FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Walentynki w hotelach Radisson

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> obiekty
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
biznessman

PostWysłany: Sro Lut 14, 2007 10:26 am    Temat postu: Walentynki w hotelach Radisson Odpowiedz z cytatem

Wszystkie hotele Radisson SAS w Polsce przygotowują się do Walentynek w sposób szczególny. W restauracji Renaissance szczecińskiego hotelu Radisson SAS przygotowano klasyczną porcję romantyzmu. Zakochanym restauracja poleca kieliszek wina musującego oraz terinę z łososia garnirowaną kawiorem i podawaną z bukietem kolorowych sałat, tiulem z parmezanu i dresingiem balsamiczno - buraczanym. Główne dania to comber jagnięcy podawany z sezonowymi warzywami, sosem żurawinowym i ziemniakami rosti. Na deser restauracja oferuje pyszne tiramisu.
Kolacja dla dwojga to koszt rzędu 180 zł.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
agata75

PostWysłany: Czw Lut 15, 2007 9:57 am    Temat postu: szkoda że wcześniej o tym nie pisaliście Odpowiedz z cytatem

witam

Szkoda, że wcześniej o tym nie pisaliście, bo chętnie bym poszła z mężemy na takie Walentynki.

pozdrawiam
Powrót do góry
chobot

PostWysłany: Wto Sty 29, 2013 10:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Żałuję, że to daleko ode mnie (mieszkam na śląsku). Chętnie spędził bym romantyczny wieczór z ukochaną w takim uroczym miejscu z ciekawą oprawą.
shankes

PostWysłany: Sro Maj 23, 2018 4:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cudownie byłoby spędzić Walentynki w jakimkolwiek ekskluzywnym hotelu. Czasem tak sobie marzę, że spędzam romantyczny czas z ukochaną osobą. Myślę, że w przyszłym roku to się spełni. Jednak nic nie przychodzi samo. Szczęściu trzeba przecież pomóc. Założę konto na portalu MyDwoje https://www.mydwoje.pl/uslugi/powazne-oferty-matrymonialne , na którym już ma profil moja sąsiadka. Dostała tyle ofert atrakcyjnych panów, że nie może się zdecydować. Mam nadzieję, że mnie to także wkrótce spotka Smile
Powrót do góry
daniel44343

PostWysłany: Pią Sty 25, 2019 9:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podczas ostatnich walentynek kupiłem zonie coś do Pielęgnacja twarzy . Moja żona z tego prezentu była bardzo zadowolona.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> obiekty Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: