FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Naprawa samochodu
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> wspomnienia z imprez, niecodzienne historie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Rafał44

PostWysłany: Pią Cze 28, 2019 12:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiesz co ja natomiast staram się nie zostawiać auta w niepewnych rękach, dlatego za każdym razem jak tylko pojawiają się jakieś usterki bądź chce wykonać standardowy przegląd to jednak korzystam z autoryzowanego serwisu Auto-Res Rzeszów, który realizuje usługi na bardzo wysokim poziomie, do tego świetna obsługa klienta jak i mechanicy którzy pracują sprawnie i są w stanie podać konkretną wycenę która nie zmienia się przy odbiorze. Jak dla mnie fachowcy w każdym calu na których będę również stawiał w przyszłości.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
HighIT

PostWysłany: Czw Lip 11, 2019 2:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Silnik z napędem dieseloym czy benzynowym? Jeśli Diesel to polecam CI kontakt z NowyMotor. Specjalizują się w naprawie silników wysokoprężnych. Raz byłęm u nich i pełny profesjonalizm. Namiary na nich i szczegóły oferty masz pod adresem http://nowymotor.pl/. Takich sprzedawców szukać tylko z lupą Very Happy
Powrót do góry
Grolsch

PostWysłany: Sro Lip 24, 2019 10:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jako że często jeżdżę w długie trasy to uważam, że zawsze warto mieć w bagażniku parę produktów i akcesoriów, które w razie potrzeby pomogą nam wyjść z opresji! Niestety nie tak łatwo dostać się do mechanika za granicą... Nauczony doświadczeniem zamówiłem sobie jakiś czas temu na https://tec2000.pl/produkt/produkt-uszczelniacz-chlodnicy-radiator-stop-leak/ uszczelniacz do chłodnicy. Wyobraźcie sobie moje szczęście, jak ostatnio w drodze do Belgii okazało się, że mam jakieś wycieki z chłodnicy! Uszczelniacz poradził sobie z tym doskonale i mogłem jechać dalej Wink
Powrót do góry
wojkislo

PostWysłany: Nie Sie 04, 2019 7:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Za niedługo wybieram się samochodem w dłuższą podróż, dlatego swój samochód oddałem do mechanika a wszystki części zamówiłem w sklepie internetowym https://motostacja.com/. Warto sprawdzić jeśli ktoś poszukuje takiego sklepu.
Powrót do góry
ibiza23

PostWysłany: Pon Sie 05, 2019 1:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jak usuwacie wgniecenia w karoserii? Metodą tradycyjną czy PDR? Ta druga jest szybsza i tańsza. Na http://epolka.pl/jak-ukryc-wgniecenie-karoserii-przed-mezem/ są średnie ceny za takie prostowanie karoserii.
Powrót do góry
bladatwarz

PostWysłany: Pon Sie 05, 2019 3:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rafał44 napisał:
Wiesz co ja natomiast staram się nie zostawiać auta w niepewnych rękach, dlatego za każdym razem jak tylko pojawiają się jakieś usterki bądź chce wykonać standardowy przegląd to jednak korzystam z autoryzowanego serwisu Auto-Res Rzeszów, który realizuje usługi na bardzo wysokim poziomie, do tego świetna obsługa klienta jak i mechanicy którzy pracują sprawnie i są w stanie podać konkretną wycenę która nie zmienia się przy odbiorze. Jak dla mnie fachowcy w każdym calu na których będę również stawiał w przyszłości.

W Warszawie warsztatem niezawodnym, niedrogim i z cała pewnością warty polecenia jest Auto-Widawski na ulicy Estrady. Warsztat funkcjonuje od wielu już lat i cieszy się dużym uznaniem.
Powrót do góry
olgazzz

PostWysłany: Wto Sie 06, 2019 12:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hej, a czy ma ktoś może doświadczenia z usługami typu zabudowy pojazdów serwisowych? potrzebuję się tym pilnie zainteresować dla swojej firmy, a nie wiem nic
Powrót do góry
vurta10

PostWysłany: Wto Sie 06, 2019 9:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lakiernictwo czy blacharstwo? Dzięki firmie www.automix-lodz.pl Twój samochód może zostać zawodowo przygotowany i całkowicie odmieniony. Warto korzystać z możliwości jakie mają i zyskać zupełnie nowy i unikalny samochód.
Powrót do góry
Maksy

PostWysłany: Pon Sie 19, 2019 8:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobry mechanik to podstawa. Jak ma się auto już nie pierwszej młodości to trzeba pogodzić się z tym, ze co chwile ląduje w warsztacie. Jeśli szukacie sprawdzonej ekipy, która upora się z usterkami w Waszym samochodzie to zerknijcie na usługi oferowane przez http://powerfactory.waw.pl/ . Tu możecie wykonać profesjonalną diagnostykę i usunąć każda usterkę.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> wspomnienia z imprez, niecodzienne historie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Strona 4 z 4

Skocz do: