FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Naprawa samochodu
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> wspomnienia z imprez, niecodzienne historie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
anna889

PostWysłany: Pon Maj 22, 2017 12:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powiesz coś więcej? Szczególnie chodzi mi o ceny.
elabarbara

PostWysłany: Wto Cze 06, 2017 6:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każdy z nas szuka mechanika z polecenia. I ja tak też szukałam i dzięki mojemu koledze trafiłam do Auto Manufaktura- http://auto-manufaktura.pl/ mechanicy szybko znaleźli usterkę i naprawili. Serwis zajmuje się kompleksową obsługą automatycznych skrzyń biegów w oparciu o dedykowany sprzęt diagnostyczny.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Spirala

PostWysłany: Sob Lip 15, 2017 1:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Samochód warto naprawiać w sprawdzonym zakładzie mechanicznym.
Powrót do góry
budzich

PostWysłany: Wto Wrz 05, 2017 11:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

xawer111 napisał:
Ja bym nie jechał do obcego mechanika. Tylko zaufany, najlepiej kolega. Albo kolega kolei Wink Trzeba miec dojscia Wink

Łatwo mówić... A jak ktoś nie ma w rodzinie blacharz, to co zrobić??? Ale spoko, mogę wam polecić zakład, gdzie nie robią fuszerki, jak naprawa powypadkowa Białystok to tylko u nich.
Powrót do góry
Telus

PostWysłany: Sob Gru 30, 2017 3:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co powiesz jak ktoś ma do naprawy na przykład TIRa? Wtedy to dopiero jest problem. Taki serwis http://frosttruckserwis.pl/ , który zajmuje się tego typu naprawami jest na prawdę ciężko znaleźć. Szczególnie dobry i rzetelny
Powrót do góry
Rafał44

PostWysłany: Pon Lip 09, 2018 12:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mogę z doświadczenia polecić osobom które jeżdżą Volkswagenem sprawdzenie oferty autoryzowanych serwisów, ponieważ pomimo to że mogą posiadać starzy samochodów to tam są w stanie zaoferować jeszcze lepsze warunki serwisowe o których możecie doczytać tutaj https://www2.vwuzytkowe.pl/kampanie/service_pro/
Powrót do góry
Jenks

PostWysłany: Czw Lip 12, 2018 1:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli ktoś ma problem z turbiną i jest z okolic Trójmiasta to polecam warsztat AMSerwis. Według mnie w okolicy nie ma lepszych specjalistów od turbosprężarek, a w dodatku mają uczciwe ceny.
Powrót do góry
gregsonix1

PostWysłany: Wto Lip 17, 2018 2:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Andrzej66 napisał:
Jeżeli chodzi o konserwacje auta polecam oleje Castrol, używam ich od trzech lat i od tamtego czasu nie mam żadnych problemów z silnikiem! Olej polecił mi znajomy - mechanik , który powiedział mi też o stronie .... , znajdziecie tam duży wybór wszystkich olejów i smarów oraz wyspecjalizowanych ludzi, którzy pomogą Wam wybrać odpowiedni olej lub smar.

Tutaj masz szczególną rację, gdyż dobór oleju jest szczególnie ważny w przypadku samochodu Wink Trzeba wybrać odpowiednią lepkość oraz producenta Smile Dla osób, które nie znają się w temacie polecam zerknąć na wpis https://www.ucando.pl/blog/olej-silnikowy-jaki-wybrac-kiedy-wymieniac/ na którym znaleźć można przydatne info dotyczące oleju silnikowego i jego wymiany Wink
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> wspomnienia z imprez, niecodzienne historie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do: