FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
gdzie odpoczywacie?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> organizatorzy imprez
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Majkel90

PostWysłany: Pią Wrz 15, 2017 9:15 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja w tym roku wypoczywałem nad morzem (tylko trzeba wybrać spokojną miejscówkę - my w ustroniach akurat nie mogliśmy na spokój narzekać), no i powiem szczerze, że taki urlopik dużo mi dał. Polecam przy okazji pensjonat w którym spaliśmy z żoną - Kaszubianka się nazywa, bardzo fajne miejsce, warto sprawdzić ich ofertę..
pipil

PostWysłany: Sob Wrz 16, 2017 6:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja zazwyczaj odpoczywam przed komputerem albo na macie, uprawiając jogę. Zaś jeśli chodzi o muzykę, to uwielbiam tę stronkę http://www.electronicbeats.net/pl/ grają tutaj świetną beats music, której nie usłyszymy w byle jakim radiu Smile Uwielbiam tam przesiadywać Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Rikkardos

PostWysłany: Wto Wrz 19, 2017 8:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej odpoczywam w domu, sam Smile Kiedy nikt nie trąbi mi nad uchem i mogę się sam wyciszyć
Powrót do góry
magda906

PostWysłany: Pon Wrz 25, 2017 7:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja lubię odpoczywać nad morzem. Widziałam wiele ciekawych propozycji kulturalnych i nie tylko na; http://teatrszekspirowski.pl/trojmiejskie-atrakcje-wydarzenia-i-imprezy-kulturalne/ . Moim zdaniem czasem taka podróż i odpoczynek, rozrywka gdzie nie mogę zdecydować się gdzie się wybrać to fajna sprawa.
Powrót do góry
lechoslav

PostWysłany: Czw Wrz 28, 2017 7:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Bieszczadach na łonie natury Very Happy Nie znam lepszego miejsca na odpoczynek Smile

Ostatnio zmieniony przez lechoslav dnia Czw Paź 05, 2017 6:39 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
dodaelektroda

PostWysłany: Czw Wrz 28, 2017 5:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja najlepiej odpoczywam z dala od zgiełku rozrywki i miasta. Wolę ciche miejsce w typie SPA. Na http://www.national-geographic.pl/national-geographic/przyroda/sila-spokoju o jednym takim. To mi najbardziej pasuje, wolę spokój i dużo relaksu.
aldd

PostWysłany: Pon Paź 16, 2017 10:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W fotelu, z herbatą i książką. Bo na wyjazdy ostatnio nie mam czasu Wink
Antoni21

PostWysłany: Pon Paź 16, 2017 2:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To ja Wam powiem, że jak najbardziej da się korzystnie cenowo wyjechać w góry. Jeśli dobrze zaplanujecie taki wypad, to możecie sporo zaoszczędzić. Na nocleg na pewno polecam Wam tani pensjonat Bukowina Tatrzańska. W nim będziecie w stanie dobrze wypocząć i nie zapłacicie za taki pobyt majątku. To super sprawa.
Powrót do góry
gryg

PostWysłany: Pon Paź 30, 2017 7:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na co dzień odpoczywam w swoim domu przed komputerem. Jest to najlepszy sposób na relaks po ciężkiej pracy, szczególnie lubię się pośmiać z jakiś obrazków albo filmików. Wczoraj znalazłem stronę http://sexifotka.pl/, są tam super śmieszne obrazki i dużo seksownych dziewczyn, zerknijcie sami Very Happy
Powrót do góry
ziutka

PostWysłany: Pon Paź 30, 2017 8:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A różnie to bywa Very Happy Jeśli chodzi o Polskę to chyba najczęściej jednak jeździmy do ośrodka Debrzyno, to jest na Kaszubach. Mają tam jeziorko no i ciszę i spokój Very Happy
Powrót do góry
elabarbara

PostWysłany: Pon Gru 11, 2017 10:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jadę w czwartek do Wrocławia na cały tydzień do brata. Rzadko jestem w tym mieście, i chciałabym coś zwiedzić, pooglądać. Jakie są wasze propozycje? Ciekawsze znacie miejsca niż te opisane w poradniku ? http://www.hotelsystem.pl/co-warto-zwiedzic-we-wroclawiu/
Powrót do góry
olszaa

PostWysłany: Nie Gru 17, 2017 8:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bardzo lubie wypoczywac nad naszym morzem. I w zimie i latem Smile Mam też swoje ulubione miejsce - Unitral w Mielnie. Hotel jest przyjazny dla dzieci a o to też mi chodzi, także super Smile
Powrót do góry
konfik

PostWysłany: Pon Gru 18, 2017 5:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najczęściej wybieram się nad jezioro albo w góry - lubię aktywny odpoczynek. Smile
Powrót do góry
Kolport

PostWysłany: Wto Gru 19, 2017 11:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najchętniej odpoczywa się tam, gdzie nas nie ma Wink czyli, mówiąc językiem Polaków - imigrantów, wszędzie tam, gdzie Polaków brak, jest odpoczynek i relaks co dnia. Z tego też względu polecam wszelkie możliwe, nietuzinkowe, a przez to super romantyczne wycieczki morskie - https://www.stenaline.pl/do-uk-irlandii - z tymże nie mylić z jakimiś godzinnymi rejsami w morze w atrapie wikingowskiej, a na porządnym pokładzie do Ziemi obiecanej - naszej nowej zresztą Wink
Powrót do góry
mikolaj332

PostWysłany: Sro Sty 03, 2018 12:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na szlaku w górach ale takich mało uczęszczanych chociaż ubolewam, że już coraz mniej takich szlaków jest w naszych górach.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> organizatorzy imprez Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

Skocz do: