FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
ogród
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> Ciekawe konferencje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
malwinaklos

PostWysłany: Pon Wrz 17, 2018 2:35 pm    Temat postu: ogród Odpowiedz z cytatem

Oj a jestem ciekawa, kto nie marzy o pięknym ogrodzie. Ja mam nadzieję, że w przyszłości będę taki miała i będę mogłam zasiać w nim wiele krzewów i kwiatów Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
jjusti18

PostWysłany: Wto Wrz 18, 2018 4:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadza się... No i można zagospodarować też miejsce na tunel ogrodowy tutaj , bo to naprawdę fajna sprawa mieć swoje naturalne warzywa. Sama też planuje w przyszłym roku zakupić sobie taki gotowy tunel. Już wiem nawet co tam posadzę i zasieję.
Powrót do góry
Piszczyk1

PostWysłany: Wto Wrz 18, 2018 6:49 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oj marzy mi się piękny ogród, na pewno sobie ogarnę jak będę miał już swój dom.
Powrót do góry
rybitwa

PostWysłany: Czw Wrz 20, 2018 12:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Żeby ogród zawsze wyglądał ładnie to trzeba o niego przede wszystkim regularnie dbać. Nie da się tego zrobić bez specjalistycznych narzędzi. Mam na myśli chociażby piłę do cięcia gałęzi. Taka piła to nie jest duży wydatek - wystarczy zajrzeć na stronę https://phuabc.com.pl/pily-reczne-i-ramowe-do-drewna. Warto mieć taką piłę schowaną w garażu albo piwnicy.
Powrót do góry
Antoni21

PostWysłany: Sob Wrz 29, 2018 12:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście, że tak. Bez odpowiednich metod uprawy, ogród będzie po prostu zaniedbany. Właśnie dlatego najlepiej podejść do tematu z rozsądkiem i zacząć wykorzystywać takie rzeczy jak https://www.growtent.pl/pol_m_Nawozy_Nawozy-GHE-1062.html To na pewno wspomoże stan Waszego ogrodu i sprawi, że będziecie zadowoleni.
Powrót do góry
kalicki12

PostWysłany: Sro Paź 10, 2018 12:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co Wy na to, aby w ogrodzie zawisła elektroniczna tarcza do darta? Uważam, że rzutki to świetna gra dla całej rodziny. Można organizować między sobą turnieje i jestem pewna, że niezależnie od wieku - każdy będzie się dobrze bawił. Pomyśl o takim zakupie - sądzę, że to dobra opcja.
Powrót do góry
karinos83

PostWysłany: Wto Paź 16, 2018 9:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co sądzicie o kamieniach ozdobnych w ogrodzie? Widziałam np. tutaj https://podolski-kruszywa.pl/, że takie kamienie dostępne są w wielu kolorach i fakturach. Czy wykorzystujecie je jakoś w swoich ogrodach?
Powrót do góry
vejdur

PostWysłany: Wto Paź 16, 2018 11:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zastanawiam się nad aranżacją ogrodu obok mojego domu, pomyślałem o tym aby postawić w nim jakieś fajne i wygodne jacuzzi. Na https://epraktyk.pl/akcesoria-ogrodowe/jacuzii-wanny-ogrodowe.html widziałem ciekawy wybór jeżeli o to chodzi, powiedzcie mi proszę, co wy byście mi doradzili w tej sytuacji? Będę bardzo wdzięczny za pomoc
Powrót do góry
Jenks

PostWysłany: Wto Paź 16, 2018 11:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli ktoś szuka ciekawego rozwiązania to polecam zajrzeć na stronę https://www.gardenpartner.pl/produkty/libet-kostka-brukowa/. W moim przypadku kostka brukowa sprawdziła się doskonale.
Powrót do góry
krystyna38

PostWysłany: Sro Paź 17, 2018 8:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja własnię kończę wykańczać mój nowo wybudowany dom. Jak już wszystko w środku będzie gotowe to razem z mężem zabieramy się za ogród. Już nie mogę się doczekać.
Powrót do góry
Laxmi123

PostWysłany: Pon Paź 22, 2018 8:02 am    Temat postu: garden Odpowiedz z cytatem

I like garden,and i will try to design my house with garden in future,now my dad home didn't have garden and plants and trees,that's way I hope my husband house has with garden,if don't have means i can to design home with plants.................
HALAL Certification in Egypt|ISO 9001 Certification in South Africa
maycek

PostWysłany: Pon Paź 22, 2018 2:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli szukacie ładnej kostki brukowej do ogrodu to polecam firmę https://www.bruk-bet.pl/produkty/kostka-brukowa - mają duży wybór kostek różnego rodzaju no i w fajnych cenach. Sam zamawiałam i szybko dostarczyli.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Tusia

PostWysłany: Sro Paź 31, 2018 9:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kostka brukowa to bardzo dobry wybór, dowodem na to jest m.in. ten artykuł http://kochamczytac.pl/kostka-brukowa-to-trwalosc-ale-takze-klasyka-w-architekturze/ . Myślę, że to rozwiązanie, które nie dość, że prezentuje się bardzo estetycznie, to na dodatek jest trwałe i uniwersalne.
Powrót do góry
joanella

PostWysłany: Wto Lis 06, 2018 10:18 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja już marzę o wiośnie żeby zająć się na nowo moim ogrodem!
Powrót do góry
rejas

PostWysłany: Pon Gru 17, 2018 7:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też o tym marzę. Nie mogę doczekać się wiosny, by móc znów delektować się pięknymi kwiatami i kawą na tarasie.
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> Ciekawe konferencje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Skocz do: