FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Impreza integracyjna - nad jeziorem?
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> impreza dobrze zorganizowana
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
hakunamatata

PostWysłany: Pią Sie 31, 2018 8:18 am    Temat postu: Impreza integracyjna - nad jeziorem? Odpowiedz z cytatem

Myślicie, że to dobry pomysł?
Szukam fajnych miejscówek.
Tutaj http://czystejeziora.pl/pojezierze-drawskie/102-jezioro-insko jest opisane jezioro Ińsko - może tam?
O czym warto pamiętać organizując taką imprezę właśnie nad jeziorem?
Jakieś cenne wskazówki?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ajlar

PostWysłany: Sro Wrz 12, 2018 10:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hmm no nie wiem czy to jest dobre miejsce na imprezę. Jesli zrobicie event poza miastem to trzeba zapewnić uczestnikom noclagi. My zawsze robimy imprezy w centrum Warszawy. Mamy tam sprawdzony klub. Impreza integracyjna w Loft44 to gwarancja sukcesu Smile Wszystko jest zawsze dobrze zorganizowane, obsługa super a catering bardzo smaczny. Każdy wraca zadowolony Smile
Powrót do góry
netefix

PostWysłany: Sob Wrz 15, 2018 4:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja uważam, że miejsce nie ma aż tak dużego znaczenia. Trzeba zadbać przede wszystkim o odpowiednią organizację. Ciekawaym pomysłem według mnie jest np. zainwestowanie w pokaz taneczny - http://www.ateliegrupa.pl. Dzięki temu impreza zostanie z pewnościąą zapamiętaana Very Happy
Powrót do góry
zuzaa

PostWysłany: Wto Paź 09, 2018 2:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co powiecie na klub New Orleans Club w Warszawie ? Wybralibyście się do niego paczką facetów, czy nie za bardzo? Z tego co wiem, poza ponętnymi tancerkami kusi także dobrym jedzeniem i dużym wyborem dań. No i ten klub ma doświadczenie w kawalerskich, więc i z takim spotkaniem by sobie poradził, hehe Wink .
Powrót do góry
dima

PostWysłany: Sro Paź 10, 2018 10:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo dobry pomysł, o ile:
- uczestnicy imprezy nie potopią się pod wpływem napojów wyskokowych Razz
-posprzątacie po sobie Very Happy
Jeżeli wszystko będzie kulturalnie możecie świetnie się zintegrować w malowniczej scenerii.
joana

PostWysłany: Pią Paź 12, 2018 10:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jezioro to zawsze świetna opcja, więc pomysł moim zdaniem jak najbardziej na tak!
Powrót do góry
iśka1

PostWysłany: Nie Paź 14, 2018 1:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Potwierdzam, super pomysł. Sama byłam na imprezie integracyjnej w Ośrodku Wiktorowo w kujawsko-pomorskim i właśnie wszystko urządzone na jeziorem, też molo tam jest. Oprócz muzyki, ogniska były też bardzo ciekawe gry i zabawy tematyczne. Wszyscy bez wyjątku super się bawili Smile
Powrót do góry
jjusti18

PostWysłany: Sro Paź 17, 2018 11:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O brzmi naprawdę ciekawie. Myślę, że to świetny i oryginalny pomysł. Na pewno też będziesz potrzebować wyposażenia gastronomicznego na taką okoliczność, prawda? Zachęcam do zapoznania się z artykułem http://horecaservice.pl/wypozyczalnia-mebli-eventowych-krakow-katowice/ możesz tam dowiedzieć się wielu cennych informacji w tym kierunku.
Powrót do góry
jedlińska

PostWysłany: Czw Paź 18, 2018 7:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W sumie dlaczego nie? Każdy pomysł może być dobry.
Powrót do góry
Sprawdzana

PostWysłany: Sob Gru 15, 2018 12:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Możecie się również wybrać na przykład na gokarty w Krakowie . Z tego co wiem, wiele firm właśnie na takim torze organizuje przyjęcia dla pracowników, a wszystko po to, by po prostu się zintegrowali i jednocześnie wyszaleli. Wiadomo że dorośli również lubią się powyglupiać, a nie ma ku temu lepszej okazji, tak sobie myślę. Koszty nie są duże, a frajda, no ogromna.
Powrót do góry
Izunia1

PostWysłany: Pon Sty 28, 2019 10:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobry pomysł impreza nad jeziorem, pod warunkiem, że jest ciepło. Jednak w lokalach też są świetne i niezapomniane imprezy. Ja byłam w Zamościu nie tak dawno, w http://salaimprezokolicznosciowych.pl/ . Przyjemny lokal na różne uroczystości. Dużo miejsca, więc się wszyscy bez problemu pomieściliśmy. Tańczyć też było gdzie, do rana impreza była. Takie to częściej mogą być.
Powrót do góry
moonia22

PostWysłany: Pon Lut 04, 2019 11:03 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Impreza integracyjna z cateringiem http://www.catering.hotelcoloseum.pl/oferta/imprezy-firmowe--integracyjne.html to najlepszy sposób na spędzenie miło czas ze swoimi współpracownikami Wink
Powrót do góry
czacza

PostWysłany: Pią Kwi 19, 2019 7:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A zobaczcie sobie na http://www.dworekwapionka.pl/ - to piekny osrodek pomiedzy jeziorami w naprawde niesamowitej okolicy Smile Do tego wlasciciele umozliwiaja naprawde sporo opcji dodatkowych atrakcji - my mielismy np jazde off road Smile
Powrót do góry
monikabert90

PostWysłany: Nie Maj 05, 2019 9:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas w firmie organizacja imprez integracyjnych dla firm była kiedyś bardzo popularna. Od pewnego jednak czasu wolimy spotkać się w mniejszym gronie jakimś miłym miejscu. Jednym z naszych ulubionych miejsc jest salon BlackBeard we Wrocławiu na ulicy Tęczowej 57. Zawsze jest tam miła atmosfera i możemy się napić dobrego alkoholu Smile
Powrót do góry
kalicki12

PostWysłany: Sro Maj 22, 2019 9:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niezależnie od tego, gdzie postanowisz zorganizować swój event, musisz pomyśleć o cateringu dla gości. Warto więc zainteresować się tym, co w swojej ofercie ma Catering Domaniowski: http://cateringdomaniowski.pl/. Jestem pewna, że ich dania będą gościom smakowały.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> impreza dobrze zorganizowana Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Skocz do: