FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Botox
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> bazar
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
koreczek

PostWysłany: Pią Cze 01, 2018 6:24 am    Temat postu: Botox Odpowiedz z cytatem

Pytanie do osób, które mają jakąś wiedżę w tym zakresie - po jakim czasie botox Gdansk przynosi efekty? Chcę żonie zafundować taki zabieg odmładzający, przed bardzo ważną dla niej międzynarodową konferencją. No i czy taki zabieg wstrzykiwania botoksu obarczony jest jakimś ryzykiem?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
bunia

PostWysłany: Pon Cze 11, 2018 7:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ogólnie z botoksem to jest tak ze jesli wybierze sie dobry salon czy klinike oraz wyspecjalizowaną osobe do zabiegu to efekt utrzyma sie dlugo. Ja robilam zabieg z uzyciem botoksu na zmarszczki u dr Tarajkowskiej Olejnik z kliniki melitus na żoliborzu i efekt dla mnie jest rewelacyjny
Powrót do góry
kamiks

PostWysłany: Pon Cze 18, 2018 5:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Botoks to fajna sprawa o ile się z nim nie przesadza. Wstrzyknięcie botoksu może znacznie poprawić nasz wygląd.
dalajlama

PostWysłany: Sob Cze 23, 2018 1:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiadomo, nie chodzi o to, zeby przesadzic Very Happy ale fajnie czasem zainwestowac troche w swoja urode Smile ja slyszalam, ze te zabiegi z osoczem http://bienkowscyclinic.pl/nowosci/item/543-osocze-bogatop%C5%82ytkowe-hd bardzo fajnie tez sie sprawdzaja Smile
Powrót do góry
plavka

PostWysłany: Sob Cze 23, 2018 1:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja sobie już jakiś czas chodze na takie zabiegi - https://klinikamiracki.pl/zabieg/azzalure/ i na prawdę efekt jest znaczny ale jednocześnie naturalny Smile utrzymuje się prawie rok, ale z każdym kolejnym zabiegiem utrzymuje się coraz dlużej co jest sporym plusem
Powrót do góry
Miodek42

PostWysłany: Pon Lip 30, 2018 10:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy taki botox jest naprawdę bezpiecznym zabiegiem? Bo moja siostra uparła się, by zrobić sobie tego typu zabieg, a ja, widząc niektóre celebrytki, zdecydowanie jej to odradzam.
Powrót do góry
Tadek

PostWysłany: Pon Lip 30, 2018 1:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To prawda, patrząc na niektóre osoby z życia publicznego, zwłaszcza starsze, które robiły tego typu zabiegi można dojść do wniosku, że nie każdemu to na dłuższą metę służy. Może więc warto na początek zdecydować się na coś mniej inwazyjnego - na przykład na taki zabieg falami radiowymi na twarz (nie tylko w Warszawie go robią), albo inne tego typu działania.
mared434

PostWysłany: Pon Lip 30, 2018 5:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jesli chcecie pozbyc sie zmarszczek do chciałbym Wam polecic strone http://tarkiewicz.pl/uslugi/kwas-hialuronowy/ . Zadbajcie o swoje zdrowie !
Powrót do góry
silver

PostWysłany: Pią Sie 24, 2018 3:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem czy wiecie ale nie tylko botox jest sposobem na pozbycie się zmarszczek, także zabieg needle shaping który można zrobić w klinice https://artederm.pl/ daje takie same efekty a nie trzeba przy tym wstrzykiwać niczego do skóry, to absolutna nowość w Polsce
Powrót do góry
Bernwald3

PostWysłany: Wto Sie 28, 2018 1:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U doktora Tarkiewicza moja znajoma usunęła zmarszczki wokół ust. Dość długo się nad tym zastanawiała ale teraz wcale nie żałuje! otrzymała bardzo dobrą opiekę, zabieg ze znieczuleniem trwał ok 10 minut. Wiecej informacji znajdziecie na stronie http://tarkiewicz.pl/uslugi/kwas-hialuronowy/
Powrót do góry
dianuska

PostWysłany: Pią Lis 30, 2018 9:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi zmarszczki wypelniala pani doktor Zukowska - najpierw bylam na konsultacjach gdzie obejrzala dokladnie moja buzie, wytlumaczyla wszystko, a potem bardzo profesjonalnie przeprowadzila zabieg. Swietna kobieta i super profesjonalista.
Powrót do góry
shankes

PostWysłany: Pon Gru 03, 2018 4:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja się zdecydowałam na zabieg usuwania zmarszczek z wykorzystaniem toksyny botulinowej w klinice Novoderm. Skuteczność procedury jest naprawdę niezwykła. Moja kuzynka była tam pacjentką i bardzo chwali obsługę medyczną placówki. Mówi, że zespół lekarzy dołożył wszelkich starań, aby czuła się komfortowo i bezpiecznie. To w końcu jest bardzo ważne, aby mieć zaufanie i pewność, ze wszystko w stu procentach się uda.
Powrót do góry
czekoladka

PostWysłany: Pią Gru 07, 2018 5:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ty sie lepiej dopytaj najpierw zony czy chce takiego botoksu. Ja bym za nic w życiu się nie zgodzila bo uwazam ze lepszym sposobem na zmarszczki jest laser. Sama bylam w Katowicach w Dermedzie na takich zabiegach i uwazam ze efekt jaki osiągneli specjalisci jest zdecydowanie powyzej moich oczekiwan !
Powrót do góry
Julu

PostWysłany: Wto Gru 18, 2018 2:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po 7 dniach widać efekty
Powrót do góry
MichAlina

PostWysłany: Sro Gru 19, 2018 2:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja czytałam na stronie http://zabiegi-botox.pl/ że pierwszy zabieg to efekt na 6 - 12 miesięcy, natomiast po 3 można już oczekiwać, że utrzyma się to nawet kilka lat, co jest już całkiem akceptowalnym wynikiem.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> bazar Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Skocz do: