Sama zatanawiam się nad pójściem na szkolenie. Pracuję w handlu i przydałaby mi się większa wiedza na temat profesjonalnej obsługi klienta i radzenia sobie ze stresem. Słyszałam że Mańka w tej kwestii ma spore doświadczenie i ludzie sobie chwalą jego szkolenia
Powrót do góry
DominikaD28

PostWysłany: Sro Sty 23, 2019 10:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobre i potrzebne w wielu zawodach kursy zawodowe zrobisz również w szkole https://www.cosinus.pl/ która ma ich naprawdę szeroki wybór jeżeli chodzi o naukę konkretnych kierunków. W moim zawodzie był to lifting rzęs oraz manicure na których byłam w oddziale Łódź natomiast są praktycznie w każdym większym mieście.
Powrót do góry
bohumilajag

PostWysłany: Czw Sty 31, 2019 11:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czego nauczycie się w tym roku?
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> czego unikać Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

Skocz do: