FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Jak zaplanować wesele
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> czego unikać
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Orlowska

PostWysłany: Wto Wrz 25, 2018 5:34 pm    Temat postu: Jak zaplanować wesele Odpowiedz z cytatem

Sprawdzonym miejscem na organizację wesela w bliskich okolicach Warszawy jest Willa Zagórze koło Sulejówka. Jest to nieduży, kameralny hotel z dużą salą weselną pod Warszawą. Willa Zagórze to sprawdzony lokal, który posiada ogromne doświadczenie w organizacji wesel i przyjęć okolicznościowych. Jeżeli chcecie obejrzeć Willę Zagórze to zerknijcie na ich stronę: http://www.willazagorze.pl/pl/wesela-okolice- pod-warszawa.html
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
plavka

PostWysłany: Pią Wrz 28, 2018 9:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakby któraś dziewczyna szukała na śląsku sali to Zajazd Kwadrat w Dąbrowie mogę polecić - mieliśmy tam 3 tygodnie temu wesele i wszystko było przypilnowane jak należy. Na prawdę się postarali. No i cenowo też są konkurencyjni
Powrót do góry
wychowawcazlego

PostWysłany: Pią Wrz 28, 2018 5:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja uwielbiam samemu organizować wesela, przynajmniej będzie tak jak JA chcę a nie tak jak chce organizatorka która prawdopodobnie robi moje wesele pod siebie bo jej nie wypaliło albo po prostu go nie miała :/
filipinka888

PostWysłany: Sob Wrz 29, 2018 8:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kogoś znaleźć kto pomoże ci ogarnąć to wszystko
Powrót do góry
Tusia

PostWysłany: Wto Paź 02, 2018 8:06 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej przygotować sobie listę rzeczy, które trzeba załatwić i po kolei, systematycznie ją realizować. Jeśli zabierzecie się do tego odpowiednio wcześnie, to wszystko ogarniecie.
Powrót do góry
amlor

PostWysłany: Czw Paź 04, 2018 11:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przede wszystkim sala, sala, sala . To jest najważniejsze jak dla mnie, ja już zabukowałam sobie dwa lata wcześniej sale w Hotelu Groman http://www.groman.pl/pl/ dlaczego padło na to miejsce ? A no jest to miejsce idealne dla gości, piękne pokoje, czyste, duże łazienki, wanny z hydromasażem, do tego. miałam do wyboru 3 sale i wybrałam największą, bo ludzi na weselu mieliśmy mnóstwo, dodatkowo jedzenie było przepyszne i smaczne, domówiliśmy jeszcze pieczonego dzika, goście byli zachwyceni. Sesję zdjęciowa mielismy w pięknym ogrodzie tego hotelu, jak dla mnie bajka, cudne miejsce, gocie wspominają wesele do dzisiaj.
Powrót do góry
Tosinka

PostWysłany: Czw Paź 04, 2018 3:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najwazniejsze to znaleźć miejsce na zorganizowanie wesela i powiem Wam, że hotel sie w tym najlepiej sprawdzi, zwazywszy choćby, że część z gości jest przyjezdnych, więc miejsca noclegowe są potrzebne. Fajnym rozwiązaniem jest Hotel Poniatowski https://www.hotelponiatowski.pl/ To świetna opcja szczególnie dla mieszkańców stolicy i okolic. Ceny w hotelu przystepne, nie tak drogo jak w Warszawie.
Powrót do góry
malgoska16

PostWysłany: Czw Paź 04, 2018 5:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto pomyśleć o atrakcji na wesele. Oryginalną atrakcja będzie pokaz sztuczek piłkarskich Dawida Krzyżowskiego, który jest mistrzem Polski RedBull freestyle football. Dobiera on odpowiednią muzykę i rekwizyty więc będzie super. http://kojakfree.com
Powrót do góry
annanowak1a

PostWysłany: Pon Paź 08, 2018 12:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wybór sali jest niesamowicie ważny podczas planowania wesela. Może to być typowa sala weselna albo restauracja czy też hotel, ale moim zdaniem najważniejsze, żeby było tam dobre jedzenie.
gabrysia21

PostWysłany: Pon Paź 08, 2018 7:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Są różne do tego strony które mogą w tym wyborze pomóc
Powrót do góry
elegant

PostWysłany: Sro Paź 10, 2018 10:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najtrudniej chyba jest znaleźć odpowiednie miejsce na urzadzenie wesela. Bardzo pomocna okazała się dla mnie ta wyszukiwarka https://www.saleweselne.com/ Bardzo prosta w obsłudze. A każda wyszukana oferta jest dobrze opisana, są też prezentowane zdjęcia z danego miejsca. Ja wybrałem trzy adresy i teraz będę umawiać się na rozmowy. Korzystając z wyszukiwarki oszczędzilem sporo czasu.
Powrót do góry
listek5

PostWysłany: Sro Paź 10, 2018 12:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po kolei trzeba wszystko rezerwowac, kupowac. My tutaj https://www.dodatkiweselne.pl/ patrzylismy na dekoracje i zaproszenia. Trzeba tez duzo wczesniej takie wybrac. Bardzo ladnie wyglada taka ladna i przystrojona sala. Macie jakies pomysly na dekoracje?
Powrót do góry
Firmerek

PostWysłany: Czw Paź 11, 2018 7:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A kojarzycie salę Martynka w Radzyminie ? Bardzo ładna - http://martynka.net.pl spora, nawet na 200 osób można spokojnie tam imprezę zorganizować Smile
Powrót do góry
achimelka

PostWysłany: Pon Paź 15, 2018 4:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Poprosiłabym o pomoc specjalistę - chciałabym aby ceremonia przebiegała bez zarzutów. A ja nie mam gustu - wystarczy spojrzeć na pana młodego :p
Powrót do góry
rybitwa

PostWysłany: Nie Lis 04, 2018 3:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno trzeba znaleźć odpowiednią salę. Jeśli poszukujecie czegoś, co spełni Wasze oczekiwania, to możecie zainteresować się na przykład taką opcją jak noclegi oświęcim. Moim zdaniem jest to bardzo dobre rozwiązanie. Na miejscu macie też pokoje dla gości więc nie będzie problemu z zakwaterowaniem przyjezdnych.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> czego unikać Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Skocz do: