FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
mieszkania
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> obiekty
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
celrug

PostWysłany: Czw Wrz 13, 2018 5:45 pm    Temat postu: mieszkania Odpowiedz z cytatem

Hej. Interesują mnie nowe mieszkania w Łodzi , bo chcemy z mężem jakieś kupić. Czy możecie doradzić, gdzie najlepiej szukać fajnych mieszkać?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
stefan222

PostWysłany: Sro Wrz 26, 2018 9:49 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Łodzi to mój kuzyn kupił mieszkanie i jest bardzo zadowolony z niego.
antek443556

PostWysłany: Nie Paź 14, 2018 8:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy ktoś z was kupował w sklepie https://www.gluck.pl/ ?
Powrót do góry
bibliotekarka11

PostWysłany: Pon Paź 15, 2018 9:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Celrug, najlepiej szukać w serwisach ogłoszeniowych, od prywatnych właścicieli. W ten sposób łatwiej będzie Ci wynegocjować korzystniejszą cenę. A tutaj https://dom.wp.pl/mieszkania-na-polskim-rynku-nieruchomosci-jakie-mieszkania-najczesciej-kupujemy-jaki-metraz-ile-pokoi-6280387813136513a znajdziesz kilka przydatnych informacji na temat tego, jakie mieszkania najczęściej kupują Polacy. Myślę, że warto wiedzieć, jaka jest obecnie tendencja na rynku.
Powrót do góry
oliks

PostWysłany: Pon Paź 15, 2018 5:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kupilibyście mieszkanie nad morzem? Czy jest tam zbyt tłoczno?
toyat

PostWysłany: Wto Paź 16, 2018 5:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chce wynając mieszkanie w Gdańsku i aktualnie szukam dobrej oferty wynajmu. Jest to trochę kiepski moment na wynajęcie mieszkania, bo większość mieszkań wynajęli już studenci, ale mam nadzieje, ze uda mi się szybko znaleźć wymarzone lokum. Wstępnie jestem zainteresowana ofertę z tej strony http://biuro-partner.com/, ale musze jeszcze obejrzeć to mieszkanie
Powrót do góry
listek5

PostWysłany: Sob Paź 20, 2018 4:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie warto sie najpierw zastanowic, jakiego mieszkania potrzebujemy i w jakiej okolicy. Wiem, ze nowe mieszkania wrocław sa dzisiaj popularne i mozna wlasnie takie sobie wybrac. Takze w centrum miast mozna kupic ladny apartament.
Powrót do góry
silver

PostWysłany: Sro Paź 24, 2018 3:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

We Wrocławiu to ja też widziałam bardzo fajne osiedle, znajomi tam kupili mieszkanie, to Nowe Miasto Różanka, teraz ruszył zdaje się kolejny etap sprzedaży mieszkań na tym osiedlu
Powrót do góry
kasiakowa06

PostWysłany: Pią Cze 14, 2019 12:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zobacz sobie ofertę dewelopera https://cordiapolska.pl/. Mają fajne rozwiązania w swoich mieszkaniach. Sam deweloper też ma dobre opinie.
Powrót do góry
Michal441

PostWysłany: Pon Lip 08, 2019 1:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz kupno mieszkania naprawdę jest bardzo trudne.Nie każdego jest stać na mieszkanie.
iśka1

PostWysłany: Czw Lip 11, 2019 5:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To racja, mieszkanie to ogromny wydatek. Nie mówię już o dużych czy bardzo dużych miastach, tam to już całkiem. Tym bardziej jestem zadowolona, że nam się z mężem udało w Warszawie kupić. Nie nowe, ale ważne że jest. Jestem pod wrażeniem zarządcy nieruchomości Per modum, jak dbają o sprawy mieszkańców i o osiedle. W tym poprzednim mieszkaniu, które przez jakiś czas wynajmowaliśmy to tam się tak nikt nie starał.
Powrót do góry
kamyl87

PostWysłany: Wto Lip 16, 2019 6:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Muszę znaleźć w trójmieście mieszkanie. Interesuje mnie najem, ponieważ zostałem oddelegowany do oddziału mojej firmy w Gdyni. Najprawdopodobniej potrwa to około roku. Wszystkie koszty przez ten czas pokryje firma. Dlatego szukam takich ofert, jak ta https://www.russjan.com/wynajem-trojmiasto,754,pl.html .
Powrót do góry
matkon

PostWysłany: Pon Lip 22, 2019 10:32 am    Temat postu: systemy monitoring łódź Odpowiedz z cytatem

Przede wszystkim polecam się upewnić czy w budynku są systemy monitoringu. Jeśli chodzi o Łódź to warto przejrzeć stronę https://najlepszekamery.pl/
Powrót do góry
mia

PostWysłany: Pon Lip 22, 2019 10:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem najlepszym wyborem są mieszkania od dewelopera takie jak tutaj https://lokum-deweloper.pl/oferta/ Nigdy nie byłąm za kupowaniem mieszkań z drugiej ręki. Przeważnie jest w nich mnóstwo rzeczy do zrobienia a budownictwo pozostawia wiele do życzenia.
Powrót do góry
MarcinG

PostWysłany: Wto Lip 23, 2019 8:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli ktoś ma zamiar sprzedać swoje mieszkanie i zależy mu na czasie, to może zrobić to za pośrednictwem firmy odkupującej nieruchomości. Taka usługa jak skup mieszkań daje możliwość natychmiastowego uzyskania środków finansowych z tytułu sprzedaży, które wynoszą przeważnie 50-70% wartości rynkowej nieruchomości. Zaletą takiego rozwiązania jest to, że właściciel mieszkania nie musi martwić się całym procesem sprzedaży, który często ciągnie się przez wiele miesięcy. Transakcja notarialna zostaje zamknięta w błyskawiczny sposób.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> obiekty Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Skocz do: