FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Anglia - Polska przewóz osób

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> firmy wynajmujące sprzęt AV, nagłośnienie, namioty itp
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
hannkaa2

PostWysłany: Pon Maj 16, 2016 8:23 pm    Temat postu: Anglia - Polska przewóz osób Odpowiedz z cytatem

Jeśli pilnie poszukujecie transportu, busy z anglii do polski są idealnym przewozem osób z którego w dzisiejszych czasach warto skorzystać, sami zobaczcie na aktualne oferty przewozowe między Anglią a Polską !
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
aniaola37

PostWysłany: Pon Lut 06, 2017 1:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak już będziecie w Anglii skorzystajcie z usług firmy topfurniture https://topfurniture24.co.uk . Mi bardzo pomogli w doborze mebli do nowego mieszkania Wink
Powrót do góry
rybitwa

PostWysłany: Czw Cze 08, 2017 7:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mogę też polecić firmę http://www.uk-trans.pl/. Oni zajmują się przewozem osób, ale także przeprowadzkami, przewozem paczek czy zwierząt. Warto zapoznać się z ich ofertą.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> firmy wynajmujące sprzęt AV, nagłośnienie, namioty itp Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: