FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Meble sklep

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> GAFY - WPADKI
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
boomer

PostWysłany: Czw Lip 26, 2018 12:25 pm    Temat postu: Meble sklep Odpowiedz z cytatem

Szukasz mebli Wójcik? Polecam ten sklep - https://www.gama-sklep.com.pl/producers/meble-wojcik-105
Mają najlepsze ceny
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
jjusti18

PostWysłany: Wto Lip 31, 2018 7:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja od jakiegoś czasu szukam mebli do biura i przykładowo polecono mi tą firmę http://www.mikomal.pl . Ponoć u nich można zamówić najróżniejsze rozwiązania meblowe do przestrzeni biurowych. Ich meble są solidne, ergonomiczne, komfortowe i funkcjonalne. Także ja chętnie postawię na ich ofertę, bo wydaje mi się ona najbardziej opłacalna.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
tatanka

PostWysłany: Pią Sie 17, 2018 9:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podobają się mi meble polskiego producenta Fabryka B.M. http://www.fabrykabm.pl/ Na ich stronie są przykłady nowoczesnych aranżacji biurowych. Te meble są często wykorzystywane przez projektantów wnętrz z kraju i z zagranicy. Producent ma swój salon meblowy w Białymstoku oraz sklep internetowy.
Powrót do góry
adamm167

PostWysłany: Pon Sie 20, 2018 12:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja kupowałem ostatnio w Abra i byłem zadowolony. Cenowo i jakościowo OK.
Ajlar

PostWysłany: Sro Sie 22, 2018 2:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o meble to warto stawiać na jakość. Teraz na rynku jest dużo mebli, które często są "jednorazowe". Przy próbie przemeblowania czy remontu po rozkręceniu mebli ciężko je złożyć do pierwotnego stanu. Ja wybrałam meble pokojowe z oferty sklepu Market Meblowy. Tutaj znalazłam wysokiej jakości meble do salonu, sypialni i pokoju dziecka.
Powrót do góry
Antoni21

PostWysłany: Pią Sie 24, 2018 10:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Akurat w dzisiejszych czasach jest mnóstwo sklepów meblowych, więc jest w czym wybierać. W tej ilości warto zastanowić się przede wszystkim nad tym, gdzie znajdziecie odpowiednią jakość. Moim zdaniem najlepszym rozwiązaniem jest sklep Kodemii w https://kodemii.com/kiteen-meble-dobrze-zaprojektowane/ bo możecie odnaleźć tam nowoczesny styl, połączony z fińską precyzją. Powinno Wam to przypaść do gustu Smile
Powrót do góry
kamyki_80

PostWysłany: Czw Sty 17, 2019 11:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Osobiście polecam mirjan24 Wink Mają meble do całego mieszkania. W szczególności polecam narożniki są bardzo dobrej jakości Smile
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> GAFY - WPADKI Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: