FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Kancelaria adwokacka
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> Wieści z branży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Rony2

PostWysłany: Pią Sie 23, 2019 9:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakiego adwokata możecie polecić?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mila

PostWysłany: Czw Wrz 19, 2019 8:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sprawami rozwodowymi oraz też obsługą prawną firm zajmuje się Kancelaria Adwokacka Wojas Pawlak. Wydaje mi się ze to najlepsze połączenie w tej sytuacji. Skoro świetnie znają się na jednym i drugim odłamie prawa. Są z Gliwic, także akurat dla Ciebie. No i też osobiście ich polecam ponieważ współpracowałam z Państwem Wojas i muszę powiedzieć, że to wspaniali ludzie.
Powrót do góry
Greysowa

PostWysłany: Pią Paź 18, 2019 1:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej oczywiście będzie zdecydować się na pomoc kancelarii adwokackiej. Właśnie w takich miejscach jak http://adwokat-nawojski.pl można znaleźć kompleksową pomoc prawną. Adwokat Przemysław Nawojski na pewno wam pomoże w wielu sprawach. Będziecie mogli także zdecydować się na wygodne konsultacje online.
Powrót do góry
Kasia05

PostWysłany: Wto Paź 22, 2019 2:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O dobrą kancelarię teraz ciężko, ciesze się, że moja przyjaciółka poleciła mi kancelarię Ożóg Tomczykowski. Gdyby nie oni nie wiedziała bym jak ugryźć sprawy podatkowe, są w tym naprawdę rewelacyjni. Wielokrotnie z moją sprawą chodziłam do wielu prawników żaden nie był w stanie pomóc mi tak jak oni, robią kawał dobrej roboty, pomoc u nich jest na bardzo wysokim poziomie
Powrót do góry
Ferros

PostWysłany: Wto Paź 22, 2019 10:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam was. Pewne komplikacja w moim życiu prywatnym zmuszają mnie do podjęcia kroków prawnych. Szukam adwokata z Warszawy , który specjalizuje się w prawie rodzinnym oraz pomoże wywalczyć w sądzie prawo do opieki nad córką. Czy możecie polecić takiego adwokata? Z góry dziękuję za pomoc w temacie. Pozdrawiam i miłego dnia życzę.
Powrót do góry
molena

PostWysłany: Sro Paź 30, 2019 10:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od spraw karnych we Wrocławiu jest mecenas Anna Wójcik z Kancelarii Klisz i Wspólnicy. Jeśli macie jakieś problemy z prokuraturą czy policją, to warto się do niej zgłosić. Lepiej mieć jakieś wsparcie na sali sądowej, bo wiadomo jak to jest. Prokurator wie swoje i za wszelką cenę dąży do swojego sukcesu kosztem innych. Prawnik takiego utemperuje i pokaże gdzie jego miejsce.
Powrót do góry
KamisK

PostWysłany: Czw Paź 31, 2019 9:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W takich kwestiach nie można pozwalać sobie na żadne ustępstwa. Przecież dzisiaj możecie skorzystać ze wsparcia sprawdzonych adwokatów, jak chociażby Migasa. W http://www.migas-adwokat.pl/zakres_dzialalnosci.php znajdziecie więcej informacji na temat świadczonej przez niego pomocy. Powinniście pomyśleć, jak może to zadziałać w Waszym przypadku.
Powrót do góry
jasiepytamo

PostWysłany: Wto Lis 05, 2019 9:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skoro tak chętnie wypowiadacie się odnośnie prawników i kancelarii, to może poleci mi ktoś prawnika, który zna się na czym taki, jak wadium w przetargu - https://www.apexnet.com.pl/blog/wydarzenia/wadium-w-zamowieniach-publicznych/? Very Happy Potrzebuje konsultacji.
Powrót do góry
oskar_07

PostWysłany: Sro Lis 13, 2019 12:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wizyta w sądzie, podpisywanie umów czy mediacje między stronami to dla Ciebie stresujące wydarzenia? Dlatego tak ważne jest, byś już na początku swojej sprawy zwrócił się do doświadczonego prawnika, który pomoże Ci przejść przez gąszcz paragrafów i dokumentów. Na pewno prawnik z https://zielinski-adwokat.pl będzie dla każdego przewodnikiem na każdym etapie postępowania, bądź rozmów z drugą stroną.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> Wieści z branży Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Strona 4 z 4

Skocz do: