FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
gdzie odpoczywacie?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> organizatorzy imprez
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Majkel90

PostWysłany: Pią Wrz 15, 2017 9:15 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja w tym roku wypoczywałem nad morzem (tylko trzeba wybrać spokojną miejscówkę - my w ustroniach akurat nie mogliśmy na spokój narzekać), no i powiem szczerze, że taki urlopik dużo mi dał. Polecam przy okazji pensjonat w którym spaliśmy z żoną - Kaszubianka się nazywa, bardzo fajne miejsce, warto sprawdzić ich ofertę..
pipil

PostWysłany: Sob Wrz 16, 2017 6:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja zazwyczaj odpoczywam przed komputerem albo na macie, uprawiając jogę. Zaś jeśli chodzi o muzykę, to uwielbiam tę stronkę http://www.electronicbeats.net/pl/ grają tutaj świetną beats music, której nie usłyszymy w byle jakim radiu Smile Uwielbiam tam przesiadywać Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Rikkardos

PostWysłany: Wto Wrz 19, 2017 8:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej odpoczywam w domu, sam Smile Kiedy nikt nie trąbi mi nad uchem i mogę się sam wyciszyć
Powrót do góry
magda906

PostWysłany: Pon Wrz 25, 2017 7:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja lubię odpoczywać nad morzem. Widziałam wiele ciekawych propozycji kulturalnych i nie tylko na; http://teatrszekspirowski.pl/trojmiejskie-atrakcje-wydarzenia-i-imprezy-kulturalne/ . Moim zdaniem czasem taka podróż i odpoczynek, rozrywka gdzie nie mogę zdecydować się gdzie się wybrać to fajna sprawa.
Powrót do góry
lechoslav

PostWysłany: Czw Wrz 28, 2017 7:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Bieszczadach na łonie natury Very Happy Nie znam lepszego miejsca na odpoczynek Smile

Ostatnio zmieniony przez lechoslav dnia Czw Paź 05, 2017 6:39 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
dodaelektroda

PostWysłany: Czw Wrz 28, 2017 5:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja najlepiej odpoczywam z dala od zgiełku rozrywki i miasta. Wolę ciche miejsce w typie SPA. Na http://www.national-geographic.pl/national-geographic/przyroda/sila-spokoju o jednym takim. To mi najbardziej pasuje, wolę spokój i dużo relaksu.
aldd

PostWysłany: Pon Paź 16, 2017 10:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W fotelu, z herbatą i książką. Bo na wyjazdy ostatnio nie mam czasu Wink
Antoni21

PostWysłany: Pon Paź 16, 2017 2:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To ja Wam powiem, że jak najbardziej da się korzystnie cenowo wyjechać w góry. Jeśli dobrze zaplanujecie taki wypad, to możecie sporo zaoszczędzić. Na nocleg na pewno polecam Wam tani pensjonat Bukowina Tatrzańska. W nim będziecie w stanie dobrze wypocząć i nie zapłacicie za taki pobyt majątku. To super sprawa.
Powrót do góry
gryg

PostWysłany: Pon Paź 30, 2017 7:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na co dzień odpoczywam w swoim domu przed komputerem. Jest to najlepszy sposób na relaks po ciężkiej pracy, szczególnie lubię się pośmiać z jakiś obrazków albo filmików. Wczoraj znalazłem stronę http://sexifotka.pl/, są tam super śmieszne obrazki i dużo seksownych dziewczyn, zerknijcie sami Very Happy
Powrót do góry
ziutka

PostWysłany: Pon Paź 30, 2017 8:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A różnie to bywa Very Happy Jeśli chodzi o Polskę to chyba najczęściej jednak jeździmy do ośrodka Debrzyno, to jest na Kaszubach. Mają tam jeziorko no i ciszę i spokój Very Happy
Powrót do góry
elabarbara

PostWysłany: Pon Gru 11, 2017 10:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jadę w czwartek do Wrocławia na cały tydzień do brata. Rzadko jestem w tym mieście, i chciałabym coś zwiedzić, pooglądać. Jakie są wasze propozycje? Ciekawsze znacie miejsca niż te opisane w poradniku ? http://www.hotelsystem.pl/co-warto-zwiedzic-we-wroclawiu/
Powrót do góry
olszaa

PostWysłany: Nie Gru 17, 2017 8:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bardzo lubie wypoczywac nad naszym morzem. I w zimie i latem Smile Mam też swoje ulubione miejsce - Unitral w Mielnie. Hotel jest przyjazny dla dzieci a o to też mi chodzi, także super Smile
Powrót do góry
konfik

PostWysłany: Pon Gru 18, 2017 5:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najczęściej wybieram się nad jezioro albo w góry - lubię aktywny odpoczynek. Smile
Powrót do góry
Kolport

PostWysłany: Wto Gru 19, 2017 11:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najchętniej odpoczywa się tam, gdzie nas nie ma Wink czyli, mówiąc językiem Polaków - imigrantów, wszędzie tam, gdzie Polaków brak, jest odpoczynek i relaks co dnia. Z tego też względu polecam wszelkie możliwe, nietuzinkowe, a przez to super romantyczne wycieczki morskie - https://www.stenaline.pl/do-uk-irlandii - z tymże nie mylić z jakimiś godzinnymi rejsami w morze w atrapie wikingowskiej, a na porządnym pokładzie do Ziemi obiecanej - naszej nowej zresztą Wink
Powrót do góry
mikolaj332

PostWysłany: Sro Sty 03, 2018 12:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na szlaku w górach ale takich mało uczęszczanych chociaż ubolewam, że już coraz mniej takich szlaków jest w naszych górach.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> organizatorzy imprez Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 2 z 6

Skocz do: