FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Mobilny salon kosmetyczny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> GAFY - WPADKI
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Olka66

PostWysłany: Pią Paź 19, 2018 5:20 am    Temat postu: Mobilny salon kosmetyczny Odpowiedz z cytatem

Hej co myślicie o mobilnym salonie kosmetycznym, czyli takim co przyjeżdża do was do domu? Chciałybyście z takiego skorzystać, a może już korzystacie? Opłaca się takie coś otwierać? Jest na to popyt?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Florence

PostWysłany: Pią Paź 19, 2018 5:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sporo osób w ten sposób zaczyna. Najpierw usługi w domu u klientki, a potem z czasem, jak zbudują sobie zaplecze klientów, i znudzi im się dojeżdżanie (bo jest to jednak bardzo uciążliwe), to otwierają salon. Ale niezależnie czy prowadzisz salon mobilny, czy stacjonarny, najważniejszy jest (poza twoim profesjonalizmem) profesjonalny sprzęt. Teraz niby jest dużo różnych ofert sprzedażowych, ale najwygodniej jest kupować wszystko w jednym miejscu, tak jak np. na tej stronie https://mimari.com.pl/, gdzie znajdziesz właściwie wszystko co jest potrzebne do prowadzenia salonu kosmetycznego.
Powrót do góry
Daniel123

PostWysłany: Wto Paź 23, 2018 3:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak chcesz prowadzić salon kosmetyczny to moze zastanów sie nad taka usługa jaką jest usuwanie tatuażu metodą laserową. Wiele osób chce usunąć tatuaż i byłby z tego niezły dochód. Na tej stronie https://www.clearclinic.pl/ znajdziesz wszystko czego będziesz potrzebować. Sam usunąłbym jeden tatuaż który się rozlał po latach.
Powrót do góry
ryszard443

PostWysłany: Sro Paź 24, 2018 10:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem prowadzenie mobilnego salonu kosmetycznego jest bardzo dobrym pomysłem.
Rum

PostWysłany: Sro Paź 24, 2018 6:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla prostych usług doskonały pomysł.
Powrót do góry
Laxmi123

PostWysłany: Czw Paź 25, 2018 7:55 am    Temat postu: Mobile beauty salon Odpowiedz z cytatem

I think "Mobile beauty salon" is a good Idea for us,and now a days most of the peoples are doing like in this only,and I hope it is very flexible,if some one knows more updates in this topic please let me......
CE mark Certification in South Africa|HALAL Certification in Egypt
potka6

PostWysłany: Pią Paź 26, 2018 7:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No nie wiem, ja chyba wolę sterylne warunki w salonie
Powrót do góry
redboy87

PostWysłany: Pon Paź 29, 2018 2:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A myślałaś może o tym, jak bedziesz prowadzić ksiegowość? Takie Taxomatic to chyba najlepszy patent na samodzielne działania w tym zakresie. Twój portfel też ci za to podziękuje, gdyż wydasz naprawdę grosze, a przy okazji zajmiesz się tym co najwazniejsze - prowadzeniem biznesu.
Powrót do góry
rafaela

PostWysłany: Czw Lis 22, 2018 12:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja prowadzę salon stacjonarny ale pomysł z gabinetem mobilnym uważam za świetny Smile na pewno trzeba zadbac o dobr wyspoażenie w podstawowe sprzęty, akceosria kosmetyczne i produkty pielęgnacyjne. Zerknij sobie do hurtowni Mimari, ja zamawiam u nich juz od dobrych kilku lat i uważam, że miejsce jest dgodne polecenia. Rozbudowana oferta, korzystne ceny i szybka wysyłka.
Powrót do góry
katyy66

PostWysłany: Sro Gru 19, 2018 3:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki wielkie za ciekawe i sprawdzone informacje. Jestem pewien, że mi się one przydadzą Smile
kwadron

PostWysłany: Pią Gru 28, 2018 3:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Żona ma taki mały biznes i dojeżdża do Klientek z usługą manicure hybrydowego. Dużo kobiet korzysta z takiej metody stylizacji paznokci. Żona pracuje tylko na produktach tej marki https://misteromilano.pl/464-pylki , bo sama mówi, że to świetna jakość i Klientki sobie chwalą trwałość. Także to marka godna polecenia do pracy każdej stylistki paznokci Very Happy
Powrót do góry
milena87

PostWysłany: Wto Lut 19, 2019 2:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem to świetny pomysł, bo wiele klientek nastawia się właśnie na tego typu usługę, w swoim domu, gdzie czują się najbardziej komfortowo.
Pamiętaj jednak, że mimo tego, że będziesz wykonywała zabiegi w ich domu, musisz wyposażyć się we wszystkie akcesoria sama, czy kupić ręczniki kosmetyczne i wozić je ze sobą.
Nie wyobrażam sobie takie sytuacji, że kosmetyczka prosi mnie o moje własne ręczniki, na przykład. To byłoby krępujące, chyba dla obu stron.
Powrót do góry
donka

PostWysłany: Czw Lut 28, 2019 12:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też myślę o takim mobilnym salonie kosmetycznym. Mam już odpowiednie kompetencje bo przeszłam zawodowy kurs w BeautyLux w Warszawie. Pracowałam też w salonie, a teraz myślę o pojściu na swoje i dodatkowo jeszcze o kursach wizazu, żeby móc wykonywać profesjonalne makijaże okolicznościowe.
Powrót do góry
komes

PostWysłany: Sro Kwi 03, 2019 4:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakie wymagania musi spełnić taki salon? Co ze sterylnością i higieną?
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> GAFY - WPADKI Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: