FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Dotacje UE

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> wspomnienia z imprez, niecodzienne historie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
drzewko

PostWysłany: Sro Sie 08, 2018 1:29 pm    Temat postu: Dotacje UE Odpowiedz z cytatem

Witajcie,

Ostatnio czytałam na temat dotacji, które można dostać od Unii Europejskiej. Chciałabym pozyskać takie dla swojej działalności. W internecie widziałam ofertę firmy EljotTech, która zajmuje się tym profesjonalnie i szybko. Czy ktoś z was korzystał z takich usług
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ewelina546

PostWysłany: Sro Wrz 05, 2018 1:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla firm które zajmują się technologiami, chyba lepiej skorzystać z ich usług https://nobilitus.pl/. Wysoka skuteczność, to ich główna zaleta. Myślę że to jest bardzo dobra opcja a wiadomo jak się rozkręca biznes to kasa potrzebna.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
listek5

PostWysłany: Pią Wrz 28, 2018 4:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sami prowadzicie swoja firme? Mysleliscie o zastosowaniu najnowszych rozwiazan dla biznesu? Tutaj https://www.goldenline.pl/firma/itmagination/ widzialam, ze mozna sobie kupic specjalne oprogramowanie dla swojej firmy. Takie bedzie nam pomocne w zarzadzaniu biznesem.
Powrót do góry
karateka123

PostWysłany: Sro Gru 12, 2018 8:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto korzystać z takich form wsparcia, jak dotacje unijne. Jest, to łatwy sposób pozyskania kapitału, który może w znaczącym stopniu wpłynąć na rozwój naszej firmy. Jeśli nie wiecie, jak się zabrać za złożenie wniosku, to polecam odwiedzić firmę taką jak https://mgpremium.pl/ która pomoże Wam w wypełnieniu wszelkich formalności.
Powrót do góry
kamyl87

PostWysłany: Czw Gru 13, 2018 12:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A dostanę taką dotację na sprzęt laboratoryjny? Potrzebuję dokupić aparat do miareczkowania, podoba mi się ten https://www.metrohm.com/pl-pl/przegl%C4%85d-produkt%C3%B3w/miareczkowanie/ Titrando wygląda na całkiem dobry sprzęt, ale potrzebuję jeszcze spektrometru i może nowego pH-metru. Ktoś ma doświadczenie z dofinansowaniami do laboratoriów? Ktoś używał sprzętu firmy Metrohm?
Powrót do góry
Benioo

PostWysłany: Czw Lut 07, 2019 1:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli ktoś szuka pomocy w dofinansowaniach unijnych, to polecam sprawdzić firmę Signum http://www.signum.org.pl/oferta/nasza-specjalizacja-czyli-szczegoly-programow-unijnych/popw-12/. Korzystałem z ich usług już kilka razy i nigdy się nie zawiodłem. Jeśli ktoś byłby zainteresowany taką ofertą, to polecam sprawdzić ich oficjalną stronę.
Powrót do góry
pawel332

PostWysłany: Sob Lut 09, 2019 6:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja na temat dotacji unijnych nie będę się wypowiadał bo bardzo mało znam ten temat.Jakbym znał lepiej to bym napisał.
monikabert90

PostWysłany: Czw Mar 28, 2019 9:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli zamierzacie otworzyć lub rozwinąć własną firmę, to rzeczywiście warto się zainteresować tym tematem. Dotacje unijne są przyznawane w najróżniejszych branżach. Jednak ogólnie temat takich dofinansowań jest dość skomplikowany, dlatego warto moim zdaniem korzystać z fachowego doradztwa. Na stronie subitoadvising.pl znajdziecie kontakt do firmy, która może Wam pomoc w uzyskaniu dodatkowych środków. Polecam spróbować Smile
Powrót do góry
bohumilajag

PostWysłany: Sro Kwi 24, 2019 10:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Macie namiary na darmowe szkolenia z ue?
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> wspomnienia z imprez, niecodzienne historie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: