FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Catering na spotkania biznesowe
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> catering
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
polla1

PostWysłany: Pon Mar 18, 2019 9:49 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zamawiając catering na konferencję bierzecie również jakieś dania bez glutenu czy wegetariańskie?
Coraz częściej jest wiele osób, które wykluczają wiele produktów ze swojej diety i zawsze jest ciężko trafić w gusta każdego.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
RobertS

PostWysłany: Pon Mar 18, 2019 9:58 pm    Temat postu: catering Odpowiedz z cytatem

Do wyboru masz kilka sposobów na znalezienie eleganckiego, dobrze zorganizowanego cateringu - osobiście polecam wybór znanej Ci, dobrej restauracji lub jeśli to ma być jeszcze większa klasa to jakiś znany mistrz kulinarny - kontakty znajdziesz w necie
cubanka

PostWysłany: Sro Maj 22, 2019 12:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też korzystałam z cateringu już nie raz ale najbardziej smakują mi dania z cateringu Figaro bo mają tam smaczną domową prostą kuchnię a przy tym dania są niedrogie
Powrót do góry
jacektalin

PostWysłany: Pią Maj 24, 2019 5:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzień dobry, ostatnio organizowałem start up weekend w Olsztynie i korzystałem z cateringu dietetycznego Fit King (oferta znajduje się tutaj) i muszę powiedzieć, że naprawdę jestem bardzo, bardzo zadowolony z jakości dań, wszystko na czas - polecam w 100% Smile
Powrót do góry
Paula883

PostWysłany: Pią Maj 24, 2019 6:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak spotkanie biznesowe jest naprawdę ważne to warto zainwestować w odpowiednią zastawę, która będzie nadawać takiej eleganckiej atmosfery. Widziałam niedawno w sieci śliczny lubiana serwis obiadowy . Polecam bo jest za fajne pieniądze.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> catering Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do: