FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
odszkodowanie
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> transport i logistyka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
patkat

PostWysłany: Sro Wrz 19, 2018 8:46 am    Temat postu: odszkodowanie Odpowiedz z cytatem

Cześć. Czy możecie mi coś doradzić?. Szukam firmy, która zajmuje się pomocą w uzyskaniu odszkodowania po stłuczce z AC https://codex.org.pl/odszkodowania/odszkodowanie-z-ac/. Czy znacie kogoś godnego polecenia?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Roarrra

PostWysłany: Sob Wrz 22, 2018 6:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do takich rzeczy to rzeczywiście bywa bardzo różnie. Jak macie problemy z uzyskaniem odszkodowania to warto zainteresować się firmami pomagającymi w takich przypadkach. Na stronie http://www.wypadki.co.uk znajdziecie taką ofertę, dokładnie to pomagają Polakom mającym wypadek w Anglii
Powrót do góry
taipan

PostWysłany: Nie Wrz 23, 2018 11:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

p[olecam goraco !
mariola685

PostWysłany: Czw Paź 11, 2018 6:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przede wszystkim szukając kancelarii specjalizującej się w odszkodowaniach zwróć uwagę na wstępne opłaty i opinie klientów. Mozna znaleźć renomowane firmy, które dopiero po wygranej sprawie naliczają opłaty za usługi. Robią wszystko, by klient był zadowolony i zapewniają wsparcie prawnika na każdym etapie.
Powrót do góry
ewelina546

PostWysłany: Sob Paź 13, 2018 3:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

znajoma w Warszawie korzystała z pomocy jednej z takich kancelarii, zdaje się Fenix. Bardzo była zadowolona, faktycznie regulowała należność za pomoc dopiero po tym, jak wygrali sprawę o odszkodowanie (w całkiem niezłej kwocie, a wstępnie ubezpieczalnia odmówiła wypłaty świadczenia). Nie chodziło wprawdzie o sprawę wypadku komunikacyjnego a śmierć bliskiej osoby ale warto podpytać u nich o inne tego typu sprawy, z pewnością pomogą.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
mariola685

PostWysłany: Nie Paź 14, 2018 9:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O tej kancelarii myślałam właśnie. Na https://www.kancelariafenix.pl/odszkodowania/ znajdziecie szczegóły dotyczące tego, jak pomocna jest kancelaria i jakie sprawy podejmują. Zwykle te sprawy wygrywają i dopiero wtedy pobierana jest opłata za usługę (zna ja klient wcześniej)
Powrót do góry
jedlińska

PostWysłany: Pon Paź 15, 2018 10:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uzyskanie odszkodowania może nie być takie łatwe.
Powrót do góry
Lighting12

PostWysłany: Wto Paź 16, 2018 10:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdy miałem wypadek samochodowy rzeczoznawca, do którego się zgłosiłem wykonał opinie techniczną pojazdu po zdarzeniu i ten dokument był podstawą do wypłaty należnego mi odszkodowania. Dużo zależy również od towarzystwa ubezpieczeniowego sprawcy zdarzenia.
Powrót do góry
kostyr

PostWysłany: Wto Paź 16, 2018 12:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trzeba się ubezpieczać, jest to niezbędne!
husarz457

PostWysłany: Czw Lis 15, 2018 6:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A nie bezpieczniej korzystać z pomocy profesjonalnych prawników? Ja bym zaufała kancelarii prawnej, z doświadczeniem. Zobacz jak działa mecenas Cejrowski z Tczewa, ma szeroki zakres usług, od prawa cywilnego, po rodzinne, karne czy gospodarcze. Nie boja się tam wyzwań i nieźle sobie radzą w wielu sprawach.
Powrót do góry
estera54

PostWysłany: Wto Lis 20, 2018 8:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo ceniona w całym Trójmieście jest ta kancelaria, w wielu sprawach maja osiągnięcia, zawsze przygotowani prawnicy i chętni do pomocy klientowi. Nie ma chyba lepszych w rozwodach, spadkach czy sprawach z zakresu prawa pracy i gospodarczego.
Powrót do góry
rafaela

PostWysłany: Czw Lis 22, 2018 3:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja od siebie odsyłam cię do https://auxilia.pl/oddzial-slaski/ . Mi pomogli uzyskać większe odszkodowanie więc i tobie pomogą. Posiadają duże doświadczenie w tego typu sprawach oraz wiedzę która potrzebna jest do rozmów z ubezpieczycielem.
Powrót do góry
husarz457

PostWysłany: Pią Lis 23, 2018 10:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale kancelaria poza teoretycznym wsparciem zajmie się reprezentowaniem przed sądem i wydaje mi się, lepiej sprawdzi się w trudnych sprawach. Zerknij na stronę tej kancelarii o której pisałem - jedna z lepszych i maja spore osiągnięcia.
Powrót do góry
molena

PostWysłany: Wto Mar 26, 2019 11:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno EuCO zajmuje się takimi sprawami. Na ich stronie jest komplet informacji, ale na infolinii też można się wszystkiego dopytać. Jakby co, to na pewno działają na terenie całej Polski.
Powrót do góry
kamyl87

PostWysłany: Pią Kwi 12, 2019 1:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój brat miał wypadek w pracy w UK. Jest w szpitalu, ponoć nic poważnego prócz złamania reki, a jednak jestem bardzo wstrząśnięty. Wiecie może jak uzyskać odszkodowanie po takim wypadku? Najlepiej byłoby znaleźć firmę w UK,tak,aby brat mógł się z nimi kontaktować osobiście,kiedy już wyjdzie ze szpitala. Póki co na udało mi się znaleźć tę firmę https://insito-odszkodowania.uk/ z siedzibą w Londynie. Znacie jakieś jeszcze? Bardzo proszę o namiar.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> transport i logistyka Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Skocz do: