FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Klasyczna bielizna

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> Wieści z branży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
veronika1325

PostWysłany: Sob Paź 20, 2018 1:41 pm    Temat postu: Klasyczna bielizna Odpowiedz z cytatem

Cześć Dziewczyny, ostatnio robiłam porządki w swojej szufladzie z bielizną i stwierdziłam, że mnóstwo bielizny mam po prostu do wyrzucenia muszę nieco uzupełnić swoją garderobę bieliźnianą.Chciałabym kupić sobie porządne biustonosze i majtki zależy mi na dobrej jakości.Koleżanka podpowiedziała mi,że w Gattcie są teraz bardzo atrakcyjne promocje i podesłała adres strony
https://www.gatta.pl/pl/bielizna/bielizna-klasyczna/
Faktycznie widzę,że cenowo będę w stanie zamówić sobie klasyczne komplety.
Bardzo spodobał mi się biustonosz Kira.Nigdy nie kupowałam bielizny z Gatty czy ktoś z Was zamawiał tam biustonosze?Jakie macie opinie na temat ich jakości zależy mi na wygodzie.Piszcie jeśli coś wiecie na ten temat.Miłej soboty.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
netefix

PostWysłany: Czw Lis 29, 2018 10:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To zerknij jeszcze koniecznie na biustonosze półusztywniane na kinga.com.pl Ja bardzo często w tym sklepie robię zakupy, mają świetną bieliznę, dobre jakościowo materiały i wszystko jest produkowane w Polsce
Powrót do góry
monikabert90

PostWysłany: Czw Kwi 18, 2019 10:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A kupowałaś kiedyś bieliznę marki Kinga? Jeśli nie, to polecam, bo jest naprawdę bardzo dobra jakościowa. Najbardziej lubię biustonosze tej firmy, tutaj możesz sobie na spokojnie zobaczyć ich ofertę. Są całkowicie warte swojej ceny, bo nawet po praniu nic się z nimi nie dzieje, nie zmieniają swojego kształtu ani koloru, cały czas wyglądają jak nowe Wink
Powrót do góry
karbito

PostWysłany: Wto Wrz 10, 2019 6:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko o bieliznach i biustonoszach znajdziecie tutaj Smile https://hermiona.pl/collections/biustonosze
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> Wieści z branży Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: