FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Jak wyjść ze spirali zadłużenia?
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> niestandardowe rozwiązania i pomysły
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wiktoryna

PostWysłany: Czw Wrz 27, 2018 5:05 pm    Temat postu: Jak wyjść ze spirali zadłużenia? Odpowiedz z cytatem

Jak wyjść ze spirali zadłużenia?
Ktoś z was miał już taką patową sytuację?
Podobno takim ostatecznym rozwiązaniem jest upadłość konsumencka.
Tutaj https://wyzerujdlugi.pl/ czytałam o czymś takim.
Może ktoś z was jest lepiej w tym zorientowany i coś podpowie?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
wilenski.m

PostWysłany: Czw Paź 25, 2018 10:11 am    Temat postu: Oszczędność na prowadzeniu biura Odpowiedz z cytatem

Zadłużenie może wynikać z kosztów utrzymania biura, zwłaszcza w centrach wielkich miast. Czasem może wyniknąć sytuacja, kiedy trzeba wycofać swoją obecność w prestiżowych miejscach, co niestety ciągnie za sobą spadek popularności firmy. Ale istnieje dobre rozwiązanie, które może pomóc zarobić Twojej firmie! Istnieje coś takiego jak adres wirtualny dla firm w Warszawie - dzięki rejestracji pod adresem w samym centrum stolicy, Twoja firma może iść na szczyt rozpoznawalności w swojej branży, np. dzięki takim usługom jak tutaj: http://www.ale-biuro.pl/
Za naprawdę niską cenę oferują obsługę księgowości, korespondencji i pism urzędowych. Myślę, że to naprawdę dobra opcja, gdy nadchodzą kłopoty.

Pozdrawiam!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Sprawdzana

PostWysłany: Sro Paź 31, 2018 11:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sposobów na to jest wiele .Można na przykład sprzedać swój dług i spłacać go z jakąś tam prowizją w znacznie mniejszych ratach. Istnieje też takie pojęcie jak bankructwo firmy , wykorzystywane na ogół rzadziej, niż pierwsza opcja. W ten sposób uwalniamy się od długów zaciągniętych w bankach i firmach pożyczkowych, ale nie zapominajmy, że w Urzędzie Skarbowym może to tak łatwo nie przejść.
Powrót do góry
monikabert90

PostWysłany: Sob Lis 24, 2018 8:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem działając na własną rękę można tylko sobie zaszkodzić i jeszcze bardziej pogłębić tą spiralę. Zdecydowanie lepiej jest skorzystać z fachowej pomocy, na przykład takiej, jaką oferuje Kancelaria prawno finansowa D2D GROUP z Warszawy. Dzięki niej będziecie mogli stopniowo pozbyć się Waszych dlugów bez zaciągania kolejnych Wink
Powrót do góry
Hedonistek

PostWysłany: Sob Lis 24, 2018 11:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że najlepszym rozwiązaniem będzie konsolidacja !
Powrót do góry
rafaela

PostWysłany: Czw Lis 29, 2018 2:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest kilka skutecznych sposobów na to by wyjść ze spirali zadłużenia. Jednym z nich jest wzięcie kolejnej pożyczki by pokryć te najbardziej pilne zobowiązania i móc spłacać nowy kredyt w dogodnych ratach. Fajnym produktem jest na przykład Rapida Money. Kowty pożyczek do 25 tysięcy złotych i na okres 60 miesięcy. Dogodne do splaty raty, jasne warunki i szybkie decyzje.
Powrót do góry
Djana

PostWysłany: Pon Gru 03, 2018 9:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepszą opcją zawsze będzie konsolidacja długu i dodatkowa praa
Powrót do góry
Italia

PostWysłany: Wto Gru 04, 2018 7:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się ze swoją poprzedniczką ! Ma naprawdę sporo racji
Powrót do góry
jedlińska

PostWysłany: Czw Gru 13, 2018 10:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może warto je zacząć spłacać? I nie, branie kolejnej pożyczki, na spłatę poprzedniej pożyczki nie traktuje się jako wyjście z długu.
Powrót do góry
maron

PostWysłany: Sob Gru 29, 2018 9:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wyjście z długów nie jest łatwe, ale nie znaczy to, że niemożliwe. W banku Raiffeisen jest kredyt konsolidacyjny, którego połowę można przeznaczyć na dowolny cel. Spłacasz dług i nie zostajesz z niczym.
Powrót do góry
Pawelek77

PostWysłany: Pią Sty 18, 2019 12:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej jest chyba w nią nie wpadać Wink. Osobiście nie miałem (na szczęście) nigdy kłopotów ze spiralą zadłużenia. Trzeba po prostu wiedzieć, jak poszczególne usługi bankowe działają i czym się cechują. Na przykład osobiście bardzo cenię sobie możliwość korzystania z kredytu odnawialnego, ale wcześniej dokładnie sobie poczytałem, na przykład tutaj: http://osrodekfinansowy.blogg.se/2018/november/kilka-informacji-o-kredycie-odnawialnym.html na temat tego, jak ten kredyt dokładnie wygląda, na co zwracać uwagę itd. Dzięki takiemu podejściu można o wiele bardziej strategicznie podchodzić do zaciągania zobowiązań finansowych. Smile
Powrót do góry
erkkarol

PostWysłany: Sro Sty 23, 2019 1:06 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zanim wziąłem kredyt już z góry znalazłem sobie stronę, która w razie czego gwarantowała mi konsolidację zadłużeń, jako że to nie byłby mój jedyny kredyt obecnie. Na stronie https://www.totalmoney.pl/kredyt-konsolidacyjny przejrzałem jak się to rysuje i wiedziałem, że uchroni mnie to przed spiralą zadłużenia.
Powrót do góry
aann

PostWysłany: Wto Kwi 09, 2019 1:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobrym sposobem jest kredyt konsolidacyjny https://habzafinanse.com.pl/kredyt-konsolidacyjny/. spłacamy całe aktualne zadłużenie, a w zamian mamy jedną niższą ratę kredyt po konsolidacji.
ibiza23

PostWysłany: Pią Sie 02, 2019 8:03 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aby wyjść z długów, warto pomyśleć o konsolidacji kredytów. Nie w każdym przypadku jest ona jednak możliwa. Na http://finanseosobiste.pl/artykuly/kredyty-konsolidacyjne-kiedy-konsolidacja-nie-jest-mozliwa.html został ten problem omówiony.
Powrót do góry
Łukasz Pietrzak

PostWysłany: Pią Sie 02, 2019 9:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nigdy nie miałem takiej sytuacji
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> niestandardowe rozwiązania i pomysły Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Skocz do: