FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Jakie szambo wybrać?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> transport i logistyka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
KamisK

PostWysłany: Sro Maj 18, 2016 10:57 pm    Temat postu: Jakie szambo wybrać? Odpowiedz z cytatem

Znajdą się tutaj osoby, które mają jakieś doświadczenie z tym, jakie szambo wybrać? Prawdę mówiąc nie znam się na tym jakoś szczególnie, a przyszedł czas w końcu podjąć decyzję, z tego, co się orientuję, to szamba betonowe jest nieco tańsze i trwalsze od zbiorników plastikowych, zgadzacie się z tym ? Co możecie mi poradzić?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ibiza23

PostWysłany: Pią Maj 20, 2016 1:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No plastikowego to na pewno bym nie wybrała.
Powrót do góry
lil helper

PostWysłany: Pią Cze 03, 2016 11:15 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam skontaktować się z firmą http://ekotrans.info.pl, oferują oni instalację szamb, a także przydomowych oczyszczalni Smile
Powrót do góry
nipek

PostWysłany: Pon Lip 18, 2016 6:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi się, że nie ma się nad czym zastanawiać. Za 900 zł możesz mieć szambo betonowe z transportem i montażem. Proszę: http://spszamba.pl/o-firmie.php
Powrót do góry
Tomkowiak

PostWysłany: Pią Wrz 09, 2016 12:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, ze bardziej adekwatne miejsce do zadania pytania z branży budowlanej jest np. forum budowlane. Chodzi o to że zdecydowanie większa ilość osób, które znają się na rzeczy mogą Ci pomóc.
ibiza23

PostWysłany: Wto Paź 18, 2016 11:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi się, że teraz raczej wybiera się oczyszczalnie. Jest to nieco droższe niż szamba, ale to bardziej ekologiczne. Przydomowych oczyszczalni ścieków ceny można zobaczyć na ekodren.pl/oczyszczalnie-przydomowe/atcp . Widziałam, że są teraz różne promocje na te oczyszczalnie.
Powrót do góry
miczka

PostWysłany: Pią Mar 23, 2018 9:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie betonowe, a wywozem szamba zajmują się http://nieczystosci.com.pl/wywoz-szamba
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> transport i logistyka Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: