FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
męska fryzura

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> rozrywka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
morska

PostWysłany: Sro Paź 17, 2018 7:09 pm    Temat postu: męska fryzura Odpowiedz z cytatem

Witam, zwracam się z pytaniem do mężczyzn, którzy nosili długie włosy Wink mój facet chce swoje ściąć na jakąś modną, krótką fryzurkę i razem zastanawiamy się, który fryzjer Olsztyn da sobie z tym najlepiej radę?

Ostatnio zmieniony przez morska dnia Czw Paź 18, 2018 2:29 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
linzo

PostWysłany: Czw Paź 18, 2018 11:24 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

poradzi mi ktoś jakie męskie fryzury są teraz najbardziej na topie? będę bardzo wdzięcnzy za pomoc
cubanka

PostWysłany: Sob Lut 09, 2019 11:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz modne są dłuższe fryzury męskie i brody a o tym jak zapuścić brodę możecie przeczytać na tym https://www.gentleman-store.pl/Blog/jak-zapuscic-brode/ blogu, dużo tam takich ciekawych, praktycznych porad.
Powrót do góry
monikabert90

PostWysłany: Wto Mar 05, 2019 10:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem panowie, podobnie jak i panie, powinni o siebie dbać i regularnie chodzić do fryzjera. Jeśli chodzi o wrocław fryzjer męski Blackbeard na ulicy Tęczowej 57 jest naprawdę godny polecenia Smile Mój narzeczony chodzi tam od jakiegoś czasu i bardzo sobie chwali, mi też podoba się jego nowa fryzura Smile
Powrót do góry
kara-ol

PostWysłany: Sro Mar 06, 2019 8:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie lubię mężczyzn z długimi włosami. Jednak niektórzy mają tak zadbane włosy, lepiej niż kobiety Very Happy
Powrót do góry
owarn

PostWysłany: Sro Mar 06, 2019 6:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

taka fryzura jest naprawdę ciekawa i bardzo modna według mnie Smile
Powrót do góry
Rafał44

PostWysłany: Pon Kwi 01, 2019 8:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja już całe szczęście z wypadaniem włosów nie mam dużych problemów, aczkolwiek siwienie znacząco mi doskwiera po trzydziestce i powiem Wam że naprawdę trudno było znaleźć odpowiedni środek który wpłynie na cebulki włosów i spowoduje, że odzyskają swój naturalny kolor. Dopiero z pomocą http://gr-7.eu/ udało się odwrócić tą tendencję i w końcu też dzięki temu wzrosła moja pewność siebie, bo wcześniej była to jedna z bardziej wstydliwych dla mnie rzeczy. Szczególnie, że zawsze miałem dość "bujną" fryzurę!
Powrót do góry
czekoladka

PostWysłany: Sro Maj 22, 2019 12:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja bym chciala by moj maz mial dlugie.. niestety lysieje i to bardzo.. tak mu wypadaja ze szok Sad
Powrót do góry
robinka

PostWysłany: Sro Maj 22, 2019 12:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

na wypadanie wlosow sa skuteczne sposoby, np przeszczep, Klinika Przeszczepu Wlosow w Warszawie ma swietne opinie, sama tam u nich robilam zabieg i bardzo polecam bo sa naprawde rewelacyjni, lekarze z fajnym podejsciem do pacjentow, wszyscy dbaja o twoj komfort, dla mnie super
Powrót do góry
jedlińska

PostWysłany: Sro Maj 22, 2019 12:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej iść do fryzjera męskiego
Powrót do góry
kazik_98

PostWysłany: Pon Lip 01, 2019 10:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja chodzę do salonu kosmetycznego https://verite.pl/ który ma w swojej ofercie również usługi fryzjerskie. Jestem bardzo zadowolony, ponieważ uważam, że jest to salon, który trzyma wysoki poziom i daje dużą satysfakcję swoim klientom, ja zawsze wychodze zadowolony.
Powrót do góry
tulippa

PostWysłany: Wto Lip 02, 2019 8:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie się nie podoba jak facet ma zbyt długie włosy
Marcelina99

PostWysłany: Wto Lip 02, 2019 9:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja swojemu mężowi zamówiłam szampon do włosów z tej strony. I włosy naprawdę przestały wypadać. Od razu wygląda lepiej Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
bambek

PostWysłany: Pią Sie 09, 2019 12:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie ostatnio problemem są siwe włosy. Znalazłem https://ktpi.pl/category/koloryzacja-plyny-spray-e czyli spraye maskujące siwe włosy i odrosty o ile z tym drugim raczej kobiety maja problem tak z siwymi wlosami predzej czy poznej problem bedzie mial kazdy. Jak sobie radzicie zeby zakrywac farbujecie czy stosujecie tego rodzaju spray?
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> rozrywka Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: