FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
klimatyzacja w sklepie
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> obiekty
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Orlowska

PostWysłany: Wto Maj 17, 2016 5:37 pm    Temat postu: klimatyzacja w sklepie Odpowiedz z cytatem

Kto zajmował się u nas montowaniem klimatyzacji w sklepie? Posiadam ich kilka ale w żadnym nie ma klimatyzacji. Słyszałam, ze to już raczej standard i zastanawiam sie nad takim montażem. Znalazłam już tą firmę http://www.elektroklim.pl/ , która zajmuje się montowaniem klimatyzacji. Może wy też możecie mi kogos polecić?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Maciek390

PostWysłany: Czw Cze 21, 2018 9:07 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My korzystaliśmy z usług firmy Chigo. Co prawda my wybraliśmy agregat wody lodowej, taki jak tutaj http://chigo.pl/produkty/systemy-wody-lodowej/agregaty-wody-lodowej/ ale wykazali się profesjonalizmem i jesteśmy bardzo zadowoleni z ich usług. Wiem, że oferują różnego rodzaju rozwiązania dla klimatyzacji i wentylacji więc mogę Ci śmiało ich polecić. Bardzo dobra firma!
Powrót do góry
MałaBiedronka

PostWysłany: Czw Lip 19, 2018 3:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Proponuję Ci poszukanie fachowców na stronie https://www.strefaklimatyzacji.pl/katalog-firm/ . To zgromadzony w jednym miejscu zbiór profesjonalnych firm, działających na terenie całej Polski, które zajmują się projektowaniem, dystrybucją oraz montażem systemów klimatyzacyjnych. Wystarczy wpisać rejon jaki Cię interesuje, a otrzymasz listę firm z Twojej okolicy, które chętnie zrealizują dla Ciebie usługę instalacji klimatyzacji. Swoją drogą, na stronie strefaklimatyzacji.pl znajdziesz też wiele informacji na temat poprawnego eksploatowania urządzenia oraz liczne porady ekspertów. Smile
Powrót do góry
marek443d

PostWysłany: Nie Lip 22, 2018 10:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie w sklepie jest klimatyzacja za 1400 złoty.Każdy kogo spotykam i mówię na ten temat to mówi mi że mało wydałem.
Morowy

PostWysłany: Pon Lip 23, 2018 8:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Klimat się zmienia na cieplejszy, dlatego my też zamontowaliśmy klimatyzacje w naszym sklepie. Montowała na świetna firma która uwinęła się szybko z montażem (tutaj masz ich namiary jakby co).
marek44

PostWysłany: Czw Lip 26, 2018 12:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam sklep który prowadzę od ośmiu lat i nie jest mnie stać na klimatyzację.Ludzie do tej pory jeszcze nie narzekały.

reddysdilip

PostWysłany: Sob Sie 25, 2018 12:08 pm    Temat postu: AS Odpowiedz z cytatem

mcdvoice
mcdvoice.com
www mcdvoice com
Powrót do góry
mirage

PostWysłany: Nie Mar 24, 2019 10:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pamiętaj że niektóry produkty spożywcze nie mogą być przechowywane w temp powyżej 25 stopni, trujesz ludzi jeśli przechowujesz je w takich warunkach
Powrót do góry
cubanka

PostWysłany: Pon Mar 25, 2019 2:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To prawda, w sklepach, gastronomii powinno się montować klimę przede wszystkim, zresztą nawet w biurze praca w upale też jest mniej wydajna, dlatego teraz prawie wszędzie masz klimatyzację, u nas montowała ją firma https://multi-system-naszewski.business.site/ , znana i sprawdzona
Powrót do góry
anddrzej443

PostWysłany: Sro Kwi 03, 2019 6:24 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Klimatyzacja w każdym sklepie powinna być bardzo dobra.Takie jest moje zdanie.
masal11

PostWysłany: Nie Kwi 28, 2019 8:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam http://www.klimat.biz.pl, ponieważ montują również klimatyzację klienta i na montaż otrzymasz gwarancje a w dodatku serwisują takie urządzenia. Oczywiście posiadają w swoim asortymencie klimatyzatory, które można dopasować do wszelkich powierzchni mieszkalnych i firmowych.
Powrót do góry
bibliotekarka11

PostWysłany: Czw Maj 09, 2019 12:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jaki to jest w ogóle koszt? I ile wychodzi potem utrzymanie takiej klimatyzacji?
Powrót do góry
dein1

PostWysłany: Pią Maj 10, 2019 7:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajne oferty.
Powrót do góry
SebastianRo

PostWysłany: Sro Cze 26, 2019 9:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja polecam od siebie zainwestować w klimatyzację sprawdzonej firmy. Ja u siebie zainwestowałem w klimatyzację firmy LG z tej strony https://aero7.pl/lg/klimatyzatory-scienne i jestem bardzo zadowolony z tego, że zainwestowałem w taką klimatyzację.
Powrót do góry
Alexa555

PostWysłany: Wto Lip 02, 2019 12:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakiś czas temu w internecie natknęłam się na dane o tym na blogu - http://naukatechnika.pl .To wyjątkowo mądry wpis. Myślę, że można się dzięki nim sporo dowiedzieć. Zapoznajcie się sami a nie pożałujecie. Są tam zarówno inne super wiadomości.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> obiekty Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Skocz do: