FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
A moze własna działka na odpoczynek
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> organizatorzy imprez
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Orlowska

PostWysłany: Sro Maj 18, 2016 11:30 am    Temat postu: A moze własna działka na odpoczynek Odpowiedz z cytatem

Teraz ciągle pracujemy i jesteśmy w biegu. Zastanawiam się czy działka z linią brzegową nie była by świetnym rozwiązaniem by chociaz przez chwile móc się zrelaksować.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ibiza23

PostWysłany: Pią Maj 20, 2016 1:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie się marzy działka nad morzem Smile
Powrót do góry
rybitwa

PostWysłany: Nie Sie 14, 2016 4:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oj tak - działka to moim zdaniem bardzo dobry pomysł. Jest to świetna inwestycja na lata, a także super forma rekreacji na lato. Gdyby ktoś z Was szukał dużego wyboru działek to znajdziecie je na stronie http://cesardzialki.pl/. Warto się zastanowić nad zakupem Smile
Powrót do góry
ganal

PostWysłany: Czw Sie 18, 2016 2:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trzymajcie fajne namiary - http://www.baltica-heaven.pl
Może nie działka, tylko po prostu apartamenty nad morzem? To są właśnie nieruchomości, które nie powinny stracić na wartości, a dobrze zarządzane powinny nieźle zarobić. Mylę się?
Powrót do góry
mariola685

PostWysłany: Czw Sie 18, 2016 5:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Inwestycja w taki grunt to super sprawa http://wealth.pl/inwestycje-alternatywne/inwestycje-ziemskie . Zawsze o tym myślałam. Warto w takie rozwiązania inwestować . Potem można sprzedać lub coś wybudować. A działki z roku na rok idą w górę.
Powrót do góry
Speczagos

PostWysłany: Wto Sie 23, 2016 8:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pomysł jest całkiem niezły, ale ja raczej wolę na tarasie odpoczywać a mam świetne widoki i spokój.
Jagoda29

PostWysłany: Pią Wrz 23, 2016 8:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powiem szczerze, że moim zdaniem tego rodzaju działka może być dosłownie spełnieniem marzeń. Sama jakiś czas temu rozglądałam się za nieruchomościami tego typu i powiem szczerze, że wiele świetnych miast znalazłam w ofercie agencji z Białegostoku, a konkretnie http://centrumdom.info/ . Myślę sobie, że będąc posiadaczką takiej działeczki w pięknej okolicy, w zasadzie nie musiałabym nigdzie wyjeżdżać na wakacje:)
Powrót do góry
gawaradze

PostWysłany: Wto Wrz 27, 2016 10:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pomysł z inwestowaniem w nieruchomości nad morzem jest jak najbardziej trafiony. Powstaje teraz wiele bardzo ciekawych osiedli, takich jak to w Ustroniu Morskim. Widok na morzę i plażę z okien apartamentu to świetny wabik dla potencjalnych turystów, którym można wynająć mieszkanie. Dzięki wynajmowi nasza inwestycja szybko się zwróci. Sezon nad Bałtykiem trwa coraz dłużej, a ludzie szukają wyższego standardu niż typowe nadmorskie pensjonaty. Dlatego inwestycja w apartament, albo domek w nowoczesnym budownictwie to strzał w dziesiątkę.
Powrót do góry
domek nad jeziorem

PostWysłany: Sro Wrz 28, 2016 11:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Własna działka to podstawa.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
sara-narat

PostWysłany: Czw Wrz 29, 2016 2:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam działeczkę i jest to dobra siłownia i fitness w jednym a i zrelaksować się można Smile Czasem nawet coś się pozbiera na obiad, to jakieś warzywko to jakaś zielenina. Nawet sporo klombów kwiatowych udało mi się wychodować i teraz nic tylko wrzucać foty na przykład tutaj http://pl.mfirma.eu/. Później nic tylko chwalić się jaki to ze mnie ogrodnik Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
mariola685

PostWysłany: Czw Gru 15, 2016 8:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I jak?
Powrót do góry
magda906

PostWysłany: Czw Gru 15, 2016 8:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czytałam ostatnio o założeniach i warunkach programu http://www.grunttozysk.pl/ - moim zdaniem ciekawa opcja na inwestycje na przyszłość swoją lub dzieci. Nawet za 500 zł miesięcznie można kupic działki rolne, czy budowlane by na nich zarobić
Powrót do góry
estera54

PostWysłany: Pią Gru 23, 2016 8:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawa propozycja. Nie myslałam, że na działkach rolnych mozna aż tyle zyskać w ciagu lat. Bardzo dobry pomysł, by w ten sposób zadbac o przyszłość albo swoją, albo dzieci. Chyba lepszego pomysłu nie znajdę. Policze to w dostępnym tam kalkulatorze.
Powrót do góry
maja41

PostWysłany: Czw Lut 09, 2017 8:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawe jak będą przedstawiały się koszty takiej działki.
hedar

PostWysłany: Sro Maj 10, 2017 6:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My też niebawem planujemy z żoną zakup takiej działki rekreacyjnej, najlepiej w okolicach domu by dojazdy w weekendy nie zajmowały nam zbyt wiele czasu. Zastanawiam się teraz tylko nad tym, jak taką działkę ogrodzić ? Myślicie, że tego typu siatki ze stali nierdzewnej się sprawdzą ? Koszt stosunkowo niewielki a działka byłaby już ogrodzona.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> organizatorzy imprez Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Skocz do: