FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Kancelaria adwokacka
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> Wieści z branży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
reset

PostWysłany: Wto Sty 24, 2017 10:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja właśnie uważam, że lepiej znaleźć kancelarię z doświadczeniem, która może i nie jest najtańsza, ale oferuje skuteczne usługi. Mój znajomy polecił mi dobrą kancelarię z śląska - kancelaria adwokacka Gliwice - https://www.adwokat-tomanek.pl/ . Myślę, że warto się z nimi skontaktować.
nikodek4

PostWysłany: Czw Sty 26, 2017 5:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki za wszystkie porady Smile
Oliwa

PostWysłany: Pią Sty 27, 2017 11:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o porady prawne to polecam wam serwis blizejprawa.pl - zawsze znajduję tam pomoc w tych sprawach.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
wiralka

PostWysłany: Nie Sty 29, 2017 7:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiecie co zobaczcie może ofertę prawników z http://www.kancelaria-szip.pl/ . To jedna z lepszych kancelarii na śląsku. Zajmują się prawem w zakresie e-commerce, marketingu czy nieruchomości. Jeżeli masz kłopoty, lub chcesz coś wywalczyć, oni Ci pomogą.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kanady

PostWysłany: Czw Lut 02, 2017 11:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

We Wrocławiu jest dobra kancelaria adwokacka - http://adwokat-podgorski.pl/ jakby ktoś z Was szukał pomocy prawnej w tej okolicy, warto wziąć ich pod uwagę. Kancelaria Pana Wojciecha Podgórskiego specjalizuje się między innymi w prawie rodzinnym oraz prawie karnym. Wiele osób zgłasza się do niego w przypadku decyzji o rozwodzie, a także w sprawach przestępstw narkotykowych.
Powrót do góry
estera36

PostWysłany: Czw Lut 09, 2017 2:18 pm    Temat postu: Adwokat, Kraków Odpowiedz z cytatem

Ja znam dobrego adwokata z Krakowa, który pomagał mi podczas zakładania mojej małej firmy. Ten adwokat Kraków pomógł mi z tymi wszystkimi kruczkami prawnymi, bo ja w ogóle się na tym nie znam i nic nie wiem na ten temat. Dlatego zasięgnęłam porady prawnika i naprawdę warto było. Więc jeżeli macie jakieś problemy prawne, to warto zgłosić się do niego.
Powrót do góry
suro

PostWysłany: Pon Lut 27, 2017 5:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jeśli potrzebny jest Ci adwokat to koniecznie sobie zapisz nr do jednej kancelarii. Jest to naprawdę dobry prawnik wałbrzych - jeśli chodzi o różne sprawy i cywilne i nie tylko to tylko do nich warto się zgłosić .
Powrót do góry
paatryk190

PostWysłany: Pią Mar 03, 2017 1:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przy wyborze kancelarii należy kierować się jej doświadczeniem, jednak nie ogólnym, tylko w danej tematyce - jedna specjalizacje się bowiem w sprawach karnych, inna majątkowych, a jeszcze inna w rodzinnych. Zerknijcie na adwokat wodzisław śląski od spraw o rozwód gdybyście szukali pomocy kancelarii od rozwodów w woj. śląskim - mają wprawę w takich sprawach.
Powrót do góry
K.Rusznik

PostWysłany: Wto Mar 14, 2017 11:35 pm    Temat postu: Prawo pracy Odpowiedz z cytatem

Korzystałem z usług Adwokat Miłosławy Strzelec Gwóźdź z GP kancelarii działającej na terenie Krakowa i mogę powiedzieć, że bardzo fachowo i skutecznie załatwili moją sprawę. Mają bardzo indywidualne i profesjonalne podejście do klienta. Polecam się z nimi kontaktować w wszelkich sprawach związanych z prawem pracy, a na pewno coś poradzą i pomogą. Jedyny ich minus to długi czas oczekiwania na realizację.
Powrót do góry
jedlińska

PostWysłany: Czw Mar 16, 2017 1:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobry adwokat to podstawa, jeżeli chcemy daną sprawę wygrać
Powrót do góry
lang

PostWysłany: Pon Mar 20, 2017 1:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kontakt z dobrą kancelarią adwokacką, gdy coś się złego wydarzy, to bardzo ważna sprawa. Jednak prawda jest taka, że prowadząc biznes wato mieć kontakt z dobrą kancelarią stale. Wtedy można będzie uniknąć złych wydarzeń. Małe, jednoosobowe firmy rzadko podejmują stałą współpracę kierując się oszczędnością, jednak to one najbardziej są nieświadome prawa. Dobrze to wiedzą prawnicy z kancelarii Maj & Cieślak http://www.forum.konferencje.com/
Powrót do góry
Grolsch

PostWysłany: Czw Mar 30, 2017 9:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja koleżanka wynajęła prawnika z Kancelarii Katarzyny Brzozowskiej w Opolu. Mówiła, że na prawdę rzetelni ludzie, znają się na rzeczy. Nie wiem jak z innymi sprawami, ale w sprawach rozwodów i alimentów nie mają sobie równych.
Powrót do góry
Chupa

PostWysłany: Sob Kwi 01, 2017 4:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ta kancelaria zajmuje się egzekwowaniem prawa wynalazczego? Mam kilka spraw do wyjaśnienia i z tego co czytałem tutaj: http://www.prawowynalazcze.pl/ jest szansa, że na tym skorzystam. Proszę o odpowiedź Smile
Powrót do góry
wojciech66

PostWysłany: Nie Kwi 09, 2017 8:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

która kancelaria jest lepsza z tych
czarnula00

PostWysłany: Pon Kwi 10, 2017 8:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jedlińska napisał:
Dobry adwokat to podstawa, jeżeli chcemy daną sprawę wygrać

Jasne że tak. Dlatego do przeprowadzenia rozwodu we Wrocławiu polecam mec. Wolską z kancelarii WMC. Kontakt na stronie http://wmc.com.pl/ .
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> Wieści z branży Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

Skocz do: