FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
W jakim banku konto walutowe w euro

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> obiekty
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
tutka

PostWysłany: Nie Wrz 02, 2018 10:58 am    Temat postu: W jakim banku konto walutowe w euro Odpowiedz z cytatem

Witam. Zarabiam w walucie Euro i chciałbym w jakimś banku założyć sobie konto walutowe, ale chyba, żeby mieć walutowe również muszę mieć w złotówkach Konto będę używał w sumie najczęściej do wymiany waluty w kantorach online.
Czy jest ktoś w stanie polecić mi jakiś bank w ktorym takie konto jest korzystne (czyt. korzystanie i prowadzenie go jest najtańsze)
Może ktos ma jeszcze pojęcie jak wygląda temat wymiana waluty w takim kantorze online? Czy piniądze po wymianie z Euro na złotówki musi trafić na konto złotówkowe tego samego banku czy może trafić na inne podane konto?
janek33

PostWysłany: Czw Wrz 06, 2018 9:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej jest poszukac banku, który daje mozliwość założenia sobie całkowicie darmowego konta walutowego, a z tego co wiem to taką opcję obecnie oferuje jedynie nest bank
https://www.tanie-konto.pl/nest-bank/nest-konto/

W skrócie zakładasz sobie u nich konto osobiste i na tym koncie osobistym możesz równiez otworzyć sobie konto walutowe. Które jest całkowicie darmowe jeśli chodzi o jego prowadzenie.Oferuje równeiż darmowe przelewy do innych banków.

Można również wypłacać za darmo pieniądze w bankomatach w Polsce jak również i za granicą.
arek5454

PostWysłany: Nie Wrz 16, 2018 7:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem bardzo dobre konto walutowe można założyć w Alior Banku.Ja tam mam konto od kilku lat i w ogóle nie narzekam.
marcinplus

PostWysłany: Czw Lis 01, 2018 8:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że coraz popularniejszy NEST Bank a dawny SMART obecnie spełni Twoje potrzeby. Sprawdź sam opinie o tym rachunku http://finansenaplus.pl/nest-bank-konto-opinie-oplaty/ Nest Koncie. Gdyż podstawowy ROR, kartę i bankomaty w Polsce masz za darmo. Pozytywnie zaskoczy Cię nie tylko nowy wizerunek tego podmiotu finansowego. Oprócz nowego logo i strategii pozostały sprawdzone usługi. Pakiet produktów, o których Nest Bank nie pobiera opłat.

Jeżeli chodzi o opinie klientów to również odsetek pozytywnych jest bardzo wysoki. Wiem że są na rynku jeszcze inne ciekawe oferty konkurencji. Jednak ten rachunek wygrywa na obecną chwilę za sprawą braku opłat. Zaś te, które się pojawiają są znikome i większości można ich niknąć. Opinie klientów na temat NEST Banku należą do tych bardziej wiarygodnych, ze względu na fakt iż tylko część z nich jest napisanych przez nieuczciwą konkurencję. Cool
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Federka

PostWysłany: Wto Lis 06, 2018 1:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz w świetnej ofercie jest http://kontomiar.pl/oferta-kont-osobistych-od-banku-bph konto osobiste z BPH, ponieważ mają ciekawe warunki dla stałych jak i dla nowych klientów. To chyba bardzo dobrze, ponieważ każdy z was może zainteresować się tym co akurat proponują, nie trzeba iść do banku, można na początek zapoznać się z artykułem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
NervousDrake

PostWysłany: Wto Gru 04, 2018 9:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo dobre konto walutowe oferuje Getinbank, polecam sprawdzić warunki, bo można znaleźć naprawdę niezłe oferty - https://www.getinbank.pl/klienci-indywidualni/konta/konto-walutowe,1817.html
Powrót do góry
Miscer

PostWysłany: Pią Gru 07, 2018 2:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też jestem zadowolony z tego konta. Opinie na jego temat możecie znaleźć tu https://konto-w-banku.pl/konto-getin-banku-opinie-oplaty-warto/
Powrót do góry
dalajlama

PostWysłany: Pon Lut 04, 2019 3:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja wymieniam po prostu walute online na https://amronet.pl/ bo dziala to ekspresowo. Do tego mam pewnosc, ze wszystko jest w dobrym kursie bo mam go pod kontrola
Powrót do góry
akrol5

PostWysłany: Pon Lut 04, 2019 3:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja sam się ostatnio nad tym zastanawiam.Jak będę miał odpowiedź to napiszę.
Emilian

PostWysłany: Nie Mar 10, 2019 12:44 am    Temat postu: Re: W jakim banku konto walutowe w euro Odpowiedz z cytatem

tutka napisał:
Witam. Zarabiam w walucie Euro i chciałbym w jakimś banku założyć sobie konto walutowe, ale chyba, żeby mieć walutowe również muszę mieć w złotówkach Konto będę używał w sumie najczęściej do wymiany waluty w kantorach online.
Czy jest ktoś w stanie polecić mi jakiś bank w ktorym takie konto jest korzystne (czyt. korzystanie i prowadzenie go jest najtańsze)
Może ktos ma jeszcze pojęcie jak wygląda temat wymiana waluty w takim kantorze online? Czy piniądze po wymianie z Euro na złotówki musi trafić na konto złotówkowe tego samego banku czy może trafić na inne podane konto?

Z kantoru internetowego możesz kasę po przewalutowaniu przelać na każdy rachunek:) Kantor online bez problemu obsługuje wszystkie banki polskie oraz zagraniczne. Nie musisz mieć więc rachunku walutowego i w złotówkach w tym samym banku, a ponadto przelew możesz też zrobić na konto osoby trzeciej, np. kogoś z rodziny. E-kantor to bardzo wygodne rozwiązanie, mniej zapłacisz za wymianę, a za przelew w PLN kompletnie nic:)
Powrót do góry
Miarka

PostWysłany: Wto Sie 06, 2019 10:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W mojej ocenie najlepiej lokować środki w bankach z polskim kapitałem. Na szczęście mamy jeszcze taki wybór, więc z niego korzystajmy. Warto zwrócić uwagę na obecną ofertę, którą zaprezentował niedawno alior bank forum zapewne zgodzi się, że jest to jeden z lepszych banków w Polsce. Bez trudu założysz w nim także konto w Euro.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> obiekty Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: