FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
fotobudka

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> obiekty
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ketchupowa

PostWysłany: Czw Paź 18, 2018 4:31 pm    Temat postu: fotobudka Odpowiedz z cytatem

Witajcie, niedługo będę organizować 30-tkę siostry i chcę, aby jedną z atrakcji była fotobudka http://lightring.pl/fotobudka/na-urodziny/ . Czy znacie firmy godne polecenia, z dojazdem?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
zbychu443

PostWysłany: Pon Paź 22, 2018 1:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio jak byłem na weselu to widziałem taką fotobudkę. W ogóle ona mi się nie podobała.
pola35

PostWysłany: Sro Paź 24, 2018 5:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jaka dokładnie była że Ci się nie podobała? bo mi też nie wszystkie się podobają i nie każda robi spoko zdjęcia. Jak już mam wynajmować to stawiam tylko na fotobudki smove, to są urządzenia naprawdę godne uwagi. Najwyższa jakość, fotograf takich zdjęć by się nie powstydził.
Powrót do góry
monikabert90

PostWysłany: Sob Lis 10, 2018 8:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Świetny pomysł, na pewno wszystkim wiele radości sprawi taka fotobudka. Wynajem wbrew pozorom wcale nie jest taki drogi, a bardzo dużo firm, np foto-kabina.pl oferuje dodatkowo opiekę animatora oraz pełen kosz śmiesznych gadżetów, dzięki którym można porobić naprawdę zabawne zdjęcia, które będą pamiątka na całe życie Smile
Powrót do góry
Jarzynka

PostWysłany: Czw Maj 02, 2019 7:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uwielbiam foto-budki. Miałam na wieczorze panieńskim i jestem zachwycona tym rozwiązaniem! Smile Teraz już po ślubie czas na wymianę dokumentów i chodzenie po urzędach, mam nadzieje że łatwo pójdzie, zdjęcia do dokumentów zrobiłam ostatnio, zostało złożyć wnioski.
Karol444443

PostWysłany: Pią Maj 24, 2019 6:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ok

Ostatnio zmieniony przez Karol444443 dnia Sro Maj 29, 2019 5:46 pm, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry
atron

PostWysłany: Sro Maj 29, 2019 1:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam. Jestem odpowiedzialny za zorganizowanie ślubu w okolicach Warszawy. Czy jest ktoś w stanie polecić ekipę, która zorganizuje fotobudkę? Byłbym wdzięczny za informacje. pozdrawiam i miłego dnia życzę. Z góry dzięki za dobre i sprawdzone tematy.
jedlińska

PostWysłany: Sro Maj 29, 2019 9:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak dla mnie fotobudki są mocno przeceniane
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> obiekty Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: